Време е за любимите занимания - дойде лятото в Испания

  • 88 770
  • 745
  •   1
Отговори
# 630
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Привет моми4ета  имам едно питане ако някои слу4айно е обикалял из Андалусия.
това лято планираме една малка разходка с Маршрут Альамбра - севия -кадиз (за малко ). един ден съм предвидила да отидем до Палос де ла Фронтера и  пунта Умбрия - на плаж - и искам да знам струва ли си мястото ако някои знае или например Маталасканя? или може да ми предложите нещо друго .  и  ЗА един ден искам да отидем в Кадиз (но ве4ерта ) а през деня да сме пак на плаж но някъде наоколо и се 4удех между няколко места - плая де БАроса , КОниль или Рота или Сан лукар де БАламеда ? не мога да отида на вси4ките места и съм в голяма 4уденка , ако някои е бил по тези места моля за съвет Simple Smile  къде  е по безлюдно например или пък плажа е по- голям или знам ли нещо интересно ....как е паркирането из Кадиз ,и трафика ве4ер изобщо .. защото ако ще стоя 2 4аса да вляза в кадис и още 2 да изляза по - добре да си "сменя" плановете Simple Smile

# 631
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Момичета, преди 2-3 седмици децата въшлясаха. Купувах разни лосиони, шампоани- нищо! Уж все ги чистя, все ги мажа, но не мога явно да ги изтръшкам до крак гадините! Сега ще търся газ, за да приложа известната българска рецепта газ, мас, оцет  Confused Как и къде да намеря газ? Ориентираха ме към феретериите, но какво му е името на това нещо?!
Скрит текст:

Моля за помощ!

# 632
  • Мнения: 7 325
Газта си е газ и тука, ама се съмнявам да намериш в подобни бутилки. Има газ  за малки газови котлони, струват 1.50е., обаче са на принципа на големите газови бутилки и не ти върши работа.
У нас такова чудо въшка не е влизала ( за сега ), ама като бяха въшлясали из селото споделиха че шампоана на Меркадона бил доста сполучлив.

# 633
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
шампоана на Меркадона бил доста сполучлив.

Вече не вярвам  Rolling Eyes Сума ти и пари хвърлих за лосиони и шампоани, ефект няма! Такива мутирали чудовища! Дано не е скъп, ще го взема и него следобед.

# 634
  • Мнения: 7 325
Не, не е скъп, дано ти помогне. Във ферретериите попитай за cartucho gas butano para cocina, може пък да има нещо с подходяща опаковка.

# 635
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
благодаря ти  Hug

# 636
  • Мнения: 172
Здравейте, дами  Flutter
Аз отново се включвам с питане  Crazy Тук има ли някой който живее в Естепона. Предложиха на мъжа ми работа в Гибралтар и той сериозно я обмисля аз не съм очарована, защото в Малага точно се вписах в обстановката. Децата също си харесват училището, аз ходя на испански в EOI... И сега тая Естепона направо... Ако някой знае как се случват нещата там, става ли за живеене  Mr. Green

# 637
  • Мнения: 107
Здравей,

Ние сме в Естепона и работя в Гибралтар

Пиши ми ако искаш

# 638
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Теди, Естепона е на няма и 4ас от Малага, няма смисьл да се местите ако е само заради работата. Може всеки ден да пьтува сьвсем спокойно.

# 639
  • Мнения: 1 290
Здравейте дами,

Отдавна не бях писала в този сайт, а съм в него от основаването му Simple Smile
Сега ми трябва една информация и съвсем мързелашки, реших да започна с помощ от приятел Simple Smile
Има ли някоя от вас, която да живее в Галисия, още по-добре в Ла Коруня? Simple Smile
Може да ми пишете на лични, за да не разводнявам темата.
Благодаря!

# 640
  • Мнения: 7 325
....

Последна редакция: пт, 03 юли 2015, 21:33 от I.Hr

# 641
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз също съм в Галисия, но не в Ла Коруня. Готова съм да ти отговоря, ако мога.

# 642
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
Здравейте,

В събота пристигам на летището в Мадрид и имам престой няколко часа.
Искам да си купя предплатена сим карта, за да ползвам интернет без да плащам роуминг и да се свързвам с България по скайп или вайбър.
Търсих по форумите, но не успях да открия информация дали на летището продават.
Може ли някой, който знае да ми помогне?
Предварително благодаря!

# 643
  • ES
  • Мнения: 2 172
http://www.aena.es/csee/Satellite/Aeropuerto-Madrid-Barajas/es/L … her=1237552879125 Тук пише, че има магазин, в който продават на син карти: летище Адолфо Суарез (Варахас Мадрид) терминал 4, втори етаж, изходи, работно време от 06 до 23 ч. Дано съм ти била полезна  Peace

# 644
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
http://www.aena.es/csee/Satellite/Aeropuerto-Madrid-Barajas/es/L … her=1237552879125 Тук пише, че има магазин, в който продават на син карти: летище Адолфо Суарез (Варахас Мадрид) терминал 4, втори етаж, изходи, работно време от 06 до 23 ч. Дано съм ти била полезна  Peace
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт