Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 31

  • 54 222
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Веси  Blush аз взех сребро и злато, бяха намалени на 12 лв , т.е за двете платих 24 лв  Blush

Но не бяха изложени и ми ги извадиха от едно чекмедже  Rolling Eyes след като се тръшках, че търся сребърната много блестяща пудра на Пупа и те ме дърпаха към Колистар, а аз се дърпах към стелажа на Пупа  Joy hahaha

Голям смях беше - искам нещо, което не знам какво е, но да е на Пуп аи много да блести  Joy hahaha

Трябваше да притесня densi и да я питам, но с идеята да не я безпокоя  Blush се сдобих с други прелести, а ще ходя да видя и Колистаркото сребро  Blush

# 676
  • Мнения: 432
a.l.e.n.a, Много красиви блескулки от къде ги взе?  bouquet

# 677
  • София
  • Мнения: 9 536
kopche,
как изглежда тази вълшебна, послушна четка?и аз не се разбирам много с блендването.  bouquet
-обезателно си я вземи! Peace
Не само за блендване я ползвам, ами с нея "мушкам" светлият цвят във вътрешният ъгъл на окото, за озаряване, където с другите четки не се получава така добре, поради ограничената площ за нанасяне на сенки там.

Ноеми, мила-благодаря ти, четки не ми липсват. Техника само! ooooh! Laughing
Скрит текст:
Заминаваме на ски на Пампорово до 26.02. Ще ви изпусна този път. Да се забавлявате и за мен! Hug Peace

# 678
  • Мнения: 432
kopche, Hug Благодаря ти!

# 679
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
a.l.e.n.a, Много красиви блескулки от къде ги взе?  bouquet

БЛИК, ето ги  Blush

Pupa Precious Powder Sparkling Powder ( Eye & Cheekbones ) # 01 & # 02

Последна редакция: ср, 20 фев 2013, 14:27 от a.l.e.n.a

# 680
  • Мнения: 13 627
Копче, при блендването е много важно да държиш четката леко под наклон и дръжката да сочи нагоре. Особено за 217 е адски важно за да се получи плавно и красиво преливане. Много е лесно също като си наклониш леко главата назад и притвориш очите.

Иначе ако клепачите са ти по-скоро мънички (самото разстояние м/у око и вежди) е нормално да ти е по-удобно с малка четка като тази на Есенс. При мен обаче има цяла нива за оране и мога и с най-големият размер Mr. Green

# 681
  • Мнения: X
Момичета, внимавайте с тези щипки за нос, че големи поразии могат да направят. Подробности на ЛС.  Blush

# 682
  • София
  • Мнения: 9 536
Е, така речи, де! Hug
Знам си аз, че криеш някаква тайна! Mr. Green
А правиш ли дъги или по скоро минусчета с кратки отсечени движения нагоре и надолу?
Аз с Есенската правя минусчета, или тиренца, които сочат към веждата и така ми се получава. Като тръгна да мажа с голямата блендинг четка и става леле-мале! ooooh!

# 683
  • Мнения: 4 428
Аленка, а на теб кое то дипада повече - новите блещулки на Пупа или броката на Инглот? Мнооого ми харесаха брокатите на Инглот, като ги гледах последният път  Heart Eyes Ама толкова са малки кутийките, да му се не види  Tired

Трябва да си я купя тази четка на Есенс, като я хвалите толкова. Макар, че имам една на Гош, която е почти същата, като форма  Rolling Eyes

Е, така речи, де! Hug
Знам си аз, че криеш някаква тайна! Mr. Green
А правиш ли дъги или по скоро минусчета с кратки отсечени движения нагоре и надолу?
Аз с Есенската правя минусчета, или тиренца, които сочат към веждата и така ми се получава. Като тръгна да мажа с голямата блендинг четка и става леле-мале! ooooh!

Аз винаги блендирам с "дъгички"  Rolling Eyes Така нанасям и цветовете, като тръгна да преливам. С такива "тиренца" даже не съм се сетила да пробвам  Crazy Но ми се струва, че няма да се получи така хубава преливка  Thinking

# 684
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Веси  newsm78 различни са, тези са по-плътни някак и по-зърнести, не са само частици, има и прах, но се виждат само частиците, по-плътно покриват и може би са по-добре, по-евтини са, повече са, като количество, но са само 2 цвята в магазина  newsm78

# 685
  • Мнения: 13 627
Е, така речи, де! Hug
Знам си аз, че криеш някаква тайна! Mr. Green
А правиш ли дъги или по скоро минусчета с кратки отсечени движения нагоре и надолу?
Аз с Есенската правя минусчета, или тиренца, които сочат към веждата и така ми се получава. Като тръгна да мажа с голямата блендинг четка и става леле-мале! ooooh!
Дъги, много бързо движа самата четка напред и назад.

# 686
  • София
  • Мнения: 9 536
Аз винаги блендирам с "дъгички"  Rolling Eyes Така нанасям и цветовете, като тръгна да преливам. С такива "тиренца" даже не съм се сетила да пробвам  Crazy Но ми се струва, че няма да се получи така хубава преливка  Thinking
Ох, да сложно е за обяснение ooooh!. Но дъгички правя с блендинг четката, а с Есенската ми се получава с бързи тиренца, които след това уеднаквявам с дъга, и си е получава плавност в преливането и външната дъга не стои така контурирана  и подчертана, а става мека и плавна.

Друг въпрос. Преди с 217 нанасях цвета и директно блендвах, но веднъж B & C  ме поправи, че тя не нанася цвят с тази четка, а я ползва само по предназначение. Пробвах и така и намирам логиката в думите и. Вие? Нанасяте ли си цвета с блендинг четката или?
А и друго, понякога топвам блендинг четката в хайлатъра, който слагам под веждата, за по лесно опушване. Но пък така, губя първоначалната интензивност на цвета си. Thinking

# 687
  • Мнения: 13 627
Всичко правя с 217. Мога да направя абсолютно цялостен и завършен грим само с нея. И нанасяне на цвят на клепача и опушване + опушване на долният клепач.
Никъде няма точни правила кое може и какво не. Всичко може стига да ви харесва и да ви е удобно.

# 688
  • София
  • Мнения: 1 586
Изпуснала съм 5 страници, но да отговоря на въпросите за китайската четка. Имитацията на НАРС дойде за 10 дни, метеоритната нямам идея моята приятелка колко я е чакала. Имайте предвид, че сега беше китайската Нова година и всички пратки ще се забавят ужасно (аз миналата година чаках по 2-3 месеца разни неща  ooooh! )
Моята четка се скубеше след първото миене. Сресах я малко по-грубо с една четка за коса и така паднаха наведнъж всички незакрепени косъмчета. Оттогава не е паднал нито един.
Самият косъм е на вид и пипане същия като на оригиналната (тя май е от коза Thinking ), но дали същата коза са скубали китайците или са забъркали някое синтетично чудо няма как да знам  Laughing
Загребва о метеоритите огромно количество, каквото никоя друга четка не може, но аз пък толкова тежко нанесени изобщо не ги харесвам върху себе си защото много блестят  Rolling Eyes

# 689
  • Мнения: 4 428
Друг въпрос. Преди с 217 нанасях цвета и директно блендвах, но веднъж B & C  ме поправи, че тя не нанася цвят с тази четка, а я ползва само по предназначение. Пробвах и така и намирам логиката в думите и. Вие? Нанасяте ли си цвета с блендинг четката или?
А и друго, понякога топвам блендинг четката в хайлатъра, който слагам под веждата, за по лесно опушване. Но пък така, губя първоначалната интензивност на цвета си. Thinking

Абсолютно няма проблем да се ползва блендинг четката за нанасяне на цвят  Peace Примерно Сигма Е25, която я водят идентична на 217, става само за нанасяне на цвят  Wink Общо-взето много обичам да дадасям цвят по костта, точно с блендираща четка  Wink
Пък и няма строги правила коя четка за какво е - на който както му е удобна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт