Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 31

  • 54 207
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 421
Момичета, като поръчвате нещо от ибей до английски адрес, кой посредник ползвате?
Аз ползвам Габко и съм доволна.  Peace

# 691
  • Sofia
  • Мнения: 6 975

Самият косъм е на вид и пипане същия като на оригиналната (тя май е от коза Thinking ), но дали същата коза са скубали китайците или са забъркали някое синтетично чудо няма как да знам  Laughing

С една запалка много лесно ще разбереш дали е синтетичен косъма.  Peace

# 692
  • София
  • Мнения: 9 494
Абсолютно няма проблем да се ползва блендинг четката за нанасяне на цвят  Peace Примерно Сигма Е25, която я водят идентична на 217, става само за нанасяне на цвят  Wink Общо-взето много обичам да дадасям цвят по костта, точно с блендираща четка  Wink
Пък и няма строги правила коя четка за какво е - на който както му е удобна  Peace
Е, добре! Да съм спокойна тогава! Hug Peace

# 693
  • Мнения: 3 248
Днес все пак се прежалих и пробвах котката и бухала. И двата са перлено-бляскави с видими частички. При котката частичките са повече, по-големи и повече се пренасят на кожата. На ръка на бухала се виждаха повече, но над фдт на лицето се позагубиха. Котката си блестеше сериозно. На снимката малко са се позагубили, на живо изглеждат по-различни и личат повече - котката по-перлена, бухалът по-розов. Нанесени на ръка, в ляво е котката, а в дясно бухалът:





И днешното гримче - MAC Silver birch, Evening Grey, Lightscapade

# 694
  • София
  • Мнения: 1 246
a.l.e.n.a., намирам, че такава мека очна линия страшно ти отива, дано и ти да се харесваш така.
Дълго време се пазех от грим на долния клепач, но днес се пробвах и там
Скрит текст:

# 695
  • Мнения: 13 626
Значи да взема да поръчам една котка Flutter щом толкова блести

Льоня това си ти на снимката, нали Heart Eyes Супеееер красиво. Ама всички пък сте със сини очи, безобразие ooooh!

# 696
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
Мерси, Льоня  Heart Eyes  Blush

Епона, Льоня Heart Eyes много хубави гримове  Blush Heart Eyes  bouquet

# 697
  • Мнения: 2 805
Ама всички пък сте със сини очи, безобразие ooooh!

И аз това забелязвам. То на такива очи кой ти гледа грима.

Или в моя монитор, или в мен е повредата, но аз нищо не виждам от този бухал и това коте, камо ли пък разлика - само леки блескулки  Rolling Eyes Но аз така виждам и Мететоритите, та явно в моя телевизор е бъга  Crazy

Последна редакция: ср, 20 фев 2013, 16:37 от Самсара

# 698
  • Мнения: 13 626
Да, аз като видя такива красиви очи и гримът отива някакси на заден план.

А тая котка на Холика руж или хайлайтър се води? Или то имаше и от двете? Thinking

# 699
  • София
  • Мнения: 9 494
Ох, Жаки ти нали беше похвалила преди време Катриската лимитирана пудричка? Thinking
Можеш ли да я сравниш със хайлайтера от редовната серия.
Имам такъв, нов ми е, но не ми харесва блясъка. Златен е Wink. Хм, така ли е при тази лимитирана пудричка на Катрис?

# 700
  • Мнения: 2 172

Моята представа за майка с 3 деца е отрудена, угрижена и поизнервена женица  Mr. Green



Че кой е казал,че не съм  Laughing Да ме видите как викам ще ви настръхнат косите  Mr. Green

Просто ставам в 06:00 и се приготвям преди да са се събудили децата. В дните, в които не се налага ранно ставане си се гримирам пред тях,но те са свикнали и не ми пречат.Най-много да поискат и те червило  Laughing
Ако не ми се гримира си ходя чумава из къщи  #Silly


Чакайте сега.Казах блендиране,защото реших да използвам модерната дума  Laughing .На чист български си правя приливане със същата четка и малко цвят.Нямам специална чиста четка само за това.
Първо слагам молива.
След това основния цвят сенки.
След това нещо междинно малко над него.
След това бяло под веждата.
И накрая черно със скосена ВЪРХУ цвета,който съм нанесла преди това.Черното го слагам внимателно,не го "забивам" и след това с предходната четка за всичко,с потупващи движения го оформям така, че да се прелее с основния цвят сенки.

И нещо много важно.

Слагам си пудра на лицето преди да започна очите.За да може ако нещо се ръси,да го отстраня с голямата четка.Също така е важно да има пудра хубаво около очите и най-вече отстрани на въпрсната линийка,която ще правим със скосената четка.Защото ако кривна нещо да го коригирам лесно.Ако имам само ФДТ/моят е мазничък/ ще се наслои и размаже в опита си да го оправя.

Използвам само тези четки /4 броя от 24 възможни  Laughing /
http://prikachi.com/images/519/5895519e.jpg   -невиждали вода и сапун от доста време,целите във ФДт,чак ме е срам да ги показвам  Embarassed
http://prikachi.com/images/526/5895526Q.jpg  -лявата е въпросната най-използвана четка за абсолютно всякакви сенки и преливки
http://prikachi.com/images/531/5895531J.jpg  -поглед отгоре

Както виждате супер тъпи рошави четки,вече на 5 години,но ми служат вярно.Сега съм си поръчала един по-различен китайски комплект,там има по-разнообразни видове.Надявам се да ми се улесни грима с тях  Heart Eyes

# 701
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 335
Аз имам една пудра хайлайтър на Катрис, от редовната серия в черна кутия, за нея ли става дума? Мога да я взема на срещата.

# 702
  • Мнения: 13 626
Не си спомням да съм пробвала обаче редовният им хайлайтър  Thinking
Моята пудра има много леки частички, но не бих казала че са златни. По-скоро сребристи или като диамантчета и има много лек телесен-розов нюанс.

ето най-доброто, което намирам в нета за показване
Скрит текст:

# 703
  • Мнения: 331
Да, аз като видя такива красиви очи и гримът отива някакси на заден план.

А тая котка на Холика руж или хайлайтър се води? Или то имаше и от двете? Thinking
Има и от двете.  Peace

# 704
  • София
  • Мнения: 9 494
Аз имам една пудра хайлайтър на Катрис, от редовната серия в черна кутия, за нея ли става дума? Мога да я взема на срещата.
Точно тя.
Ама ми прави златно на лицето Wink. Не искам нищо освен розово на лицето си или безцветен блясък! #Cussing out
А в кутията е така нежно и приятно розова. Но, уви-измамно розово със златни частички, които в крайна сметка оставят филм на лицето.
За феновете на този ефект, сигурно е УАУ! Но за мен, не е. Wink
Моята пудра има много леки частички, но не бих казала че са златни. По-скоро сребристи или като диамантчета и има много лек телесен-розов нюанс.
ето най-доброто, което намирам в нета за показване
Скрит текст:
Е, значи искам сега лимитираната Катриска пудра! Wink Crazy

Общи условия

Активация на акаунт