Сухо четкане / Dry Skin Brushing

  • 74 965
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 21
И на мен ми е интересно с каква четка четкате лицето ?
Иначе аз добре започнах с редовно четкане , видях и резултати , после не знам защо спрях  Blush Blush От една седмица пак съм редовна , няма да се предавам този път Simple Smile

# 736
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Мекичка си намери за всеки ден. Назад има писано, може да търсиш в темата.
Аз съм много доволна от кърпа. Осигурих достатъчно и си ги пера.

# 737
  • Мнения: 216
Това четкане е много коварно! Laughing Целулита ми беше индикатор за напълняване. И понеже не се и тегля всеки ден, поглеждам се, пощипвам се и си викам: "В норма е!" и си хапвам по някое карамелено десертче... И десертче по десертче, копчето почва да ми се отбелязва по коремчето... hahaha

# 738
  • Мнения: 249
Аз си четкам лицето със същата четка, с която четкам и тялото.
Моята е от сизал, взех я от Двата щъркела.
Благодарение на нея се оттървах за приблизително месец и половина от пъпките, в основата на косата ми.
Сега искам тази http://www.ebay.co.uk/itm/Hydrea-Professional-Walnut-Dry-Skin-Br … sh=item3cd9e38891

# 739
  • Мнения: 8 163
Това четкане е много коварно! Laughing Целулита ми беше индикатор за напълняване. И понеже не се и тегля всеки ден, поглеждам се, пощипвам се и си викам: "В норма е!" и си хапвам по някое карамелено десертче... И десертче по десертче, копчето почва да ми се отбелязва по коремчето... hahaha

 Laughing Поне имаш доказан ефект от четкането  Laughing

# 740
  • Sofia
  • Мнения: 1 051
интересна тема благодаря, ще се пробва

# 741
  • Мнения: 28
Здравейте! Насочиха ме към тази тема, попрочетох някои неща, но нямам много време за мина през цялата. Ще съм много благодарна, ако ме насочите.  Simple Smile

В следствие на напълняване и отслабване, като резултат вече имам стрии - най-вече по бедрата, но тези дни забелязах, че имам малко и по прасците. Ужасих се, буквално.  Cry
След прилагане на сухото четкане, бихте ли споделили дали стриите ви понамаляха, ако сте имали такъв проблем? Каква четка е най-добре да си взема и евентуално с какъв крем да манипулирам мястото след душ?  Rolling Eyes

# 742
  • Мнения: 8 163
Смайл, стриите няма да са толкова забележими, но няма и да изчезнат.

След сухо четкане и душ се мажи с каквото и да е естествено масло или комбинация от такива.

Ако стриите на прасците те притесняват твърде много, можеш да ползваш и фон дьо тен, за предпочитане без бляскави частици в него.

***

НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт