ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 38

  • 31 459
  • 725
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 21 275
За бълхата не се тревожи, не е нещо спешно, може да поживее до утре.
Много е малко още кученцето, не знам кои препарати са подходящи. Може да опиташ да я премахнеш механично, тоест да я откриеш и хванеш  Mr. Green , и не се шегувам,хаха.
За храната - не знам каква си взела, ние днес бяхме с нашето бебе -помияр на ветеринар,та той ни даде бебешки гранули,от които се дава по петдесетина грама максимум на ден, което е доста малко като обем, така че с обема на гранулите трябва да се внимава.
Като ще яде гранули трябва да си сигурна че ще пие вода.
Нашето куче здраво се посра, предполагам от пилешкия бульон,може да му е дошъл мазничък. Докато беше на кучешкото мляко що-годе се ядваше консистенцията, ама сега е ужас.
Варих му ориз и го омешах с гранулите. Другото,за което се чудя е дали да не купя една от детските лечебни каши срещу диария - имаше на Милупа и Хумана такива?  newsm78
Ще ми се да я втвърдя моментално!
Тоя доктор днес здраво я претупа, премери я - вече е 1,600 кг (преди седмица е била с 400 гр по-малко) и и набута някакво обезпаразитяващо на таблетка в устата, изобщо не бях подготвена,мислех че ще е под формата на пастичка отново,а той дал Дронтал... 1/4 от таблетката се полага на 2,5 кг. куче, дано не и стане нещо от предозирането.
Друго - за ваксината ни вика другата седмица, но тук вече смятам че здраво прибързва и ще изчакам поне седмица още, особено имайки пред вид прочетеното по-горе... Еличка, дано се оправи кученцето и да водите  нормален живот!   Hug  bouquet

Ух,ние сме с роял канин майка & бебе ,ама много малко хапна от тях,иначе вода си пие постоянно,а кисело млеко предполагам не мога да й давам ?
А ориз може така ли ?

# 391
  • Мнения: 8 163
Я, имаме бебеееее! Честито, Лисичке!

Цезар какъв е пич  Laughing

Кукумявке, варена тиква. И против запек, и против разстройство. Не си усложнявай живота с лечебни каши.

# 392
  • Мнения: 21 275
Я, имаме бебеееее! Честито, Лисичке!

Цезар какъв е пич  Laughing

Кукумявке, варена тиква. И против запек, и против разстройство. Не си усложнявай живота с лечебни каши.
Благодаря  bowuu Hug  bouquet
А аз мога ли да й сваря оризче ?

# 393
  • Мнения: 406
За бълхата не се тревожи, не е нещо спешно, може да поживее до утре.
Много е малко още кученцето, не знам кои препарати са подходящи. Може да опиташ да я премахнеш механично, тоест да я откриеш и хванеш  Mr. Green , и не се шегувам,хаха.
За храната - не знам каква си взела, ние днес бяхме с нашето бебе -помияр на ветеринар,та той ни даде бебешки гранули,от които се дава по петдесетина грама максимум на ден, което е доста малко като обем, така че с обема на гранулите трябва да се внимава.
Като ще яде гранули трябва да си сигурна че ще пие вода.
Нашето куче здраво се посра, предполагам от пилешкия бульон,може да му е дошъл мазничък. Докато беше на кучешкото мляко що-годе се ядваше консистенцията, ама сега е ужас.
Варих му ориз и го омешах с гранулите. Другото,за което се чудя е дали да не купя една от детските лечебни каши срещу диария - имаше на Милупа и Хумана такива?  newsm78
Ще ми се да я втвърдя моментално!
Тоя доктор днес здраво я претупа, премери я - вече е 1,600 кг (преди седмица е била с 400 гр по-малко) и и набута някакво обезпаразитяващо на таблетка в устата, изобщо не бях подготвена,мислех че ще е под формата на пастичка отново,а той дал Дронтал... 1/4 от таблетката се полага на 2,5 кг. куче, дано не и стане нещо от предозирането.
Друго - за ваксината ни вика другата седмица, но тук вече смятам че здраво прибързва и ще изчакам поне седмица още, особено имайки пред вид прочетеното по-горе... Еличка, дано се оправи кученцето и да водите  нормален живот!   Hug  bouquet

Ух,ние сме с роял канин майка & бебе ,ама много малко хапна от тях,иначе вода си пие постоянно,а кисело млеко предполагам не мога да й давам ?
А ориз може така ли ?

Не се притеснявай, че хапва малко тя е мъничка още и не трябва да я прехранваш, гранулите са хранителни и не е необходимо да яде по много от тях, те я засищат.Кисело мляко аз съм давала на моите като бебета не им е проблем по скоро прясно не давай, вземи и от консервите за бебета има най различни. Малка е още да я третираш с препарати за бълхи по скоро гледай да я пощиш и да ги унищожаваш ръчно Simple Smile

# 394
  • Мнения: 21 275
Тони-мама , благодаря   bouquet
Кисело мляко значи мога да й дам малко,мале като остане сама и плаче много жално

# 395
  • Мнения: 8 163
Лисичке, можеш да й свариш ориз. И кисело мляко можеш да й даваш. Но не я мисли толкова много по отношение на яденето. Едно, че е горещо. Второ, че Анабел стресирана от промяната.

Ще плаче, разбира се. Досега не е оставала сама. Винаги е имала кучилото около себе си. Пък и е бебе...

# 396
  • Мнения: 21 275
Лисичке, можеш да й свариш ориз. И кисело мляко можеш да й даваш. Но не я мисли толкова много по отношение на яденето. Едно, че е горещо. Второ, че Анабел стресирана от промяната.

Ще плаче, разбира се. Досега не е оставала сама. Винаги е имала кучилото около себе си. Пък и е бебе...
Да,така е ,сега спинка навън,и доста често прави акита  Mr. Green
Ей сега се наяде тъкмо кисело мляко после подхвана и гранулите.
Иначе и ориз й сварих,вече по-късно ще й дам да яде пак.

# 397
  • Мнения: 406
Ако не си изяде храната не и я оставяй, а я прибирай трябва да се научи да яде когато даваш, а не по всяко време, сега можеш и да я научиш и да си върши нуждите защото бебетата като хапнат и после тичат да търсят къде да се изтръскат аз моята Сара така я научих за два дни на терасата да ходи после като разбра къде трябва заставаше до врата и така показваше.После вече след ваксините когато започнеш да я извеждаш ще свикне навън и ще си изгради режим, например моите са сутрин и вечер храня ги и след това извеждам.

# 398
  • Мнения: 8 163
Два пресни-пресни кадъра с Беро

Последна редакция: пн, 24 юни 2013, 15:43 от Фея Кръстница

# 399
  • Мнения: 813
Здравейте, мами! Сега попаднах на тази темичка и се зарадвах колко много любителки има като мен..  Heart Eyes включвам се при вас да ви следя... ние с мъжът ми живеем в къща и на двора си гледаме мъжко и женско дого аржентино, има ли и други собственички на тази порода?  Hug

# 400
  • Мнения: 8 163
Добре дошла, Полина! Няма други догове в темата - твоите са първите. На колко са години? От колко време ги имате? От едно кучило ли са?

През цялото време ли живеят навън? А какво правите през зимата?

# 401
  • Мнения: 813
Добре дошла, Полина! Няма други догове в темата - твоите са първите. На колко са години? От колко време ги имате? От едно кучило ли са?

През цялото време ли живеят навън? А какво правите през зимата?

Мъжкото е на 5 години- него си го взехме тази година, а женската я имаме от бебенце - тя този месец стана на 2 годинки. През зимата пак са навън,те много обичат зимата и снега, имат си техни къщички и там им е добре  Simple Smile

# 402
  • Мнения: 8 163
А как ще разхождаш двата дога и бебето? Във всяка ръка по дог или те спокойно ходят един до друг?

# 403
  • Мнения: 21 275
Тони-мама благодаря , яде и ориз с гранулки,ама киселото мляко най си го хареса,само като подуши от купичката и ... сега я омита  Mr. Green
Ох да ,за днес цял ден само 1 път чишна вътре,през другото време на терасата я изкарвахме  Peace

# 404
  • Мнения: 406
Два пресни-пресни кадъра с Беро

Скрит текст:
Много хубаво мирише! Искам и аз!



Фея, пикник на тревата ли си му направила на Берко, а на втората снимка направо си е застанал като фотомодел Hug

Общи условия

Активация на акаунт