Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 190

  • 31 565
  • 722
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1

Честит празник момичета! Бъдете живи и здрави и много обичани винаги!!!!!

# 166
  • Мнения: 4 966
...

Да бъдем като тревата - да се изправяме, когато ни газят! Да бъдем като кокичето - да намираме топлина дори в снега!  Да бъдем като звездите - близки и далечни, даряващи любов и светлина!  Честит 8-ми март!

От момчето маркаритки, от мен по едно кокиче.



Скрит текст:

Навярно винаги ще те обичам
и ще откривам в теб безброй неща
бъди каквато си, това е всичко
това е тайната на любовта

Бъди загадъчна и пряма
Непредвидима като дъжд
Непостоянна като вятъра -
подухнал изведнъж

Навярно винаги ще те обичам
и ще откривам в теб безброй неща
Бъди една жена, едно момиче
с едно сърце, с безброй лица

Бъди красивата Елена,
която Омир вдъхнови
Бъди Мария Магдалена, но бъди...

Припев:
Знайни незнайни, скрити и явни
вечните тайни, тайните на любовта
Минали, днешни, бъдещи вечните
Всички се срещат във твоето име жена

А ако някога, недай си боже,
Но както често става в този свят
Решиш че повече със мен не можеш
и че не сам ти вече мил и драг
Ще се сбогувам без обида,
а с благодарност за това
че те познавах, че те има и сега

# 167
  • Пловдив
  • Мнения: 34 139



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qDmKb7DpEes

И едно прекрасно клипче и музиката....Керим е толкова прекрасен.

# 168
  • Мнения: 3 634


vanja@....дано е това.

Благодаря, Марианка!
Много обичам тази сцена.
Както и всичко следващо до края на 28 епизод.
  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 169
  • Мнения: 4 966
Момичета, newsm56 baloni
 майки, pregnant  party006
 и любими,  baloni bombs
 Честит празник! Бъдете щастливи!
Моят подарък за вас е в текст за любовта, защото всичко е любов! Ако можех, бих го украсила с един Мустафа от 28 еп. пред прозореца на Нарин - последният кадър.
Не мога, но го получавате от мен в неограничено количество! Представяйте си го!
Хубав празник и - умната!

Преди  още Мустафа да се събуди буквално, в него вътре се е „събудило” желанието, нуждата водеща във връзката между мъжа и жената да е любовта, чувството. Това е новото. Това е проблем на поколението.
Мъжът, притежаващ в старата култура тялото на жената, сега иска да общува с нея през сърцето. Това е свързано с промени в разбирането на жената – нейното място, нужди, права, промени в брачния модел.
Зародишът на промяната е нуждата от споделена любов; това е новото на историческата сцена, затова любовта на Мустафа е хиперболизирана. Мустафа има неизчерпаемо количество любов, която прилича на събудено праисторическо животно – мощно и жизнено, но незнаещо какво да прави с нея. Грешен обект, грешни представи за обекта, който междувременно също е в промяна, грешни методи и голямо страдание.
Когато се домогва до Нарин, Мустафа прилича на слон в стъкларски магазин. Опит. Грешка. И пак опит...И накрая неговото неизчерпаемо чувство е опитомено. Важното е, че той има способност да обича и е верен. Другото се научава, колкото и да боли.
Особено в края на филма Мустафа, Нарин и Асие трябва да бъдат разбирани много повече като символични образи – представители на поколението, отколкото като отделни герои.  family




Украсено е вече красивото ти пожелание - неизчерпаемо количество любов, Ваня. Simple Smile Благодаря! Simple Smile  newsm51

Последна редакция: пт, 08 мар 2013, 10:11 от marytza

# 170
  • Мнения: 11 994
Добро утро!

# 171
  • Мнения: 0
Добро утро,макар,че вече отива към обяд.Честит Осми март мили момичета.Много усмивки в този прекрасен ден,обичайте и бъдете обичани защото това е най-прекрасното чувство на света.С пожелания за един прекрасен ден изпълнен с положителни емоции от мен и от Енгин,който ви поздравява специално с изпълнението на следващата песен.Весел празник. newsm51 txtloves

 

# 172
# 173
  • Мнения: 4 966
А пък аз съм още на закуската... Simple Smile

Скрит текст:


 Joy

# 174
  • Пловдив
  • Мнения: 34 139


И по куриер за всяка една от нас.....

# 175
  • Мнения: 2 293
Момичета, толкова е топло и уютно и пъстро в темата!  bouquet  bouquet  bouquet
Влизам само да ви поздравя за празника - Да сте здрави, обичани и изпълнени с оптимизъм!
Хубав Керим, още по-хубав Мустафа...
Краят на 28 епизод...Ех, Ваня....
Марица, благодаря ти, че излезе от спойлера, защото снощи ми домъчня за теб.  bouquet  bouquet  bouquet

# 176
  • Мнения: 3 634







Украсено е вече красивото ти пожелание, Ваня. Simple Smile Благодаря! Simple Smile  newsm51
[/quote]

Благодаря, Маричке!
Мога да гледам това лице до края на света!
(Сега се сещам за диалога между Нарин и Сердар, докато танцуваха.
Той каза, че в този миг може да умре.
Тогава тя му отговори: Искам заради мен да живееш вечно!
Аз го разбирам като: физически той загина, но и тук символите са над преките персонажи.
Любовта между тях, любовта, която те показаха пред нас и която беше болезнен пример за Мустафа, тази любов ще остане. Младите мардинци имат примера за любов и няма да се лутат като Мустафа.) Two Hearts

# 177
  • Мнения: 4 966
Момичета, толкова е топло и уютно и пъстро в темата!  bouquet  bouquet  bouquet
Влизам само да ви поздравя за празника - Да сте здрави, обичани и изпълнени с оптимизъм!
Хубав Керим, още по-хубав Мустафа...
Краят на 28 епизод...Ех, Ваня....
Марица, благодаря ти, че излезе от спойлера, защото снощи ми домъчня за теб.  bouquet  bouquet  bouquet



"Не искам да се снимам във филми, от които съм печелила и знам, че пак ще спечеля." - Сюзън Сарандън - една забележителна актриса.

Simple Smile

Любов,  напразно си се разтревожила. Simple Smile Спойлерът беше повече юзда, отколкото камшик. Simple Smile))  newsm51

# 178
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
  Честит празник!!!

# 179
  • Мнения: 3 634
Едно необходимо уточнение:
Лицето от 28 еп., което обичам, е на Мустафа БулутTwo Hearts
Не на Енгин Акюрек. За него разговорът върви отделно.
Хубав ден! И доскоро! 

Общи условия

Активация на акаунт