Какво направих днес за себе си?

  • 66 044
  • 748
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 201
Вече има тема "Днес съм щастлива, тъжна, ядосана и т.н. ..

Затова нека в тази тема пишем какво сме правили, което ни е накарало да се усмихнем, да се почустваме малко по-щастливи, нещата, които обичаме да правим, но по една или друга причина сме забравили.

Започвам - Днес аз си купих ново секси бельо и бях на фризьор. Flutter

А Вие какво направихте за себе си днес, което ви накара да се усмихнете? Grinning

# 1
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 709
Купих си шоколад. И си го изядох сама целия.  Laughing
И на фризьор ходих, но шоколада по ми хареса. Mr. Green

# 2
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Епилирах се (сега половин месец гладка и безгрижна Laughing).
Купих си парео за плажа .
Хапвам праскови цял ден.

# 3
  • Мнения: 39 444
Ходих на лекар.

# 4
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Огледах се. Харесах се! Изпратих си въздушна целувка!

# 5
  • Мнения: 620
Две кутии сладолед, пълни с малки сладоледчета с различни вкусове. Радвам им се, макар че само едно успях да разтопя.

# 6
  • Мнения: 5 710
подреждах си куфара

# 7
  • Мнения: 86
След дълго търсене и умуване, открих идеалния подарък за любим човек, който скоро има чудесен повод. Сигурна съм, че ще се зарадва и развълнува като мен като го получи.

# 8
  • Мнения: 45
Козметик.

Не че ми доставя удоволствие, но няма начин.

# 9
  • Мнения: 3
Почивах си повече и си хапнах вкусни неща!!

# 10
  • Мнения: 1 383
Направих си едно по основно почистване на къщата. По интензивния физически труд много ме разтоварва. Майка ми като по случайност пое инициативата да разходи дребосъка. Изпих си кафето на спокойствие. Изкъпах се на спокойствие. Сега си хапвам вкусна вечеря,  ровя си в нета и си играя игрички.

# 11
  • Мнения: 5 892
Направих чудесна тренировка. Третото ми стъпване в зала след 5месечно прекъсне- чуствам се страхотно.
А вчера си направих чуден педикюр/ по принцип не харесвам нокти с декорации/ Blush

# 12
  • Мнения: 3
Въпреки ужасното ми настроение днес, не пропуснах тренировката си. С всеки ден- все по-близко до целта Flutter

# 13
  • Мнения: 6 365
Купих си най-хубавите, перфектни и последни смокини от пазара-
един от любимите ми плодове.

Иначе беше луд ден.

# 14
  • Мнения: 672
Купих си обувки, сенки и спирала. Като се прибрах, измъкнах целия гардероб, за да видя с какво ще си подхождат обувките. Няма кой знае колко подходящи неща. В тази връзка подозирам, че тия дни пак ще направя нещо за себе си  Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт