Пухкав сняг навън се сипе и бузките на СЕПТЕМВРИйчето ни щипе!

  • 22 390
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 154
Добро Утро,
и аз пия кафенце, докато Мира се разсънва, 15 минути са това, но кой ти ги дава. А  кърмещите майки без кафе, направя съжалявам. Туй дете направо ме срази, както не спеше така вчера още в 21,30 заспа и чак до 8,30 днес.  Joy
Към молиращите майки - давайте ни инфо за примоции, щото иначе ги изпускам.
Желая спокойни  и здрави бебчета  Heart Eyes

# 736
  • Мнения: 294
А  кърмещите майки без кафе, направя съжалявам. Туй дете направо ме срази, както не спеше така вчера още в 21,30 заспа и чак до 8,30 днес.  Joy

О, аз ако не пия кафе направо съм загинала  Joy Joy Joy хич не ми пречи , сутрин си пия по едно  Heart Eyes
Ох, и аз го чакам това спане ама да видим кога ще се случи  Rolling Eyes Heart Eyes

# 737
  • Мнения: 154
А  кърмещите майки без кафе, направя съжалявам. Туй дете направо ме срази, както не спеше така вчера още в 21,30 заспа и чак до 8,30 днес.  Joy

О, аз ако не пия кафе направо съм загинала  Joy Joy Joy хич не ми пречи , сутрин си пия по едно  Heart Eyes
Ох, и аз го чакам това спане ама да видим кога ще се случи  Rolling Eyes Heart Eyes
Знам, че е кофти това с неспането, но все пак предпочитам да кърмя. Още не мога да си го простя, че ги слушам тези лекари. Гладно било детето, затова така плаче... и какво после като го дохранвах,  стана още по-зле. Посто коремчето съвсем се обърка..

# 738
  • Мнения: 2 802
Хайде септемврийки ... да се развихрим в НОВАТА ТЕМА!  Mr. Green

# 739
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Имам един въпрос към консултантите по кърмене. Предписаха ми мазило за кожата, което съдържа Zinc Sulfate, Citric Acid и  Acetamide mea, въпросът ми е дали мога да се мажа с него, при условие, че кърмя? А също така какво мога да вземам при възпалено гърло и хрема?
...

silvi_7878, за съжаление в справочниците няма конкретна информация относно тези съставки. По принцип абосрбацията на медикаменти през кожата е значително по-ниска и съответно концентрацията в кръвта, а от там и в кърмата, е по-ниска. За съжаление не мога да съм по-конкретна. Какво е мнението на лекарите, които са го изписали?

Относно възпаленото гърло и хремата - добре е да се консултираш с лекаря си. В случай, че имате притеснение за някое лекарство, може да проверим дали информация за него в справочниците.

Благодаря на всички за хубавите пожелания. С бебето сме много добре Hug

# 740
  • Мнения: 0
Момичета, абе да ви питам вие какви памперси ползвате, че ние сме с Памперс Премиум, но супер много ни пускат. Преобличаме се по 455556643 пъти!!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 741
  • Мнения: 237
Мария, има нова тема! Тук никой няма да ти отговори  Hug

Хайде септемврийки ... да се развихрим в НОВАТА ТЕМА!  Mr. Green

Ползвам Пуфис!

Общи условия

Активация на акаунт