Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 69

  • 30 331
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Фенче, Поли...(нали така се казваш?), че ми е трудно с тва Лудостче. Hug Hug Heart Eyes

Не ми харесва Мерве даже и като злодейка.
Фенче, взе ми думите от клавиатурата освен за Мерве, Joy


По-добре да я бяха изтеглили от филма. На мене лично грам нямаше да ми липсва. hahaha Joy


Хаха направо ме разби а каваш,че си я харесвала  Joy Joy Поли съм да приятно ми е ти Зизу ли се казваш Simple Smile

Така ми вика само госпожата между другото и като го прочета знам,че е тя  Joy
Тва значи ли, че не мога да те наричам Поли...ако е така...няма проблем! Peace
А мойто име е много странно...( Заня) за тва по лесно е Зизу. Всички така ми казват ама ако искаш може да ми викаш както си искаш даже и Трайкова. Приятно ми е! bowuu

Байдъуей, казах, че харесвам Ойку, и съм се опитала да харесам Мерве...ама не става. Whistling

Не Зизу много ми харесва напомня ми на една моя приятелка от университета Simple Smile Имаш готино име,но определено е по лесно Зизу Simple Smile Наричай ме Поли няма проблем така си ми е името просто като го прочета ми е страно не съм свикнала няма проблеми  Peace И на мен ми е приятно. Ааа не съм разбрала за Мерве то толкова четене падна за нея,че вече се бъркам  Joy Извинявам се Simple Smile

# 62
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Уааауууу Фенче, Joy Joy Joy Joy От къде го накъдри тоя съспенс с елементи на психологическа лична драма? Joy Joy Joy Joy Joy
Малейййй,  Shocked Сима бременна от Баръш... Shocked
Е, те тогава вече Ебру може да се метне в Босфора. Макар, че кат си я представих как дундурка келеша си легам от смех... Joy Joy Joy Joy Joy

# 63
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Уааауууу Фенче, Joy Joy Joy Joy От къде го накъдри тоя съспенс с елементи на психологическа лична драма? Joy Joy Joy Joy Joy
Малейййй,  Shocked Сима бременна от Баръш... Shocked
Е, те тогава вече Ебру може да се метне в Босфора. Макар, че кат си я представих как дундурка келеша си легам от смех... Joy Joy Joy Joy Joy


 hahaha Ей много ще се зарадвам да е бременна от него  Laughing  Ама като се сетя за фрагмана със Гюней и нещо не ми се връзва  Peace

# 64
  • Мнения: 18 563
 Joy Joy Joy Joy Joy нали?
ама то може още да не и личи тогава бе, Лудостче...а това, че е с дълга коса във фрагмана, не ме безпокои, един с един не са същите, с изключение на този с Хандан. Та защо да не си помечтаем за готин реванш? hahaha Не ми се ще този мръсник да не си плати за подигравката с нея...нищо, че не я долюбвам.

Последна редакция: сб, 23 мар 2013, 17:34 от queen_fenka

# 65
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Joy Joy Joy Joy Joy нали?
ама то може още да не и личи тогава бе, Лудостче...а това, че е с дълга коса във фрагмана, не ме безпокои, един с един не са същите, с изключение на този с Хандан. Та защо да не си помечтаем за готин реванш? hahaha
Ми тя нали ся се е замогнала с диамант. Мож да реши да го шитне и да се заима с парекЯ. И в този ред на действия да реши да си опрай перчема зорлем...нали ся присаждат четина... hahaha Joy

# 66
  • Мнения: 18 563
Може и да е с перука, защо не? Смятам, че Баръш ще си заслужи такова наследство след подигравката с нея...до кога на богаташите всичко ще им се разминава без последици...

# 67
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Може и да е с перука, защо не? Смятам, че Баръш ще си заслужи такова наследство след подигравката с нея...до кога на богаташите всичко ще им се разминава без последици...
Hug мЪ чИ кой е казал, че ще си остане така? Аз на него съм му спретнала килийка съседна на Гюни. Мислим, че има достаъчно оперативни данни да влезна в панделата за куп неща.
Ся е момента Тошева да се изходи компИтентно по юридическия казус. Hug

# 68
# 69
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Може и да е с перука, защо не? Смятам, че Баръш ще си заслужи такова наследство след подигравката с нея...до кога на богаташите всичко ще им се разминава без последици...


Е айде дано ...  Peace

# 70
  • Мнения: 18 563
О да! Отдавна казвам, че накрая всеки ще си получи заслуженото...

# 71
  • Мнения: 0
 Да се разпиша за днес и аз  Heart Eyes
При мен с Ойку нещата не станаха любов от пръв поглед. Филмчето ни започнах да гледам заради Къванч  Peace С времето си я приех като любимата на Кузей и започнах да я харесвам. Да, не е перфектна, но ме завладя, с игра и излъчване, както и образът, който изгражда. Не бих употребила думи като "изключително" и "невероятно" (както за Берен и ЗП  Wink ), но девойчето ми харесва много, определено. Мерве от своя страна не успя да ме грабне по никакъв начин. Да, красива е, но ми е някак студена. Това си е строго индивидуално разбира се  Peace Зейнебка ме дразни много обаче, почти от самото начало. Не ми харесва този образ и това е  Crossing Arms Аз си поддържам идеята от първи епизод, да видя Кузей ръка за ръка с неговата любов Джемре. Вярвам и се надявам, че натам ни водят. Обаче го има и опасението в мен, че няма да има щастлив край   newsm78 Ще ги съберат, за да ги разделят след това и ще гледаме "любов и след смърта"  Sad Дано да греша.

 И честито на всички празнуващи!   bouquet

# 72
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10


# 73
  • Мнения: 445
Здравейте  Hug

Ромина, благодаря за новата тема   bouquet

Енигма, за жалост и аз имам твоите опасения, че ще ги съберат, за да стане нещо лошо накрая... Дано не стане така, толкова изстрадаха и двамата, имат право на малко щастие.
И още нещо - не знам за вас, но аз все още когато споменат или дадат Али дори и за малко и ми се плаче  Sad Толкова харесвах този образ, толкова дълбоко впечатление ми направи смъртта му, че... все още ми е мъчно за него  Confused

# 74

Общи условия

Активация на акаунт