Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 69

  • 30 320
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 552
Добро утро! Hug
Роминка  Heart Eyes благодаря ти за труда и прекрасната тема!  :bouq:Терзи  Heart Eyes и на теб!  bouquet
Честит имен ден на всички, които празнуват в този ден!  bouquet
Мале, една вечер ме нямаше и вие сте изписали толкова страници...евала! Явно, колкото и на някои да му е боза филма, нещо го провокира да споделя newsm78
Подкрепям на 100% мнението на Ники71 Heart Eyes на Енигма Heart Eyes на Диди  Heart Eyes и на всички, които харесват невероятната любов на Кузи и Джемс!  bouquet  bouquet  bouquet Кралице  Heart Eyes а твоят пост ме изкефи на макс! Heart Eyes
Това със сигурност е моя филм...няма друг, който да съм чакала с такова нетърпение.... всичко ми харесва - и актьори и сюжет и сценарий. А определено Кузей и Джемре станаха любимата ми екранна двойка, нищо, че някои се напъват да ме убедят, че между тези двамата липсва химия Joy Joy Joy А това, че Джемре е с половин метър по-дребна от Кузей изобщо не ми пречи, много двойки са точно така и са страшно сладки заедно. Щеше да ми е смешно, ако тя стърчеше над него hahaha Много даже са готини двамата - той, силния и голям мъж, как нежно е гушнал нежната, крехка фигурка...
Колкото до фрагмана...ами колкото и да отричате, той си е същия , нищо, че не са облечени по същия начин...важното е какво си казват, нали? А това, дето Джемре го моли да обещае, че няма да пусне ръката и повече е защото ако си спомняте, след разговорът на аерогарата тя каза, че Кузей е готов да умре за нея, но го е страх да я хване за ръката. Така мисля.
Зизу  Heart Eyes абсолютно съм съгласна с твоите доводи за "наранените" в този филм.  bouquet Абсолютно съм убедена, че на края всеки ще си понесе заслуженото.

Последна редакция: сб, 23 мар 2013, 11:43 от queen_fenka

# 31
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Няма различно от летния фрагман и този. Просто са с по една връхна дреха от горе.
Кузи си е с бялата тениска, Джема със синята. Само дето ще й каже лично, че я обича и тя докосва ръката му. Даже и ''херпеса'' си е на устата на Джема. Whistling

Фенче,  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

Последна редакция: сб, 23 мар 2013, 12:07 от Зизу

# 32
  • Мнения: 8 422
Привет. Hug Hug Hug
РоминаHug благодаря за новата тема.  bouquet
Честит празник!   bouquet Хубав ден.  Hug

# 33
  • Мнения: 18 552
Зизка  Heart Eyes newsm10 и аз това казвам, какво значение има по тениски ли са или не Joy Joy Joy ама на някои много им се иска да държат Джемре до юни в затвора, та затова се хващат за сламка hahaha
Снежка  Hug

# 34
  • Варна
  • Мнения: 685
Фен4е  Heart Eyes Hug , Зизу  Heart Eyes Hug newsm51
Фрагмана си е абсолютно същия Peace ,4е няма да стоят до юни с тези дрехи и Джема с "херпеса" Laughing

# 35
# 36
  • Мнения: 186
Здравейте, момичета ! Hug

Фенче, чудесен пост, ясно е, че напълно подкрепям. Peace

# 37
  • Мнения: 18 552
Госпожата  Heart Eyes благодаря!
Боже, не знам за кой път вече гледам серията отново и отново...с надеждата за превод.
За мен лично, тази серия беше на Ойкю. И на Киво естествено, но главно на Ойкю. С такова драматично майсторство изобрази на лицето си толкова различни чувства...неразбиране, уплаха, ужас, надежда...Беше невероятна! Нямаше и грам преиграване и фалш. Личи си, че е театрална актриса, евала!Това момиче ще има небивал успех след този филм. И награда за драматична роля ще получи, сигурна съм. Може би ще има несъгласни с мен, но аз така го почувствах и исках да споделя. А в самия край очите и на двамата и без думи изразиха това, което са един за друг. Много силна серия, много разтърсваща. Бура е невероятен, Зерин също. Великолепен подбор на актьори са направили двете дами.
Фрагманът е леко изменен, чувства се не болка и безизходица, а надежда. Нямам търпение да дойде сряда!
Алиска  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 23 мар 2013, 14:28 от queen_fenka

# 38
  • Мнения: 432
Здравейте, дами.  Hug Честит празник на всички празнуващи, да сте живи и здрави!   bouquet

Преди да започна с фактите искам да ви кажа, че лично аз познавам две двойки, които се ожениха и на следващия ден се разведоха.  Peace

Сега ще нахвърлям теми за размисъл. Изгледах епизода с превод и имам какво да накъдря тудей.  Wink
1. Гюней: "Как може да няма никакъв срам?" въпрос към Хандан за Кузей. Извинявай, ти ли ми говориш за срам?! Ти, който най - безпардонно отиде и си легна с друга жена, докато твоята се лекуваше вкъщи!  #2gunfire Гюней, милият, е спокоен, защото по неговите думи компанията е по - важна от Бану за мама Ебру, така че колкото и да е наясно за забежките му, нямало страшно. Сега ще види той дали няма страшно!  #2gunfire
2. Сами бей към Кузей: " Не прилича на мъж като теб. И към нея не си справедлив!" - говори за Джемре.
3.Баръш: "А, и "Батман" дойде"  Joy Батман или не, гащичките ти треперят от присъствието му. И ка кво се крие зад майка си.  ooooh! Ужас!
4. Ебру към Кузей: " Не ти пукаше за твоя брат. Поне помисли за твоята любима. Не съсипвай бъдещето й" - какво искаше да каже с това? Кузей съсипва бъдещето й, защото е до нея и ще бъде до нея до края на живота му и защото не позволява на мамин синко Баръш да я има.  ooooh! Манипулациите край нямат!  ooooh!
5. Кузей: "Ще застана срещу всичко, което може да навреди на Джемре!" - повече от това няма на къде. Ако някой иска по-обстойни доказателства, че Кузей обича Джемре и не тя е причината за страданията му, ще го разбере в най - скоро време.  Peace
6. Зейнеп пред Джан , докато гледаха откриването на акциите на борсата - "Открий 7-те разлики" - това момиче все едно глисти има в д-то, няма начин да не се изкаже. Заслужи си следващото:
7. Джан към Зейнеп: "От рожденият ми ден насам се разхождаш все едно ти е известна тайната на Вселената". Ейвалла! Добре й го каза. Какво е навирила нос. Милата, никак не й отива на възпитанието и добротата, която носи в себе си!  Peace
8. Баръш има свидетел, който може да използва в съда. Шофьорът му чу как Джемре се заканва, че ще направи всичко, за да се разведе с него.  Peace
9. Гюней ще се бори за някаква земя, която е голяма мина за него и Мелда, ще има доста парички.
10. Гюней: "Сега съм бавачка на една луда жена." Бану го чу. Ако това са думи на нормален човек, признавам се веднага за неразбираща, все още малка и недорасла и т.н. Да не говоря за останалата част от монолога му пред мама Хандан. Нито една дума не беше на нормален човек. Завижда на брат си от дъното на душата си! Подло човече!
11. Кузей пред Шереф: "Али, "четеше" през мълчанието ми. Той знаеше какво става тук вътре - сочи сърцето си. След като брат ми си отиде, остави място, което никой не може по заеме вече." Това го пиша за тези, които не одобряваха Али. Както казах и вчера, не ние решаваме кой да присъства в живота на Кузей и като какъв да го приема.  Peace
12. Дори Бурак знае какво означават Джемре и Кузей един за друг.

Това е всичко. Малко е дълго, но фактите са факти, не можем да ги заобиколим.  Peace

# 39
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Кралице, Фенче, Алиска... Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Браво ! И сега ми е чудно след тази фактология...къде е Дафне Hug да опровергае? Joy
Вие давате ли си сметка, че няма Зейнебки да си лафиме. Трябва да си го правим сами. hahaha

# 40
  • Мнения: 18 552
Кралицата  Heart Eyes страхотен пост, мила! newsm10 newsm10 newsm10

# 41
  • Мнения: 432
Аз мога да си лафя и без Зейнепки, защото истината е една. А, когато всичко ясно личи от екрана, няма какво да се каже в разрез на това.  Peace

Жалко само, че на Кузей главата увира малко по - бавно. Ама и той е човек, душа носи, няма да му се сърдя.  Crazy

# 42
  • Мнения: 432
Guney:.. Cemre's situation is desperate ... Most probably will be imprisoned (Ahh what a good person you are Guney saying such a good word about the person you are in love with -Cems- )....., but I have a good news ... Mrs Ebrus has instructed her lawyers to proceed with the divorce ... they will divorce ... with the power of attorney from Baris, Cemre even in prison they will be able to divorce.. At least on that side she will be free .

Kuzey:..Look man..don't do this to me today..don't do this today..

Guney:..I have not come to hit you were it hurts..(excuse me Guney what are you doing?..oh I forgot you have a plan behind every move you make —fame)..

Kuzey:..Look Guney..

Guney:..I came to relieve you...I am prepared to forget the word you gave to yourself about Cemre..

Kuzey:..Look ..look..you will remain in my hands..

Guney:..Do not shut me up ... today especially you need to hear me ... Okay will not pound on your face ... if you love Cemre so much, I'm ready to forget everything! Hear me? Dad wanted me to talk to you, at least he said you are obliged to your brother ... but ... not because he wanted this but because I felt I wanted to come and tell you the truth .

Kuzey:..Ok don't start with my wants:..

Guney:..I went to Banu after I found out about you loved Cemre:..

Kuzey:..Oh just get lost...

Guney:...I left her to you, but what did you do?...You loved your pride more than her..

Kuzey:..My boy Guney what are you trying to say in the middle of no where...Wht are you trying to explain man..Get lost from here!!..

Guney:..What I am trying to tell you is don't play it smart, so that you won't lick your spit, were you spat your pride..Did you get it?..What I am telling go and set your life with Cemre.. Otherwise we will not find peace

Kuzey:..Don't do this to me my boy..

Guney:..For you Cemre is behind bars..

Kuzey:..Look I am talking to you looking right through your eyes..Alright?..you doing all these things so that you level with me right?..

Guney:..I am freeing your largest burden...you are now free my brother..

KG Enlish page from facebook

Ако е слагано в предната тема, извинете ме.

# 43
  • Мнения: 3 371
Що, скучно ви е, че няма с кого да се заяждате и да иронизирате ли ?

Фенче,  Heart Eyesаз не мога да се съглася с теб ! Peace Нито в един от изброените моменти, на мен Ойку не ми въздейства - не почувствах нито мъката и, нито ужасът и ...всички емоции, според мен, ги изигра абсолютно равно, както обикновено . Виж, с Кузей ревах !  Peace
Някъде скоро беше постнат клипа със сцената от болницата, когато Кузей припадна и го откараха.
Ето, тази сцена, между двамата братя, ми въздейства много повече, отколкото всички любовни сцени с Джемре до сега ! Peace

Като гледах отново трейлъра, пак се чудя - защо и е на Джемре да настоява толкова много, Кузей да и каже, че я обича ? Нали знае, че е единствената жена в живота му, нали вижда любовта в очите му, защо толкова държи да го чуе ? Хем знае колко му е трудно на него да споделя подобни чувства !
Аз продължавам да мисля, че това не е същият фрагман, различни са . Но, този, първият, явно е направен по- рано, за сезона и от там идват разликите . Иначе, аз също не вярвам, че до юни ще гледаме една и съща драма.

Приятен следобяд !   bouquet

# 44
  • Мнения: 18 552
Аз също мога да си обсъждам и да си лафя тук и без Зейнепки hahaha които открито се заяждат и иронизират не от скука, а от безсилие пред очевадните факти, които им поднесоха двете дами. И не го казвам, за да се заяждам, а чистата истина - не случайно модераторите изтриха няколко поста заради една от Зейнепките. Че дори нарекоха Джемре к...а Joy Joy Joyможе, ама на нея прозорчето и е още цяло, за разлика от други персони.
Госпожата  Heart Eyes съжалявам, че не си оценила и почувствала играта на Ойкю...ама твой проблем. За мен, тя доказа, че не напразно са я избрали в този филм, евала на момичето.
Колкото до фрагманите...освен този с Хандан, всички бяха променени малко, но това е естествено, те са само за подсказка какво ще се случи.
И какво? Накрая се оказа, че Гюней наистина е казал тези гнусни думи newsm78 Нищо, той Кузей ще разбере, че това, за което Гюней беснее, че не е било негово, е запазено изцяло за него, за Кузей!И не мисля, че това няма да е от значение за него, напротив! Не случайно я опазиха до сега.

Общи условия

Активация на акаунт