Какво си мислите ,когато изневерявате?

  • 8 952
  • 160
  •   1
Отговори
# 75
Доста мнения прочетох,с някои съм съгласна,с други-не.Какво си мислите докато изневерявате?Не мисля.Обаче сега се замислих,че никой не е дал дефиниция за "изневяра".Или за всеки е различно?Изневярата за мен може и да не е изневяра за друг.Защото моето определение за изневяра е:
  "Връзка,в която чувствата и емоциите са много по-силни отколкото в настоящата ви връзка."
  Смея да твърдя,че от моята си гледна точка не съм изневерявала никога.Всичко,което съм правила е било само за забавление.Който иска да ме упреква за това,който иска да ме разбере.И да не забравяме,че очите също са полов орган...Е,какво тогава?Докато стигна от вкъщи до работата си се заглеждам поне по четирима-петима мъже.Това означава ли,че съм му изневерила със всички? newsm78.Не че и той не се заглежда.И?
  Пак повтарям,че това си е мое мнение и никой не карам насила да се съгласява с него.Пък вие си знаете.И...умната!
   



# 76
  • Мнения: 3 164
.И да не забравяме,че очите също са полов орган...   





 Shocked Shocked

# 77
  • Linz
  • Мнения: 11 619
.И да не забравяме,че очите също са полов орган...   





 Shocked Shocked
Да... сигурно и размножителен...

# 78
  • Мнения: 6 155
.И да не забравяме,че очите също са полов орган...   





 Shocked Shocked

 #Shocked #Shocked #Shocked
Моята пи*ка /очи де/ е по-голяма  Mr. Green smile3534

# 79
  • Мнения: 3 760
По-добре е да не изневеряваш. Няма да ти се налага да мислиш Joy Joy Joy
Познатите ми мъже изневряват по две причини:
1. Избиват комплекси
2. Напиват се и им се ш..ба та две не виждат.
За първите не си струва да се говори-такива трябва да ги зарязваш със шут...
Вторите  трабва да ги помолиш/дебнеш да не изпадат в подходяща ситуация. Т. е. когато се напият трябва да си им подръка   Joy
А изневяра по любов..... Не го разбирам това newsm78 Според мен, за да се влюбиш сърцето ти трябва да е свободно. А ако не обичаш партньора си не трябва да си с него...

# 80
  • Мнения: 535
Абе защо трябва да се мисли докато се изневерява?  newsm48 Нали затова е изневяра, защото е в доста голяма степен безСмислена  smile3533 Ако пък си има определена идея в нея, то това си е отмъщение   smile3508

# 81
Как се прощава изневяра?
Е така:

БЪЛГАРСКА ВЕНДЕТА
…Аз съм шофьор от "Чистота"-та, карам цистерна за фекалиите. Та вчера излязох рано, изсмуках тоалетната на гарата и тръгнах да се празня, когато налетях на катаджиите. Хубаво, всичко ми е наред - само книжката си съм забравил. Отбих се до в къщи да я взема. По-добре да бях платил глобата… Аз съм на третия етаж. Нахълтвам в спалнята - боже! Комшията от първия етаж на калъп с моята! И тъй се унесли, че не ме усещат… Е, кво? Да го коля? Аз може да съм лайнаджия, ама не съм луд!… Взех си книжката от нощното шкафче, слязох долу. Гледам - прозорецът на хола му открехнат. Дръпнах колата, вкарах шланга на цистерната вътре и пуснах фекалиите у тях… Що ми е да го коля?

# 82
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да му мислят тия, които не са лайнаджии  hahaha

# 83
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Почти винаги , когато съм изневерявал е имало причина - или момичето е било неустоимо , от користни цели - да постигна нещо свързано с нея ,  или съм бил в ситуацията "крайна необходимост".Мислил съм си винаги , че това ще е така , само до тогава , когато съпругата ми се научи да отгатва и утолява сексуалния ми апетит.А той не е малък....
Благодаря, че си откровен с нас! Аз бих приела леки забежки на съпруга ми, стига да не е нещо сериозно.

# 84
  • Мнения: 490
Незнам откъде я изкопахте тая тема, но предлагам да обявим ден на изневярата, или седмица на изневярата-всяко нещо трябва да си има празник,да видим колко ще отидат на купона Wink

# 85
  • Мнения: 312
Незнам откъде я изкопахте тая тема, но предлагам да обявим ден на изневярата, или седмица на изневярата-всяко нещо трябва да си има празник,да видим колко ще отидат на купона Wink

а защо не месец???   Mr. Green

 angel008   angel008   angel008

# 86
  • Мнения: 1 451
Незнам откъде я изкопахте тая тема, но предлагам да обявим ден на изневярата, или седмица на изневярата-всяко нещо трябва да си има празник,да видим колко ще отидат на купона Wink

а защо не месец???   Mr. Green

 angel008   angel008   angel008

Ненаситница такава  Twisted Evil

# 87
  • Мнения: 494
Незнам откъде я изкопахте тая тема, но предлагам да обявим ден на изневярата, или седмица на изневярата-всяко нещо трябва да си има празник,да видим колко ще отидат на купона Wink

Ха така хайде на купона. Ей ,дайте пиячка ,че си струва поводът. Wine Glass  smokeuuОпс и по един фас да палнем

# 88
  • Мнения: 2 978
..... smokeuuОпс и по един фас да палнем

А, който не пуши..кво да лапне Whistling Mr. Green

# 89
  • Мнения: 1 451
..... smokeuuОпс и по един фас да палнем

А, който не пуши..кво да лапне Whistling Mr. Green

Има едни сладки пурички, дето в мелбите ги слагат Wink

Общи условия

Активация на акаунт