Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 84

  • 23 148
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 445
Наистина не разбирам какво сле случи с темата изведнъж  Shocked Shocked Shocked Толкова беше приятно до преди ден, весело, приповдигнато... Сега гледам само обиди, прикрити и явни и тук-там някое благоприятно мнение  ooooh! ooooh! ooooh!

Лично аз влизах тук за разтуха и разтоварване, но напоследък се напрягам излишно. Не мисля да си го причинявам обаче, имам си достатъчно житейски проблеми. Навремето ми казаха, че в тая тема е така, но аз се набутах, разбира се, що да слушам хората  Rolling Eyes

Ама да спра "да ви занимавам с особата си", че пак ще се намери кой да ме сложи на мястото ми.

# 691
  • Мнения: 186
Госпожата, прощавай , но за този актьор има и друга тема - ЗП.
Доколкото виждам, на всички антиджемрейки, онзи филм ви е любимият а сцените Берен - Къванч неповторими. Защо да не продължите там да коментирате Къванч, просто питам, защото онзи филм за вас е по-добрият!!!  Rolling Eyes
Понеслед края на филма, тук да останаттези, за които този филм е събитие, а не ЗП.
Не гоня никого, не ме разбирайпогрешно, но влизам и в други форуми, поне след края на филма остават наистина феновете.

# 692
  • Мнения: 0

Енигма Heart Eyes къде пък го видя този поглед newsm78

 Фенче,   Hug   Heart Eyes като ме мога по друг начин да онагледя, ше пробвам така:



На 2.32 - 2.34 

 А, как го виждаш ти тва?  newsm78   Peace Hug
 
 Зизкоуу, джанъм беним  Hug , ти що ме не отразяваш  smile3518 Ама разстройвам сА така.

# 693
  • Мнения: 3 371
Наистина не разбирам какво сле случи с темата изведнъж  Shocked Shocked Shocked Толкова беше приятно до преди ден, весело, приповдигнато... Сега гледам само обиди, прикрити и явни и тук-там някое благоприятно мнение  ooooh! ooooh! ooooh!


Не, не е изведнъж, мило !  Hug Просто от известно време някои се приеха много насериозно и си позволиха за пореден път да нападат и обиждат инакомислещите, както ни нарече една потребителка/ която междувпрочем не спира да прави квалификации, да гони потребители индиректно от темата, но това незнайто защо, се подминава/ единиците.
Напоследък, под удобното прикритие на мнимата толерантност, се изливат доста обиди по потребители, които дръзват да казват, това, което мислят. Някои не издържат на такива отношения и спират да пишат, аз не съм от тези, обаче, за зла врага на онези, които като ми видят ника и си изкривяват захапката от.....радост ! Mr. Green И най- интересното е, че всичко това се обръща наопаки и същите тези хора, се правят на многострадални Геновеви, че и пледират за справедливост и толерантност. Само прочети последните няколко страници и сама ще си дадеш сметка за какво говоря . Ти си честен човек, знам, че ако си сложиш ръка на сърцето, ще видиш нещата в истинската им светлина.
А на мен ми остава още съвсем, ама съвсем малко, за да нарека някои работи, с истинските им имена ! Както казах, някои хора или имат твърде къса памет или подценяват тази на останалите потребители !

# 694
  • Мнения: 186
Нима в темата ЗП някой плюе Берен Саат или във Фатмагюл някой да плое Енгин или в Незабравима Серхан Яваш или Йозлем или в Аси да плюят Туба и Мурат, ами няма такива....
Влизала съм в тези форуми... няма.
След този филм аз искам тук да се пише за Ойку, за нейните проекти, не само за Къванч, да се пише с любов и уважение, както е във всички други теми за любими филми, ненормално е да се обиждат главните герои на един филм в темата за почитателите му, ненормално е, и така тук си тръгна от самото начало. За нехаресващите - или другаде да плюят или тук да уважават феновете, това е. тази тема е някакво изключение.

# 695
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Хелън, от опит знам чувството какво е, когато се пишат такива неща и ще си позволя да те посъветвам да не обръщаш внимание. Повярвай ми, не си струва!  Hug Много е вярна максимата, макар и груба "Направи добро и изяж л...о". Забавлявай се в темата и да не ти дреме, ама хич. Никой никого не кара насила да чете тук! Peace
Може и някои да са в темата заради хубавото лице на Киво - няма лошо. Аз гледам филм, в който участват още десетки актьори, които се справят великолепно.

# 696
  • Мнения: 2 282
По отношение на бизнеса - гледайте по- внимателно. Джемре каза на Кузей още в Самсун, че иска да открие кафе с парите от баща си  Peace Ако се дърпаше, то беше заради прекрасната особа на Зейнеп, а не заради нейна нерешителност. И се видя, че въпросното хич не се променило - аман от физиономии, чупене на стойки и въртене на очи  Rolling Eyes Образът на Джемре е написан много, много реалистично - напълно нормално момиче, със своите добри и лоши страни.
Tи чети по/внимателно. Можеха да натоварят образа на Джемре с тая бизнес идея, ама сценаристките предпочетоха Зейнеп, а не Дж. Що така. Колкото до кафето, омайваше К. с тия планове. Да бръмчи около него.  Joy Joy Joy Joy

# 697
  • Мнения: 3 371
Госпожата, прощавай , но за този актьор има и друга тема - ЗП.


Не, Алиса, не ти прощавам ! Тези намеци, са найсти път, не знам защо продължаваш да казваш на потребителите къде и какво да пишат !
Ще пиша където поискам, каквото поискам и по начинът, по който искам ! Стига да не нарушавам правилата на форума, а аз не го правя, никой не може да ми отнеме това право !
Темата е за всички, които имат отношение към филма, независимо дали е положително или отрицателно / дали някой води статистика колко точно пъти ми се е налагало да пиша тези думи ? ooooh!/ и смятам дори и след финала, да бъда неизменна част от нея.
Щото, нали разбра - “Суетата, е любимият ми грях ! “ Mr. Green

# 698
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Енигменце, душко...    love001 newsm51  love001

Само за погледа нема да се разбереме...всичко си е ток и жица с Кузей...човекО се изненадА. Peace

# 699
  • Мнения: 445
тази тема е някакво изключение.

Абсолютно  newsm10 Аз съм и в други теми, чета, понякога пиша, ама наистина тука е... различно  Rolling Eyes
Госпожа, аз ще се върна назад да чета, но понеже теб смятам за честен човек, да те питам. Ти ако беше на мое място нямаше ли да се обидиш? Нямаше ли да ти остане горчив привкус, че хем се опитваш да помогнеш, хем ти се подиграват, че накрая и открито ти се присмиват?!  Rolling Eyes

# 700
  • Мнения: 2 282
Некои издържаха само 2 минути да не ни занимават със своите особи. Joy Joy Joy Joy

# 701
  • Мнения: 18 542
Енигма  Heart Eyes Hug видях го душко, ама на мен ми се струва, че Кузей просто се страхуваше от отговора и...когато чу ЕВЕТ., лицето му отново се отпусна. Не знам, аз така го усещам.
Хеленче  Heart Eyes хич да не ти пука, нека се заяжда Дафнето колкото си иска.
Госпожата  Heart Eyes извинявай мило, ама наистина не съм прочела внимателно първия път...не че чета избирателно, не зная как съм го пропуснала. Peace
Дафне  Hug смятам, че е време да престанеш, какво ще кажеш?

# 702
  • Мнения: 2 282
На фона на яхтената сцена нещо красиво и истинско. Вместо монолози и рев до дупка.

# 703
  • Мнения: 2 282
И рускините пишат, че е бил пиян. Те поне разбират от секс и алкохол.

# 704
  • Мнения: 3 371
Честно казано, Хелънче,  Hug няколко пъти се връщах да чета от къде тръгна всичко. И никъде не видях някой да ти се е подиграл, да те е обидил или подценил работата ти. Неведнъж са възниквали противоречия за значението на една или друта дума, при преводите, някои неща са в контекста на случващото и не виждам причина да има сръдни, ако има възможност за сравнение или уточнение.
Ти си в правото си да си обидена, защото така си го почувствала.  PeaceГоворя за периода до преди половин час !  Peace Но, това, което видях и което е много грозно, е че някои потребители просто яхнаха вълната и направиха от мухата слон. При това съвсем тенденциозно !
Аз много те харесвам, защото наистина се опитваш да бъдеш толерантна и уважаваш различията, благодарна съм ти за всички усилия, които полагаш, но ми се стори, че просто в момента отговори на нечии чужди очаквания, а не на своите.  Peace
Благодаря ти, че независимо от всичко, продължаваш да се опитаваш да запазиш добрият тон и ще се радвам, ако продължиш да ни помагаш с превода. Но само, ако ти искаш !  Hug

И само за да те успокоя, искам да ти кажа, че тази тема, е като приказка за лека нощ, в сравнение с темата за ЗП, в която така услужливо ни праща Алиса непрекъснато. Laughing Peace Wink

Общи условия

Активация на акаунт