Направих си перманентен грим на веждите - Тема 3

  • 156 626
  • 769
  •   1
Отговори
# 570
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Да ви споделя,че видях няколко момичета правени косъм по косъм от едно момиче в Пазарджик,и да ви кажа честно определено е най-доброто което съм видяла до сега Peace ако не ми бяха казали,нямаше да позная че веждите са им пипани,взех кординати и мисля да и се доверя Flutter

# 571
  • Мнения: 1
Здравейте!
Регистрирах се специално, за да попитам следното нещо - при Бисерка премахват ли се естествените косъмчета преди процедура. Имам час за другата седмица, казаха ми, че се подстригват, но тук чета друго. Някой?

# 572
  • София
  • Мнения: 4 714
Здравейте!
Регистрирах се специално, за да попитам следното нещо - при Бисерка премахват ли се естествените косъмчета преди процедура. Имам час за другата седмица, казаха ми, че се подстригват, но тук чета друго. Някой?
Ако се върнеш 1 страница назад, ще видиш, че различни момичета споделят различни неща: при едните е искала да се махат космите на веждите, други пък се учудват на това, защото на тях не са махани. Особено на тези, които са правени косъм по косъм. Бисерка има ф.б. страница. Или питай там, или й се обади по тел. та да не се изненадаш в последният момент. Peace
https://www.facebook.com/permanentengrim?ref=ts&fref=ts

# 573
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Момичета,на колко време трябва да се поддържат веждите,аз си ги правих при Бисерка и каза,че на една година трябва да се правят  Rolling Eyes и ми се вижда доста кратък период  Rolling Eyes

# 574
  • Мнения: 7 690
Би ли качила снимка за да видя резултата при нея? Доволна ли си от техниката й?
Някои козметички казват до 2 години, други до 3. При Бисерка забелязвам, че има по-особена техника, не стоят като татуировка, по-бледи и фини са, предполагам затова ще издържат само година.
Слагането на плътен туш, както при обикновения перманентен, предполага повече време за изсветляване и избледняване.

# 575
  • Мнения: 231
Belloslava направи ли ретуш ,доволна ли си ,ако можеш качи снимка...

# 576
  • София
  • Мнения: 4 714
Момичета,на колко време трябва да се поддържат веждите,аз си ги правих при Бисерка и каза,че на една година трябва да се правят  Rolling Eyes и ми се вижда доста кратък период  Rolling Eyes
На мен 1-я път ми издържаха 2 г. Без да има видима разлика. Направих ги доста след тези 2 г. Мисля, че зависи от това, какво си искал да постигнеш, както и от наситеността на пигмента, който се вкарва. Peace

# 577
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Как ще се бръснат веждите?!  Shocked Това е брутално...

Моите са косъм по косъм, при Еми ги правих. Станаха по-бледи от колкото ги исках след падането на коричките, но след ретуша станаха супер!
Трайността зависи от самата кожа.

# 578
  • Мнения: 8
Момичета, и аз съм заинтересована от перманентния грим на вежди по метода "косъм по косъм" или светлосенки. Видях някаква оферта за 150лв. в студио Нирвана в София. Някой да има мнение? Промоцията е от вчера за няколко дни...
 Rolling Eyes

ето линк - http://kozmetichensalon.com/promotions/

# 579
  • София
  • Мнения: 4 714
Момичета, и аз съм заинтересована от перманентния грим на вежди по метода "косъм по косъм" или светлосенки. Видях някаква оферта за 150лв. в студио Нирвана в София. Някой да има мнение? Промоцията е от вчера за няколко дни...
 Rolling Eyes

ето линк - http://kozmetichensalon.com/promotions/
То, май много не се различава от "обикновения" перманентен грим. newsm78
150 лв, не е ли малко множко?

# 580
  • Мнения: 7 690
Съвсем нормална цена си е.

# 581
  • Мнения: 2 109
Бисерка и Еми взимат доста над 150 лв. Поне такава е моята информация.

# 582
  • Мнения: 8
Момичета, и аз съм заинтересована от перманентния грим на вежди по метода "косъм по косъм" или светлосенки. Видях някаква оферта за 150лв. в студио Нирвана в София. Някой да има мнение? Промоцията е от вчера за няколко дни...
 Rolling Eyes

ето линк - http://kozmetichensalon.com/promotions/
То, май много не се различава от "обикновения" перманентен грим. newsm78
150 лв, не е ли малко множко?

Различава се. Изчетох почти цялата тема и гледах къде ли не снимки. 150 е евтино изглежда... и точно това ме притеснява. Затова попитах дали някой има мнение за това студио. Честно казано на Бисерка най ми харесва, поне от снимките, които видях във Фейсбук. Но интересното е, че на сайта й пише цена в диапазон от 250 до 490. Звънях на посочения телефон, но ми се включи секретар и после не ми върнаха обаждане...
Исках да попитам каква е цената. Поне горе-долу, защото някакси има разлика между 250 и 490лв.
Объркана съм... Хем искам, хем нямам 490лв. точно за вежди. 250 по бих дала...

# 583
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
Момичета, и аз съм заинтересована от перманентния грим на вежди по метода "косъм по косъм" или светлосенки. Видях някаква оферта за 150лв. в студио Нирвана в София. Някой да има мнение? Промоцията е от вчера за няколко дни...
 Rolling Eyes

ето линк - http://kozmetichensalon.com/promotions/
То, май много не се различава от "обикновения" перманентен грим. newsm78
150 лв, не е ли малко множко?

Различава се. Изчетох почти цялата тема и гледах къде ли не снимки. 150 е евтино изглежда... и точно това ме притеснява. Затова попитах дали някой има мнение за това студио. Честно казано на Бисерка най ми харесва, поне от снимките, които видях във Фейсбук. Но интересното е, че на сайта й пише цена в диапазон от 250 до 490. Звънях на посочения телефон, но ми се включи секретар и после не ми върнаха обаждане...
Исках да попитам каква е цената. Поне горе-долу, защото някакси има разлика между 250 и 490лв.
Объркана съм... Хем искам, хем нямам 490лв. точно за вежди. 250 по бих дала...

Аз продължавам да мисля, че е супер много. Писала съм колко аз плащам. Като гледам снимките, никак не се различават от моите вежди, които ги правих вече 2 пъти. Peace

# 584
  • Мнения: 117
Момичета, качвам снимка след ретуша. Макар че на ретуша сложихме по-топъл и светъл цвят, и веднага след него веждите изглеждаха страхотно, след като паднаха коричките, разликата не е голяма от първоначалния цвят, който е по-тъмен и явно надделява. За другия път ще знам и ще ги направим направо с по-топлия цвят.  Като цяло се получиха като естествения цвят на косата ми. Единствената ми забележка е че едната вежда като че ли има нужда от малко удебеляване в началото към носа. Като цяло обаче съм доста доволна като се има в предвид и уникално ниската цена.  Някой беше попитал колко ми е излязло. Струваше ми невероятно евтино - 69лв. с ретуша, защото беше с ваучер от Grabo. За тази цена очаквах най-много да повторят чертичките, които имах останали от предишния перманентен грим, но всъщност момичето се постара наистина много. Предишните пъти плащах по 160лв. и не бях доволна. Не зная каква е редовната цена в Пикадили, само видях, че в неделя имат 10% отстъпка. Вероятно при Бисерка изглеждат по-естествено, но аз сама исках ретушът да е по стандартния метод - просто едва издържах на болката при техниката косъм по косъм, защото лидокаинът не ми действа. Освен това, аз лично не мога да си позволя да платя повече от 150-160лв. Така че всяко нещо с цената си предполагам, но от опита ми дотук това е най-добрият резултат.  Peace 
Снимката не е с много добро качество, но като я изрязах се получи така. Все пак да добиете представа: http://ninarici.snimka.bg/other/make-up.851547.34777284

PS: Вероятно можеше да са по-дебели като цяло, защото това е актуално сега, но не знаех дали ще мога да свикна и настоявах да не ги правим много дебели. Предпочитам ако искам да ги удебеля с молив, отколкото да са прекалено дебели и да не мога нищо да направя. Wink

Последна редакция: чт, 29 яну 2015, 15:21 от nina_ricci_

Общи условия

Активация на акаунт