Подарък - екскурзия

  • 601
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
Здравейте, майка ми има празник в близките дни. Реших да и подаря екскурзия. Имам възможност до 250лв. На 50+ години е. Бихте ли ми препоръчали нещо подходящо, за което се сещате? За съжаление живее сама, аз нямам възможност да я придружа, затова бих се радвала на идеи, в които е възможно туристическата агенция да разпределя в стая с други самостоятелно пътуващи. Благодаря предварително Flowers Hibiscus

# 1
  • Мнения: 10 910
Веднага се сещам за Истанбул, за Бран и Брашов в Румъния. Зависи откъде ще тръгва майка ти. Ако е близо до София, Охридското езеро, Белград. Някъде в твоя диапазон са цените за уикенд екскурзии. Сега в ковид обстановка зависи и дали е ваксинирана, какви са условията като цяло за преминаване на границите. Иначе в България също знам, че има уикенд екскурзии до различни кътчета на страната. Общо взето отиди в някоя агенция в твоя град и попитай. Ако има други сами хора и са съгласни, ги комбинират в една стая. Разгледай и Грабо, там има изгодни оферти или поне ще се ориентираш за цени и предлагани маршрути.

# 2
  • Мнения: 60
За Румъния се сетих и аз - цените влизат в бюджета. А за Румъния не искат нито тестове, нито ваксина (засега). Агенциите винаги разпределят в стая с още един, иначе се доплаща.

Вижте и в сайтовете за оферти, често предлагат екскурзии на приемливи цени, ще има и за джобни от бюджета. Гледам, че предлагат тридневни екскурзии за около 120 лв.

# 3
  • Мнения: 3 754
Ето тук има добра оферта за Румъния и дори на 4-ти септември екскурзията е потвърдена.
http://www.globaltour.bg/екскурзия/ekskurzia-bukuresht-sianaya-bran-brashov/7

Прочети обаче какво се доплаща (около 70лв за посещение на Бран и Пелеш + входните такси).
Има включена само закуска.

Общи условия

Активация на акаунт