За мъжете с татуировки и секси татуисти

  • 13 468
  • 132
  •   1
Отговори
  • Мнения: 370
Падате ли си по мъже с татуировки и татуисти. Аз лично съм хлътнала по едно секси татуистче  Heart Eyes направо ми е като фетиш а при вас как е?

# 1
  • Мнения: 334
Както е при теб с мъжете със строги сини ризи и тегелировка тип АМФ на яката : )

# 2
  • Мнения: 8 965
По татуист не съм си падала, но съм страшен фен на татуировки и обожавам татуирани мъже и жени. Самата аз имам няколко и ще продължа да си правя още  Peace

# 3
  • Мнения: 18 631
Не, отблъскват ме, да не кажа и че ме отвращават.

# 4
  • Мнения: 2 448
Заради татуировка не бих харесала мъж, но заради мъж татуировка да. Така,че мъжът прави татуировката, а не обратното. Нямам фетиши към рисунки, но ако си падам по някого, ако ще и като Якудза да е нарисуван, няма да ме отблъсква.  Laughing

# 5
# 6
  • Мнения: X
По татуисти не съм си падала,но сегашното гадже има татуировки. Не съм го харесала заради тях,разбира се. Laughing Но е факт,че му стоят много добре. Wink
Самата аз нямам татуси или пиърсинг,нито пък бих си направила.

# 7
  • London
  • Мнения: 6 732
Не, отблъскват ме, да не кажа и че ме отвращават.

 newsm10

И мен , все едно гледам някой бивш затворник или наркоман. Не ми харесва...

В редки случаи когато е една татуировката и стилна може да я възприема , но безразборното шарене е все едно гледаш сатанински култ.

# 8
  • Мнения: 8 965

Ami James е доста известен и много готин  Wink

# 9
  • Мнения: 1 479
Не, не харесвам татуировки. Все си мисля, че татуираните имат нещо общо с аборигените. Дивашко и нецивилизовано. Нямам, надявам се и в бъдеще моето слънчице да си остане бяло и добро.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Тц, не понасям татуирани хора, а да си падна по такъв е пълен абсурд.

# 11
  • Мнения: 2 484
"Атрибути на затворници и трудоваци"-цитат от "Стършел"

# 12
  • Мнения: 14 654
За мен татуираните мъже са най-големите грозници и противняци, много такива съм виждала, защото ходя по тату фестове, ама не с цел да се татуирам или да се забивам с татуистчета.
Особено неприятни са ми едни, които така са се увлекли, че като се съблекат, изглеждат като наметнати с чипровски килим.

# 13
  • Мнения: 8 965
Падате ли си по мъже с татуировки и татуисти. Аз лично съм хлътнала по едно секси татуистче  Heart Eyes направо ми е като фетиш а при вас как е?

Ще се наслушаш на много интересни определения тук  Laughing Wink

# 14
  • Мнения: 183
Падате ли си по мъже с татуировки и татуисти?

Aххх...
Не пей ми таз песен любовна,
не наливай ми в сърце отрова...

Общи условия

Активация на акаунт