АФК~181~Процесът на израстване на една личност изисква определена цена.

  • 56 608
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Тинче, Hug да ти е живо и здраво детенцето и да ви радва много!  bouquet Поздравления и за взетия изпит. Hug

Меги, Hug няма да откажа следобедно кайве...  bouquet

# 721
  • Мнения: 6 105
Меги  Hug Оха,Фемирско кафенце,вземам си  Simple Smile

То май все аз съм първа и удрям джакпота  Party А този път Звезде ме изпревари  Hug

# 722
  • Мнения: 180
Буйрум,буйрум,дами! HugДа ви е сладко!А с ФЕмир няма как да е другоятче. Simple Smile
тц,тц взели си само една чашка. LaughingАма влюбени нали са,може и от една да си пийват,че да си знаят мислите WinkHeart Eyes

# 723
  • Мнения: 180
Това е един от моментите,в който мн ми харесаха и се влюбих в тях и в любовта им,така да се каже .Heart Eyes

Последна редакция: пн, 18 фев 2013, 16:35 от megi7

# 724
  • Мнения: 6 105
Това е един от моментите,в който мн ми харесаха и се влюбих в тях и в любовта им ,така да се каже Heart Eyes

Споделям мнението ти и аз съм така!Какви погледи,какво нещо,забравяш,че гледаш сериал,а пък може и да не е било само сериал  Mr. Green

# 725
  • Мнения: 21 201
Тинче, честит рожден ден на щерка ти, да расте здрава и много обичана.
Честит празник и на теб,  bouquet  весело празнуване.
Меги, мерси за кафето,   bouquet вземам си, че ми се понасъбраха няколко безсънни нощи с моя болен син, страшен грип върлува, страшно нещо. ooooh! Sick
На теб ти е любим този ФЕмирски момент, а аз от него ги засякох по шоуто Heart Eyes и ги загледах.

# 726
  • Мнения: 180
Това е един от моментите,в който мн ми харесаха и се влюбих в тях и в любовта им ,така да се каже Heart Eyes

Споделям мнението ти и аз съм така!Какви погледи,какво нещо,забравяш,че гледаш сериал,а пък може и да не е било само сериал  Mr. Green
Може,може.И аз не го изключвам като възможност  Heart Eyes

# 727
  • Мнения: 6 105
Това е един от моментите,в който мн ми харесаха и се влюбих в тях и в любовта им ,така да се каже Heart Eyes

Споделям мнението ти и аз съм така!Какви погледи,какво нещо,забравяш,че гледаш сериал,а пък може и да не е било само сериал  Mr. Green
Може,може.И аз не го изключвам като възможност  Heart Eyes

Наде  Hug

Меги,каквото и да е те завинаги ще си останат нашите ФЕмир!

# 728
  • Мнения: 180
Taka e маминко,нашите Фемир са си Heart Eyes
Наде,здравей Simple SmileСкорошно оздравяване на малкия Hug

# 729
  • Мнения: 180
Хайде тогава и аз да врътна ключето за днеска. Laughing

Оставям ви новата тема, да не товарим и с това Тинчето, че както разбрахте е доста заета.
Като свършите тази, скачайте  Hug


Това е новата тема,така че се ориентирайте по линка даден от Сиси Peace

# 730
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Това е един от моментите,в който мн ми харесаха и се влюбих в тях и в любовта им ,така да се каже Heart Eyes

Споделям мнението ти и аз съм така!Какви погледи,какво нещо,забравяш,че гледаш сериал,а пък може и да не е било само сериал  Mr. Green
Може,може.И аз не го изключвам като възможност  Heart Eyes
 И аз не го изключвам... Heart Eyes

Вани, Heart Eyes

Наде, Heart Eyes и аз от този момент се потопих във ФЕмирската магия, та до днес... Laughing Оздравявайте бързо и да не боледувате повече. Hug

# 731
  • Мнения: 11 820
Тинче,да ти в жива и здрава щерката ,много да те слуша и радва  Hug  благодаря ти за почерпката   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт