Боядисвате ли се у дома?

  • 3 611
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 191
да рискувам да съм омазана с боя Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 241
Аз също се боядисвам в домашни условия сама, дори мъжът ми не се налага да помага. Няма особени щети, тук-там пръски из банята и една хавлиена кърпа, която съм прежалила за тази цел и не се притеснявам да я оклепам. Simple Smile

Само при прехода от черна към кестенява коса отидох при фризьорката ми да я обезцвети цялата, сама не посмях.

# 32
  • Мнения: 2 616
Аз се клепам от години сама, без значение дали си поддържам цвета или си правя някакъв експеримент с неговата смяна, няма проблеми. Да не кажа, че досега експериментите, които фризьори са си правили с косата ми, са давали по -плачевни резултати, то зависи от фризьора де,ама все пак..... Само ако ще си правя кичури, няма значение дали с фолио или шапка, моето момче ми помага, той милият стана половин фризьор покрай мен вече.
Всичко е въпрос на практика.

# 33
  • Мнения: 1 290
аз си правя само кичури на фризьор, но
боядисвам майка ми и една приятелка.

ще ми се сякаш да си мацна и аз една боя - ей тъй на -  върху кучирите - за освежаване просто, но незнам каква да е?
Някаква безомонячна може би?
Някой може ли да ме посъветва с точно име на Марка и вид, че съм много заблудена в тази сфера?

# 34
  • Мнения: 3 360
Преди няколко години,когато се боядисвах редовно ,ми се случваше да се боядисвам вкъщи.Обикновено мъжа ми ме "цапаше"А сега не се боядисвам Hug

# 35
  • Мнения: 4 068
Аз, когато нямам физическата възможност да отида на фризьор се боядисвам сама. Напоследък много често ми се сучва. Да си кажа право откак съм родила само за подстрижки ми остава време, но не и за боядисване та тая дейност си я върша у дома. Понякога мъжо ме боядисва, но трудно го убеждавам и затова карам сама. Само когато правя кичури се налага той да ги извади от шапката или да ги замотае във фолио. Вече сам цял фризьорски салон. Имам си всякакви принадлежности. Остава и свястна преса за изправяне да си купя и мога да отваря салон.

# 36
  • Мнения: 229
Преди когато се боядисвах, винаги е било в домашни условия. Всеки път като се консултирах с някоя фризьорка за цената, отговорът беше : "Ами за твоята коса ще отидат поне 4 бои, а и с тази дълга коса ще се измъча. Да кажем около 60 лв." Вие какви суми давате за боядисване при фризьор?

# 37
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Мен моят мъж ме боядисва.И цялата коса и кичури ми е правил.Като професионалист.Завива всеки кичур във фолио ,абе направо за стилист бил роден JoyСамо не му давам да ме подстригва,иначе дъщеря ми като беше малка само той я кастреше,но сега като порасна аз изпълнявам това.Така,че спестявам от боядисване.............. Laughing

# 38
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Преди ме боядисваше мъжО и се справяше перфектно, напоследъл го домързява и или се боядисвам сама, или ако сменям цвят ходя на фризьор

# 39
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
 Naughty

# 40
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Предимно сама или сестра ми.

# 41
  • Мнения: 1 558
И мен ме боядисва майка.



 .

# 42
  • Мнения: 137
мен ме боядисва свекарва ми  Laughing

# 43
  • Мнения: 5 299
Досега един единствен път съм се боядисвала на фризьор, по някаква моя прищявка и ме одръстиха 60 лв #Crazy ПОве4е няма да стъпя във фризьорски салон за такава процедура(освен ако не измисля нещо много сложно)
Винаги съм се боядисвала в нас. Преди хващах някоя приятлка, или майка ми, но от скоро се мацам и сама(само корените) Цялата коса не я барам, защото е изрусена. Няма нищо сложно в боядисването, че чак и на фризьор да ходя...

# 44
  • Мнения: 1 410
От няколко години ме боядисва мъжа ми и съм много доволна от него. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт