SMS на 17777 с текст DMS MILENA - имаме сили да помогнем!

  • 10 954
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 800
Пуснах молба-запитване до 5 новинарски сайта да сложат рекламен банер или поне съобщение със сметката. Чакам отговори.

Последна редакция: чт, 11 апр 2013, 16:03 от anitsa

# 16
  • Мнения: 164
успех с малко помощ и от мен! Hug Hug Hug

# 17
# 18
  • Мнения: 447
Имаме добра новина от днес, Общинският съвет ще отпусне 5000 лв.  С малки крачки продължаваме да събираме необходимата сума. http://www.e-79.com/news-62966.html

# 19
  • у дома
  • Мнения: 965
Сили и кураж на тази жена! Прочетох статията в 24 часа  Cry Помогнах, но много малко... Дано да успеете!

# 20
  • Мнения: 447
Благодаря ти, няма малка помощ, капка по капка и ще имаме вир  Hug

# 21
  • Мнения: 577
Благодаря на отзовалите се!
Набирането на средства продължава. Ще бъде проведен благотворителна гала вечер на ММА Ipon -
http://www.facebook.com/mma.ipon

Дано се съберат повече средства!

Ако някой може да помогне с търсене на лекарството в ЕС, моля да ми пише на ЛС.
Милена ще разполага с международна рецепта, която важи за ЕС и ако лекарството е на по-достъпна цена, може да се купува от там.

# 22
  • Мнения: 4 370
Тресейки друга тема, попаднах на тази. Може би не случайно. Ще изчета темата, за да помогна! Сили и късмет най вече на майката и момченцето й!

# 23
  • Мнения: 2 800
А н и, точно случайността изигра роля и при мен - мисля, че те разбирам.

# 24
  • Мнения: 577
В сметката за 1 седмица са събрани 6700лв, без еднократната помощ от Общината.

Отново апел към всички - моля за съдействие, тъй като наистина няма никакво време вече. Момичето е с нови разсейки и всеки ден без лекарството е пагубен за Милена.

# 25
  • Мнения: 2 800
Много добър старт! Дано се справим бързо - с това темпо е напълно възможно!

# 26
  • Мнения: 577
Официалното име на нужното лекарство е ZELBORAF 240mg -  56 таблетки в опаковка. Цената му е 5155,40лв на опаковка, като една опаковка стига за 1 седмица.

Вчера установих, благодарение на отзивчиви хора, че в Холандия се предлага за 2260евро, което спестява 735лв седмично на Милена.

Моля, ако има възможност мамите в чужбина да проверят в други страни на ЕС каква е цената!!!

Милена ще разполага с международна рецепта до дни!

Благодаря предварително!

# 27
  • у дома
  • Мнения: 965
Галка, може би и в чужбинския да питаш, дано повече хора се отзоват.

# 28
  • Мнения: 2 800
Пуснала съм тема в чужбинския и в "Здравния" питах.
Дотук имаме идея да се търси търговец - вносител на лекарства, както и да се почерпи информация от самия Roche, като лицензиран търговец къде из Европа се намира и с каква цена.

# 29
  • Мнения: 324
Здравейте,

Попаднах на линк към темата в друг подфорум.
Погледнах онлайн цената на ZELBORAF 240 мг (56 таблетки) - 3,079.17 евро е в Италия. Ще проверя как е из аптеки наоколо.

Общи условия

Активация на акаунт