малко глупавичък въпрос, но ми е интересно за статистика

  • 3 225
  • 103
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 498
и аз мислех да пускам същата тема Wink
исках си момиченце- и си го имам baby_neutral

# 46
  • Мнения: 462
Аз винаги съм искала да имам три момчета Simple Smile
В момента имам 2 Simple Smile

# 47
  • Мнения: 462
Пропуснах да отбележа, че нашият татко иска момиче...

# 48
  • Мнения: 1 370
Искахме момченце и си го имаме Hug
Но дай боже да си имаме второ, искам да е момиченце Heart Eyes

# 49
Бяхме поръчали момиченце....панделки, фибички, шнолки Laughing
И аз така-хубави рокли4ки с много дантелки...и т.н.Ама ще си имам мом4енце.Да ми е живо и здраво-поне е по-малко занимавка.Помня моята племенница я будехме половин 4ас по-рано за у4илище за да може да я решем пък тя имаше много дълга коса и пищеше ужасно много,4е я скубим...Така не се харесвалаю,онака не се харесвала...При мом4етата е лесно за 2 секунди са сресани и оправени... Laughing

# 50
  • Мнения: 366
Kogato zabremenqh parviq pat iskah i momi4e, i mom4e. Sega si imam momi4e i o4akvame mom4enceto. smile3505

# 51
  • София
  • Мнения: 4 423
Първия път исках момиче и  имам, сега пак искам, но не знам със сигурност ( дано да е прав доктора). Wink

# 52
  • София
  • Мнения: 6 477
Толкова много исках момче, че от момента, в който разбрах, че е момиче сигурно 3 дена ревах от мъка! Ходих дори на 3Д само да ми кажат пола! Още ми е криво, че не е момче...ама какво да се прави?! Никога не съм искала всичките тея фиби, шноли и изобилие от розови волани да ми се налага да оправям в къщи....ама на..съдба! Е, поне ще опитам да ги сведа до минимум..за сега косата е къса, розовото сме го махнали от гардероба и така Wink

# 53
  • Мнения: 3 932
Исках момиченце, но естествено не ме огря от първия път, но ще пробваме докато не го доквараме женско... newsm68 newsm44 newsm68

# 54
  • Мнения: 3 356
Поръчах си момче.Видя се чак 6 -7 м. какво е.До тогава всички ме обеждаваха,че по системата "Бабини деветини" е момиче.Каквото поисках,това и дойде.

# 55
  • Мнения: 2 381
Аз исках момиче, мъжлето искаше момченце.Е, следващото ще го правим момче.Една принцеса вече си имаме Laughing
В края на краищата на първо място да е живо и здраво, пък каквото ще да е.

# 56
  • Мнения: 992
Момиченце

# 57
  • Мнения: 8 505
Момче.Пак момче.Накрая момиче...но нещо май ги почнахме наопаки.

# 58
  • Мнения: 3 360
Момиче HugТо и двата пъти се получи Joy

# 59
  • Мнения: 3 089
девойка. сега искам момък, а после пак девойка.

Общи условия

Активация на акаунт