АФК~181~Процесът на израстване на една личност изисква определена цена.

  • 56 616
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 831
Привет девойчета Hug

Интересува ме къде мога да намеря епизод 9 - Emir'in Yolu

# 61
# 62
  • Мнения: 0
Привет девойчета Hug

Интересува ме къде мога да намеря епизод 9 - Emir'in Yolu

Здравей, добре дошла! Hug

Няма такъм епизод до колкото знам, спряха го поради нисък рейтинг.

Иве, ох, дай за тази да не си говорим, че... ooooh!
За Юсуф, знаех - така че не съм изненадана. За Гизмката - никога нищо не съм се интересувала, така че...дори и да съм го чула съм го подминала, не ме касае...този четвъртия не го знам. Абе страшно нещо е това.............
По между другото имаше много хора / роднини, близки, колеги/, който подкрепиха Чагито, за другите значително по - малко, предимно роднини, което ще рече, все пак феновете преценяват не са толкова наивни.

Киара Hug Hug Hug

# 63
  • Мнения: 11 820
Здравейте  Hug Ради, Hug приятно гледане

# 64
  • Мнения: 6 105
Ради  Hug винаги ми е интересно да те чета.

Ами Чаги да си опича акъла и ако си струва жената нека да лази, като трябва и на 4 крака.Дано да се съвземе, да не се занимава вече с тази негова компания и да продължи напред.

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
Гледате ли ОС?  Grinning Аз го пуснах и ще полегна, та като свърши най-много да захъркам.  Mr. Green
Утре имам изпит, последен за този семестър - надявам се да го взема и да си почина.  Blush

# 66
  • Мнения: 1 786
Утре имам изпит, последен за този семестър - надявам се да го взема и да си почина.  Blush
Успех!  Peace

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
Утре имам изпит, последен за този семестър - надявам се да го взема и да си почина.  Blush
Успех!  Peace

Благодаря.  Hug Ще ми е нужен.  Party

# 68
  • Мнения: 6 105
Ивче  Hug Успех на изпита, ще стискаме палци  Hug

# 69
  • Мнения: 11 820
Иве,успех  Peace после като влезеш да ни зарадваш,а и да почерпиш  Mr. Green

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
Аааа, ще почерпя разбира се. Ще си спретнем един купон, само дано не ни болят главите после.  Joy

# 71
  • Мнения: 11 820
няма да ни болят ще отидим при Чаги в Хилса  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 0
Вани, Hug Hug Hug Според мен си струва и не не само да лази, а и да стой денонощно на челна стойка, ако трябва. Ама, това си е моето мнение- е друг е въпроса, че то е показателно поведението му.

Иве, стискам палци за утре, мен по - късно ще почерпиш, че утре пак заминавам, тези дни ми се взе акъла от полети. Mr. Green Тъкмо се презимих и айде пак на ново.

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
Лек полет, Ради.  Hug

# 74
  • Мнения: 0

Благодаря, Hug

Релаксче и ти си се появила, привет! Hug

Общи условия

Активация на акаунт