"Системата минус 60"- тема №40

  • 31 061
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Здравейте момичетаа Simple Smile обсъждате закуската-ми аз точно заради това съм се спряла на системата,защото може всичко и достатачно да се яде сутринта.Понякога наистина прекалявам,но пък не съм лишена от всякакви глезотийки.То не са банички,козунаци по великден,пържени филий със сладко ,сладолед,вафли,шоколади и др.салтанати  LaughingВярно бавно се свалят сланинките,но закъде да бързам со кротце со благо и постоянство и това ще стане някои ден.Аз от днес съм със гости така че се надявам след 2 -3 дена да се нормализират нещата и при мен и да има минусче за месеца.Успешен и системен ден на всички пожелавам  Hug

# 736
  • Мнения: 0
В-кис.мляко,пр.мляко,краставица Simple Smile

# 737
  • по течението на реката
  • Мнения: 325
Здравейте,дами  wavey
poppy-fairyHug Hug Hug благодаря за подкрепата   bouquet
Аз и в същия бански съм съгласна да се напъхам,стига да съм по-малко килограми догодина по същото време.  Simple Smile
Момичета и аз съм на мнение,че ако искаме да отслабваме /макар и бавно/ трябва да ограничаваме до някъде закуските,нооо всеки сам си решава и намира най-оптималния за него вариант. smile3521
Моето меню за днес е следното: З - филийка с шунка и кашкавал,кроасан   и две дълги кафета/защото пак ми беше ниско кръвното,писна ми вече  ooooh!/. Към 10 ч сладолед
О - зелена салата с едно варено яйце и две лъжици кисело млясо.
В - решила съм да е пилешка пържола, само дано да не ми хване окото нещо друго в менюто на ресторанта  Joy, ама ще внимавам да не разлиствам и да не чета много  Wink
Ако променя вечерята ще пиша пак!
За сега лека и спокойна системна вечер!

# 738
  • Мнения: 49
Здравейте на всички Simple Smile
За 12 дена на Системата вече съм - 1.100  newsm44
Радвам се , дано така продължават нещата , ето отчета за днес :
З. 1 и 1/2 парче домашна баница с айрян   chef
О. Леща със салатка
В. Айрян

Приятна вечер   bouquet

# 739
  • Видин
  • Мнения: 685
Здравейте и от мен. Не съм писала от няколко дни, но не ми остана време. Вчера моето малко момче навърши една годинка и празнувахме. Имах и малко прегрешение снощи, цял ден не бях яла много, но системно. Вечерях си към 6ч с 2 кюфтета на скара и после си пих само червено вино със сода, но към 3ч през нощта бях вече озверяла от глад и изядох 2 кюфтета, 2 парчета луканка и едно парченце кашкавал. Знам, че беше провал, но продължавам напред с пълна сила Crossing Arms Днес закусих в 12ч. с домашна торта и малко чипс (тогава станах, защото децата бяха при баба си и се наспах за пръв път не знам от кога Mr. Green), отново малък провал, но не се отпускам, а се мотивирам, въпреки че това прегрешение може да ми коства минуса, няма да се откажа bowuu Сега ще хапна 2-3 кюфтета на скара и толкова за днес. Приятна вечер и до утре Hug

# 740

Общи условия

Активация на акаунт