"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~1

  • 98 760
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 044
   Здравейте момичета,

   да ни е честита новата тема. Ще се забавляваме до насита с този прекрасен, харизматичен, вълнуващ, божествен филм.

    Който не го е гледал до сега може само да съсжалява.

 Но от понеделник всички ще се потопим във вихъра на страстите на Йомер Асланбаш, защото ще се запознаем с него непосредствено след интимен акт с любовницата му НАР....и ще го гледаме до насита гол до кръста...с неговите изящни рамена, заоблени лопатки, красиви ключици,широк гръден кош и още по-широки рамене....също като на спортистите, изключително съвършени пропорций, характерни  за плувците....  Приятно гледане....

     Сега ще го гледаме и слушаме  с българска реч, което е изключително важно.

   Друго си е да слушаш матерния си език......

   МАМЧЕ, НЕУМОРНА СИ......  НАПРАВИЛА СИ ВЪЛШЕБНА КИТЕНИЦА ОТ НАЙ-КРАЕСИВИТЕ МОМЕНТИ ОТ ФИЛМА.

    ПОЖЕЛАВАМЕ ТИ КРЕПКО ЗДРАВЕ, МНОГО ХАРИЗМА, МНОГО ДУШЕВНИ РАДОСТИ И УСПЕХИ С НОВАТА ТЕМА.

      БЪДИ ВСЕ ТАКА УПОРИТА....ТРУДОЛЮБИВА.....ПОСТИГАЙ ВЪРХОВЕТЕ, КЪМ КОИТО СЕ СТРЕМИШ И КАТО  "КОЗИРОГА"....И.....КОГАТО СТИГНЕШ НА ВЪРХА....РАДВАШ СЕ ЕДИН МИГ И....ОТНОВО ЗАПОЧВАШ ДА ГРАДИШ   ОТ ОСНОВИТЕ НОВИ И НОВИ ВЪРХОВЕ...... И....ВСЕ ТАКА....И ВСЕ ТАКА.....ДО КРАЯ НА СВЕТА....
           ДЕРЗАЙ......ДЕРЗАЙ.......ДЕРЗАЙ......












    

# 16
  • Мнения: 188
Привет и от мен.
Благодаря за темата,смятам да гледам сериала.А и часа в който ще го дават ми се струва доста удобен.
Успех на темата и се надявам че наистина ще ни е забавно да гледаме Еркан а и не само него заедно.

# 17
  • Мнения: 36 758
Сиси благодаря  Hug, но не ме хвали много, че  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Това е най-скоростната тема, която съм правила. Има още неща за доизкусуряване, но живот и здраве следващия път. Няма как да събера всички актьори, а не съм гледала сериала и не зная кои са от първи сезон. Това, което направих е с помощта на Ети - тя е гледала сериала - написа резюмето и ми помогна с героите, но те са толкова много, че сигурно имаме пропуски. Например героинята Нар не съм я сложила, но сложих линк на първа страница където се виждат всички актьори.
Знам, че си гледала сериала и се надявам да ни ориентираш, ако момичетата желаят.

# 18
  • Мнения: 36 758
Привет и от мен.
Благодаря за темата,смятам да гледам сериала.А и часа в който ще го дават ми се струва доста удобен.
Успех на темата и се надявам че наистина ще ни е забавно да гледаме Еркан а и не само него заедно.

вили-72 и аз се надявам да гледаме повече хора заедно, така ще ни бъде по-забавно...
Аз съм малко подробна и гледам всички герои, а тук както виждаме са много - 4-ма братя и половинките им - толкова различни съдби ще има в този сериал, но се надявам да се спарвим с многобройния състав....

# 19
  • Мнения: 188
MAMA-AN-доколкото видях трима от братята са големи сладури.
Всъшност и четиримата съм ги гледала в различни филми или сериали и мисля че се справят доста добре.Дори и в момента гледам най-големия и най-малкия по ДФ,само че като баща и син.
Отначало докато им запомня имената ще гледам с лист и химикал в ръка Laughing

# 20
  • Мнения: 36 758
Вили /ако разрешаваш да се обръщаме така към теб/ и аз харесвам тримата братя. Големия още от снимките не ми вдъхва надежди, че ще ми стане симпатичен. Може би не съм права, да се настройвам още от сега, но ще видим - може да ме опровергае.
Май наистина трябва да си пишем кой, кой е в този сериал  Peace
Струва ми се, че актрисата, коята играе Джерен е била избрана първоначално за друга роля, но ще продължа да правя разследване и тогава ще споделя.

# 21
  • Мнения: 188


Само като знам че ще слушам мъркащия гласец на Еркан Embarassed

# 22
  • Мнения: 7 044
Сиси благодаря  Hug, но не ме хвали много, че  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Това е най-скоростната тема, която съм правила. Има още неща за доизкусуряване, но живот и здраве следващия път. Няма как да събера всички актьори, а не съм гледала сериала и не зная кои са от първи сезон. Това, което направих е с помощта на Ети - тя е гледала сериала - написа резюмето и ми помогна с героите, но те са толкова много, че сигурно имаме пропуски. Например героинята Нар не съм я сложила, но сложих линк на първа страница където се виждат всички актьори.
Знам, че си гледала сериала и се надявам да ни ориентираш, ако момичетата желаят.
Няма проблем. Каквото знам ще казвам.....ох....какво да кажа....само въздишам и....толкова.
Еркан е невероятен - бизнесмен, завършил инженерство в Америка, ръководи огромен,....ама огромен холдинг, който се състои от хиляди, хиляди акра земя - сеят памук, пипер, домати...всякакви зарзавати, огромни по мащаби овощни градини от портокали, маслини, нар, мандарини,лимони, ябълки и не знам какви още. Хората, които работят във този холдинг са около 70 хиляди души. Владее всичките села, заедно с целите семейства. Освен това има много фабрики за текстил, за сокове, за консерви, много шивашки фабрики. Имат си емблема, на която пише:Асланбаш - тази емблема шивачките я шият по дрехите, ностните кърпи, хавлийте и навсякъде. Имат автотранспорт от стотици хиляди тирове и всякакви товарни автомобили......необятно богатство, което го ръководи Йомер Асланбаш.
     Още първата серия Йомер и Джерен се срещат на полето. Джерен е зевършила агроинженерство в САЩ - Бостън, осиновена е от семейство, което живее в Истанбул, така, че Джерен е с много добро възпитание и образование. И още повече - много обича памука и прави изследвания по различни сортове памук.
      Джерен е родена там - в това село, което е до Адана. Но когато е била на 3 години пред очите й и на по-голямото й братче един изрод заколва  първо баща й, а после и майка й......Трагедия....
      Стига толкова, защото няма да ви е интересно.

# 23
  • Мнения: 36 758
Вили дано да не те разочаровам, но мъркащия глас на Еркан бей няма да го чуваме....ще чуваме дубльора. Дано да е по-близък да гласа на Еркан.... Praynig С Галип не беше така, ама се свиква....С малко повече фантазия ще чуваме гласа на Еркан  Naughty

# 24
  • Мнения: 188
MAMA-AN на мен защо ми се стори че е неговия глас newsm78/говоря ти за оригиналните серии/
Снощи погледнах малко от първа серия.
А аз как да ти казвам-Ан,Ани?

# 25
# 26
  • Мнения: 825


  Grinning

Aziz ve Azize

# 27
# 28
  • Мнения: 36 758
Вили в оригиналните епизоди е гласа на Еркан. Аз говоря за това, което ще излъчват при нас по Диема фемили. Нямам представа кой ще дублира Еркан.
Ние сега гледаме най-новия проект в който участва Еркан. Имат страшно много диалози с партньорката си....Наслаждаваме се на гласа му. Преводачките обаче казват, че е труден за превод....Наистина гласа му е мъркащ.... Grinning Grinning Grinning Grinning
Обръщай се към мен както ти харесва или както ти е най-лесно. Ани или Ан все съм аз.

# 29
  • Мнения: 588
Ани .много ти благодаря за прекрасната тема!Невероятна си!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт