Номинация за най-абсурдна реплика, свързана с кърменето! - 16

  • 64 171
  • 746
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3 020
Те не просто го мислят, ами са твърдо убедени.  Laughing
Не мислят, че се "разваля" от бременността, както и смятат, че стриите се получават при рязко отслабване- никой не си признава, че е напълнял.

И през двете ми бременности нямах никаква промяна в бюста, но след раждането и по време на кърменето бях  bombs ей така, та аз със сигурност нямаше да имам поражения и разлика в бюста, ако си бях спряла кърмата. Та всеки организъм си е различен...  Peace
А има и друго нещо - ако са със силикон, в повечето случаи след кърмене се налага смяна на имплантите поради увисване на бюста, а това хич не е евтина интервенция.
Всеки има право на различно мнение и избор.  Peace

# 601
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Тъкмо наминавам, да споделя мнението на съседка, че малката не се пуска да ходи сама, защото още я кърмя и чета, че е била права... Mr. Green hahaha Ще взема да си преосмисля вижданията hahaha

За протокола - през първата бременност от чашка В, минах на D Mr. Green Размерът се запази горе-долу година след раждането Simple Smile После постепенно пак си стигнах до В, до момента, в който родих дъщеря си Mr. Green

p.s. през втората бременност, въпреки кърменето, размерът не се промени изобщо, та се бях попритеснила, че няма да се видя пак с голям балкон, но сега съм с С  smile3534

# 602
  • Мнения: 5 173
Аз познавам некърмачета (момче и момиче, на различни майки), проходили на 1г и 5м, така че не е то кърмата!
А бюстът ти как е? Моят мн го тегли гравитацията, а имах перфектни цици Sad.

# 603
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
издържах теста с молива, който правих малко след като родих дъщеря си Mr. Green

...и провокирана от въпроса, реших да го направя и сега - е кърменето (или ЕГН-то) си е казало думата  Sad Rolling Eyes

# 604
  • Мнения: 747
Вярно, че сега сутиена ми е с по-голяма чашка ама....приличат на печени чушки. Имах перфектен бюст, ходех често без сутиени, беше супер ама БЕШЕ. Към края на бремеността и след като родих вече гравитацията си каза тежката дума. Имам чувството, че ми порасна повече кожа по тях. Преди не можех да ги защипя, толкова стегнати, ехххх....спомени, споооомени   hahaha Не молив, а цял моливник барабар със скицника мога да задържа под тях, но и грам не съжалявам, че кърмя. Толкова съм удовлетворена, че успях да се справя с всички трудности по засукването, болезнените зърна и т.н. и си кърмя детенцето, че едни гърди хич не могат да ме трогнат, че са провиснали като мръсни чорапи

# 605
  • Англия
  • Мнения: 1 006
Много весел пост  Joy и аз съм така, но това е последното нещо, което ме вълнува. Още от преди да имам дете не съм можела да разбера майки, които поставят себе си пред детето.

# 606
  • Мнения: 5 173
Вярно, че сега сутиена ми е с по-голяма чашка ама....приличат на печени чушки. Имах перфектен бюст, ходех често без сутиени, беше супер ама БЕШЕ. Към края на бремеността и след като родих вече гравитацията си каза тежката дума. Имам чувството, че ми порасна повече кожа по тях. Преди не можех да ги защипя, толкова стегнати, ехххх....спомени, споооомени   hahaha Не молив, а цял моливник барабар със скицника мога да задържа под тях, но и грам не съжалявам, че кърмя. Толкова съм удовлетворена, че успях да се справя с всички трудности по засукването, болезнените зърна и т.н. и си кърмя детенцето, че едни гърди хич не могат да ме трогнат, че са провиснали като мръсни чорапи
hahaha Hug
Същото мисля и аз.
Ама навивам ММ за силикон след третото. Peace

# 607
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Моите гърди си бяха малки - чашка А най-много В на някои модели. Не пораснха много ни през бремеността, ни след раждането. Надявам се да си останат така. Леля ми е също с много малък бюст, не знам колко е кърмила, предполагам не много, но гърдите и висят като чорапи без сутиен.
А по темата, вчера ми казаха, че само залъгвам детето с кърма и затова не ще да яде. Тя наистина в последните дни не яде много твърда храна, но то в тези жеги..............  Rolling Eyes

# 608
  • Мнения: 4
Da,ako deteto ne iska da iade zadaljitelnokarmeneto e vinovno  Heart Eyes  I dashteria mi minalia avgust ne iskashe da iade zelenchukovite si piureta,dokato razbrah che ne obicha mnogo pasirana hrana. Sega si hapva I si suche na porazia Simple Smile

A setih se za oshte edin biser na svekarvata : niamalo sam da moga da I mahna pampersa,dokato ia karmia. Ami na  godina I 3 mesetza go mahnahme, a drugia I vnuk , koito ne e karmen I na 4 godini si beshe s pampers. Estestveno,za tova ne se otvaria duma veche, daje edno bravo ne ni kaza  Sunglasses

# 609
  • Мнения: 1 298
Хаха, намерила си от кого да чакаш браво Simple Smile

# 610
  • Мнения: 836
Те не просто го мислят, ами са твърдо убедени.  Laughing
Не мислят, че се "разваля" от бременността, както и смятат, че стриите се получават при рязко отслабване- никой не си признава, че е напълнял.

 Joy

Аз съм расла 9 месеца, да не говорим, че на изписването, вимето ми беше до пъпа  Blush    Станалото-станало. После кърменето било виновно за висналия бюст  ooooh!   Нямам обяснение как ги мислят тия мисли! Но оправдания има всякакви... Дали да не си развлят бюста или защото не могат да откажат цигарите  Rolling Eyes

# 611
  • Мнения: 3 020

Аз съм расла 9 месеца, да не говорим, че на изписването, вимето ми беше до пъпа  Blush    Станалото-станало. После кърменето било виновно за висналия бюст  ooooh!   Нямам обяснение как ги мислят тия мисли! Но оправдания има всякакви... Дали да не си развлят бюста или защото не могат да откажат цигарите  Rolling Eyes


Ами точно, защото не всички "растат" на бюст 9 месеца  Naughty, но после задължително всички "растат" там след раждането и като тръгне коластрата и кърмата.  Peace
Аз и много мои познати са така.

При теб явно е било обратното и затова не можеш да видиш нещата от друг ъгъл.  Wink

# 612
  • Мнения: 836

Аз съм расла 9 месеца, да не говорим, че на изписването, вимето ми беше до пъпа  Blush    Станалото-станало. После кърменето било виновно за висналия бюст  ooooh!   Нямам обяснение как ги мислят тия мисли! Но оправдания има всякакви... Дали да не си развлят бюста или защото не могат да откажат цигарите  Rolling Eyes


Ами точно, защото не всички "растат" на бюст 9 месеца  Naughty, но после задължително всички "растат" там след раждането и като тръгне коластрата и кърмата.  Peace
Аз и много мои познати са така.

При теб явно е било обратното и затова не можеш да видиш нещата от друг ъгъл.  Wink


Аз първо на бюст пораснах  Mr. Green
Майтапа на страна, обаче на снимките от изписването съм само едни гооооолеми ц*ц*
Но освен ако не си спреш кърмата преди да ти текне коластрата, не виждам как можеш да спасиш положението  Thinking   
Аз никога не съм имала кой знае колко прекрасен бюст така, че сега хич не го забелязвам какъв е  Crossing Arms

# 613
  • Мнения: 97
Цитат
... Дали да не си развлят бюста или защото не могат да откажат цигарите  Rolling Eyes

По-скоро не искат да ги откажат, поне по моите наблюдения. Wink

# 614
  • Мнения: X
Цитат
Че тогава защо и на кутиите си пише, че е по-добре да се кърми?
Цитат
Заради пропагандата.

Лейдис, жертви сте на световната конспирация срещу адаптираното мляко.

Общи условия

Активация на акаунт