Препарати за съдомиялна - 6

  • 94 576
  • 752
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 379

Заповядайте в новата тема!




Тази е старата: Препарати за съдомиялна - 5 част
А в тази можете да питате за всичко, по отношение на незаменимата ни помощница у дома: Всякакви въпроси относно съдомиялните - 11

# 1
  • Мнения: 2 286
  bouquet благодаря за новата тема  bouquet

# 2
  • Мнения: 781
И аз да се наредя тука
Sourcherry   bouquet

Искам да попитам от препарата за почистване на ККласик дали има доволни. На промоция е все още и се чудя дали да не взема . Имам някакви спомени, че почиствал само варовик и нещо си, а не бил силен към мазнините  newsm78 Дали съм си го измислила  Whistling

# 3
  • Мнения: 705
  bouquet за темата

# 4
  • Мнения: 176
Чери, точна, както винаги. Благодаря  bouquet Момичета, аз лятото ползвам ароматизатор, виждали ли сте някакъв друг аромат освен лимон, че ми омръзна едно и също?

# 5
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
elfi4ka, ако ползваш таблетки, в които пише, че има сол и си настроила солта на миялната на макс е напълно възможно да имаш бели петна.
А за месец ползване си е направо разхищение да я пускаш на почистване. Crazy На половин година е ок.

И аз да се наредя тука
Sourcherry   bouquet

Искам да попитам от препарата за почистване на ККласик дали има доволни. На промоция е все още и се чудя дали да не взема . Имам някакви спомени, че почиствал само варовик и нещо си, а не бил силен към мазнините  newsm78 Дали съм си го измислила  Whistling

Не си си го измислила, но важи за препарата на ГГ, не за ККласик. Аз ползвах такъв два пъти- не ми харесва как мирише, ще вземем само Финиш, и без това го ползвам на половин година веднъж.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 759
Овсен солта да не е читава ...
Какво имаш предвид? Каква сол си сложила? Препоръчват солта да е от едрата.

Тази на Кауфланд.Всички са доволни от нея.Доста едра е.

Освен да трябва и гланц при наличие на сол в миялната.Ще взема и гланц,ако няма промяна...и аз незнам  Rolling Eyes
Пак те съветвам да пробваш с гланц. Щом солта ти е от едрата, няма как да си сгрешила с нея.
Аз използвам солта на Медикс.

# 7
  • Мнения: 15 379
Вени, има с аромат на портокал - ДМ-ската марка. Аз лично не го харесах като аромат, но можеш да опиташ.

# 8
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
Чери   bouquet,
Благодаря за новата тема.

# 9
  • Мнения: 1
Честита нова тема и от мен!

# 10
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз пък взех таблетки за почистване на ККласик, но още не съм ги ползвала.... Thinking Все забравям за тях, сещам се преди да пусна миялната (ама когато е пълна със съдове за миене де...)... ooooh!

# 11
  • Мнения: 176
Вени, има с аромат на портокал - ДМ-ската марка. Аз лично не го харесах като аромат, но можеш да опиташ.

знам го , Чери, но собствените марки ги избягвам. Винаги ме разочароват  bouquet

# 12
  • Мнения: 4 785
Аз пък взех таблетки за почистване на ККласик, но още не съм ги ползвала.... Thinking Все забравям за тях, сещам се преди да пусна миялната (ама когато е пълна със съдове за миене де...)... ooooh!

Вече мия само с техен прах и съм супер доволна. Преди бях на таблетки Феъри - гръцки, бях доволна, но по-малко и таблетки на Финиш - много недоволна.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 448
Здравеите момичета
купих препарат за почистване на машинки Ккласик
четох че се слага в кошницата за прибори , но тази за вилици и лъжици ли ?
гледам шишенцето на финиш едно такова плоско стои между шишовете за чинии
но това къде точно се слага ?
и пише на етикета нормална програма 65 градуса , машинката ми е Беко , програмата 60 градуса , един час дали е достатъчна ?
простете ,но за първи път ще я третирам с препарат за почистване затова задавам глупави въпроси ! Embarassed

# 14
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да, в кошницата за прибори обърнато надолу. Избери интензивната програма за тенджери.

Общи условия

Активация на акаунт