"Системата минус 60"- тема №40

  • 31 054
  • 740
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 0
Току що изядох две шери череши Blush , но много ме изкупиха, едни големи и червени Heart Eyes
Това е единственото нещо , което ме съблазнява. Иначе съм много стриктна, знам , че всеки ден на закуска мога да ям всичко което искам. За вечеря пиле Heart Eyes
Пиша от таблетка и нещо  не ми разпознава всички букви Mr. Green

# 151
  • Мнения: 2
bdbaloni hbday  poppy-fairy От все сърце ти желая най-вече здраве и смело напред по пътя, който си поела !!!!!!

С теб сме една зодия, аз съм утре рожденичка smile3521 и ме е страх, че ще се поддам на изкушение вечерта след 18 ч. Но ще видим, ще разказвам.
Аз ви следя постоянно, нищо че от 1 седмица не съм писала, просто наистина нямам никакво време. Но нямаше как да не честитя рождения ден на нашата системка. Утре ще се отчета на табличката сутринта. Лека вечер на всички!!!!

# 152
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Здравейте!
Колко сте писал, едва ви изчетох. Поздрави на всички с рожденни дни! Да сте живи и здрави!
Много ми харесва настроението тук! Мотивира много.
Габи, чудесна си. Сигурно си завъртяла много глави...
Аз си системствам през седмицата, но уикенда имам някои нарушения /сладолед!/ Rolling Eyes.
Да видим утре истината на кантара...

# 153
  • Мнения: 2 211
Игнатова, масово раците имат проблем с килограмите. Големи готвачки сме и големи чревоугодници  Laughing  Аз пиша и в рачешката тема, сега там е безконечен празник  Laughing

# 154
  • Мнения: 2
poppy-fairy , коя е точно тази тема, та да се включа и аз. Иначе , за готвенето- като цяло започнах да готвя през последните 2 години, но наистина много ми се отдава. А за чревоугодничеството няма какво да говоря - 100 % отвсякъде Simple Smile

# 155
  • Мнения: 99
Рoppy-fairy, честит рожден ден! Желая ти здраве, щастие, късмет и безброй сбъднати мечти  bouquetHug! Весел празник, Наздраве!
Габи, изглеждаш невероятно. Промяната е страхотна, страхотна!  bouquet

Отчет за вчера:
З: закуска с наденица, кафе
О: зеле с пиле, шопска салата
В: чушки с доматен сос и сирене

Днес:
З: мекици със сладко от сливи, кафе
О: картофи, сирене и малко от снощните чушки с доматен сос
В: малко печено пиле

Утре с нетърпение ще чета минусчетатта ви. Аз вероятно няма да имам защото като гледам как ми е стегната халката си мисля, че имам доста задържана вода......ову явно. Утре ще се види какво ще е. Лека и минусова нощ на кантарите системки Hug

# 156
  • по течението на реката
  • Мнения: 325
poppy-fairy,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,МИЛА!
 Two Hearts newsm59 nbirthday Tada hbday happy bd
Да си жива и здрава,много любов и късмет ти желая. И догодина по същото време да си постигнала желаните минусчета! goodscale
Извини ме,че чак сега ,но преди малко и ние се прибрахме от празнуването. Crazy

Благодаря от мое име и от името на майка ми на всички за поздравите. Да сте ми живи и здрави!  smile3525
Габи, прекрасна си , шапка ти свалям  newsm20 newsm20 newsm20

# 157
  • UK
  • Мнения: 727
 Честито на рожденничките, днес и утре  Hug
Габи страхотно изглеждаш, няма корем и страхотен крак си извадила  Heart Eyes
 Аз днес малко странни часове спазвах, но се събудих 10 мин преди тренировка и хапнах 3 хапки торта. Върнах се чак в 10.30 умряла от глад и си направих царска закуска. След това легнах да спя и се събудих чак в 4ч  Embarassed . Пих кафе, ядох диня. Нещо пълна обърквация се получи. Поне се наспах и сутринта имах 2ч тренировка

# 158
  • София
  • Мнения: 4 884
Добро утро!

Аз стегнах куфара за поредната командировка и след малко отлитам по предназначение. Simple Smile
Сериозна закуска си направих тази сутрин..... Изненадах ви, нали? Simple Smile

И така- два сандвича на тостера с луканка и кашкавал, бисквити със сладко и масло, вафлички, шоколад. А, и чаша мляко. Готова съм да покоря света вече. Simple Smile

Ей, да знаете, че сте ми много скъпи.... Толкова стимул ми дават думите и подкрепата ви...

grum4e, определено трябва да си намеря принц, дааааааааа..... Simple Smile

# 159
  • Мнения: 22
Добро утро!

Честит рожден ден /на патеричка/, Poppy-fairy! Много здраве и сбъднати мечти!  Tada

Честит рожден ден и на Игнатова! Пожелавам ти и на теб много здраве и постигнати желания!  newsm59

От няколко дни ви чета само, без да пиша. Понеже адски бавно ми се случват минусите реших малко да си олекотя режима. Сутрин не спазвам правилото да ям, каквото искам, а наблягам на плодове. Поне корема да падне малко, че...перманентно съм бременна... Embarassed Sad Поволявам си по нещо сладко, но съвсем малко. За това не пиша и менюта.

Габи, прекрасна снимка! Отново! Няма смисъл пак да повтарям, че си голям стимул.  bouquet

Хубав (прохладен) ден!  Simple Smile

# 160
  • Мнения: 0
Добро утро,момичета Hug
Днес меньто, още не е ясно ......... мисля да закуся сандвичи и нещо сладко. За по-нататък незнам, ще пиша по-късно Simple Smile

# 161
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Добро утро! Малко съм разочарована от себе си  Cry Свалила съм само 0,7кг за седмица, но и това е нещо. Но не мога да пиша във всички клетки в табличката.

Днешното меню:
З: сандвичи с масло и шунка, брауни и кафе
О: ориз със зеленчуци и салата от домати
В: кюфтета

Пожелавам ви спорна и изпълнена с много минуси седмица!!!

# 162
  • Мнения: 0
Mimi-to, браво  Simple Smile -700гр. е добър резултат. Аз няма да се меря,ще го направя след първия месец , и без това малкия ми счупи кантара, но за сега няма да си купувам нов, че ми е писнало от кантари и теглене Mr. Green

# 163
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Mimi-to, браво  Simple Smile -700гр. е добър резултат. Аз няма да се меря,ще го направя след първия месец , и без това малкия ми счупи кантара, но за сега няма да си купувам нов, че ми е писнало от кантари и теглене Mr. Green

Благодаря за подкрепата! Но при моите 100 и килограма се надявах да видя поне двуцифрено число. Само да ме беше видяла сутринта: чисто гола, след тоалетна и баня, качвам се на кантара с усмивка до ушите .... и пак над 100  Confused Но няма да се отказвам!!! Твърдо съм решила този път!

# 164
  • Мнения: 1
Добро утро Simple Smile Да се отчета за вчера:

з- две филийки със сирене и домат
о- кисело мляко
в- задушени картофи

+ Един час тенис на маса:) Хубав ден, момичета!

Общи условия

Активация на акаунт