Каква е разликата в годините между децата ви?

  • 2 547
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 677
Между големият ми син и дъщеря ми е 3г.и 8м.А между малкият ми син и кака и бате са 8г.и 8м.    и   12г. и 4м.Много се радвам  и за трите си деца.Винаги съм искала три деца,но само първото беше планувано.Другите две си дойдоха в най-подходящия момент.
Желая ви много здраве!
 Joy

# 61
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Първа - втора- 10.5 години
Първа - трета-  16.5 години
Втора - трета-  6 години

Ако не бях вече на 38 и четвърта бих родила...но никога с по- малка разлика!

# 62
  • Мнения: 377
Разликата между двамата ми сина е 8 год. За мен най-добрата е 7 год. Детето е достатъчно голямо, разбира, отговорно е и може да бъде страхотен помощник. 
Другото основно нещо което ме привлича в тази разлика е,че тогава първото дете ще стане първолак и има нужда от мама след училище. За съжаление при нас не се получи точно така, но и на второкласника не му е лесно.

# 63
  • sofia
  • Мнения: 127
Между голямата дъщеря и синът разликата е 5 г., между малката ми дъщеря и каката - 19 г., а между баткото и малката разликата е 12 г.

# 64
Седем години! Голямото е момче, а малкото - момиче! Страхотна разлика - препоръчвам я с цяло сърце на всички!!!! Супер сполучливо е!!! Peace

# 65
  • Мнения: 1 564
3г. и 4 мес..Според мен колкото по-малка е разликата,толкова по-добре.

# 66
  • Мнения: 5 531
Нашата разлиа е 1г и 10мес.Голямото е момче,малкото-момиче.Понякога се разбират чудесно и си играят много хубаво,друг път се карат-различно.Ако реша да родя трето дете то ще е с разлика 7-8г,м/у него и другите две деца. Joy

# 67
  • Мнения: 55
Точно 1г. и 9м. е разликата. Момиче и момче са. Вкъщи много се карат, почти винаги са в някакъв спор, но когато са навън много се подкрепят и защитават. Понякога си мисля, че сега като са поотраснали като че ли имам желание за още едно, особено откакто сестра ми роди. Но на този етап финансовото и жилищното ни състояние не позволяват.

Общи условия

Активация на акаунт