Време е за любимите занимания - дойде лятото в Испания

  • 88 782
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Ани,тази ваксина и аз май няма да я сложа на Елиа,ако се ходи на профилактични прегледи,рака на шийката на матката е лечим в начален стадий,та ако ги научим да се следят по натам в годините,мисля че не е нужна още една не дотам доказано-ефективна ваксина!
Аз съм си в Мурсия Simple Smile

# 736
  • Мнения: 714
Ани,тази ваксина и аз май няма да я сложа на Елиа,ако се ходи на профилактични прегледи,рака на шийката на матката е лечим в начален стадий,та ако ги научим да се следят по натам в годините,мисля че не е нужна още една не дотам доказано-ефективна ваксина!
Аз съм си в Мурсия Simple Smile

Подкрепян с две ръце!Изграждането на навик за профилактични прегледи смятам,че би била в пъти по-безвреден от точно тази ваксина! Peace
 
Поздрави за всички от провинция Тарагона,Каталуния!  bouquet

# 737
  • Мнения: 107
Привет - Андалусия, и по-точно в Сабинияс (Естепона)

# 738
# 739
  • España
  • Мнения: 342
Аз съм в Кастия ла Манча.

# 740
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 999
А аз в Алкоркон, Мадрид. Относно училище и ваксини нямам мнение щото този период вече е в миналото. Тока, че пиша когато имам какво да кажа. Grinning

# 741
  • Мнения: 172
Привет, дами  wavey

И аз много не пиша, защото още се ориентирам в обстановката, нооо мноо чета  Crazy В Малага съм...и ми 'аресва даже  Mr. Green Остава и езика им да промъцам и ще съм чуНна  Whistling

# 742
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 375

А, близко си! Насам не идвате ли? Още не сме обикаляли близките градове, само в Аликанте ходим редовно. Ако имам път към Дения, ще се видим  Hug

# 743
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
Тарталета аз живях 10г в Бенидорм

# 744
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 375
Сериозно? Сега къде си? Защо остави това райско място?!

# 745

Общи условия

Активация на акаунт