На пазар във Варна - 28

  • 40 707
  • 727
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 456
Момичета, знам, че не е много на място въпросът ми, но не знам дали има друга по-подходяща тема  Rolling Eyes

Намерих в тази страница изброени няколко места за плаж във и край Варна. Не си падаме по шумотевицата, а и на много места не е вече чисто, разбирате ме, предполагам ...

Кое местенце е най-подходящо за плажуване и релаксиране или ако има друго, което да ми препоръчате - понеже не сме от Варна да ме ориентирате ...

Благодаря ви!   bouquet

Статия за плажове



Ако искате по усамотени плажове-Фичоза и Черноморец Peace

# 556
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367

Момичета, знам, че не е много на място въпросът ми, но не знам дали има друга по-подходяща тема  Rolling Eyes

Намерих в тази страница изброени няколко места за плаж във и край Варна. Не си падаме по шумотевицата, а и на много места не е вече чисто, разбирате ме, предполагам ...

Кое местенце е най-подходящо за плажуване и релаксиране или ако има друго, което да ми препоръчате - понеже не сме от Варна да ме ориентирате ...

Благодаря ви!   bouquet

Статия за плажове


Паша дере, Черноморец  Peace Ние ходим и до Кара дере, но то е на 50км ..
Също посещаваме и Болата до Каварна  Peace

Май само първите два всъщност отговарят на питанката ти  Rolling Eyes

# 557
  • Мнения: 2 280
A има ли вече някъде вкусни дини?

# 558
  • Мнения: 1 338
Много ви благодаря, момичета - ние сме само 20 човека няма да заемаме много място - Joy - шегувам се, разбира се  bouquet  bouquet  bouquet

# 559
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 421
Здравейте,
да сте виждали магазин за обувки, където продават Karyoka?

# 560
  • Мнения: 11 342
A има ли вече някъде вкусни дини?

Свекър ми купил от Лидъл и каза, че била много хубава.

# 561
  • Варна
  • Мнения: 777
Здравейте,
да сте виждали магазин за обувки, където продават Karyoka?
И аз се присъединявам към това питане. Иначе на пазара в Петлешев (до МЦ "Санита") има сносни моделчета в един магазин, но пък нямаше номерация и сега пак търся такива обувки за майка ми.

# 562
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Добро утро, момичета!
Знаете ли откъде мога да купя хубави бебешки обувки за прохождане?

# 563
  • Варна
  • Мнения: 61
Здравейте,
да сте виждали магазин за обувки, където продават Karyoka?
И аз се присъединявам към това питане. Иначе на пазара в Петлешев (до МЦ "Санита") има сносни моделчета в един магазин, но пък нямаше номерация и сега пак търся такива обувки за майка ми.
[/quote

На Червения има в китайския магазин "Red shue" до ЦКБ

# 564
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Добро утро, момичета!
Знаете ли откъде мога да купя хубави бебешки обувки за прохождане?

тук ще чуеш различни мнения, относно какви да са обувките за прохождане.
Аз за първите стъпки заложих на кожени пантфки, беше края на лятото, а моята калпазанка е с толкова тънко краче, че нищо друго не се задържаше на него.. Много съм доволна, и в Морската е ходила с тях - не мръднаха  Peace Вече, когато наистина се пусна, купих кецки с висока пета от Зара - също заради широчината на крачето  Peace

Виждам, че масово се носят КиК, но тъй като само съм виждала,  нямам какво да кажа за тях  Peace

# 565
  • Мнения: 2 280
Гюрлите работят ли днес?

# 566
  • Мнения: 311
Доколкото знам-не

# 567
  • Мнения: 456
Добро утро, момичета!
Знаете ли откъде мога да купя хубави бебешки обувки за прохождане?


Имам почти нови за прохождане,свържете се  с мен на лични,ще  ви  ги продам Peace

# 568
  • Мнения: 3
Никой ли не е виждал отворени на пръстите кроксчета Rolling Eyes
Вчера купих такива на пазар Чаталджа. Една голяма барака вътре в средата на пазара. Не са оригинални, 7 лв. са само, но не са лоши. Има разни номера, не знам какво ти трябва, но виж там ако не си намерила вече.

# 569
  • Мнения: 11 917
Някой да знае на коя бензиностанция ОМВ има още от саковете, които се предлагат с точки?

Общи условия

Активация на акаунт