Хранене в 5 сутринта

  • 1 005
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 445
Я си храни детето, като е гладно. Какво те притеснява толкова. Или пък му смени храненията вечер - давай супка със сухар преди млякото за приспиване. Допитай се пак до педиатъра си, но смятам че детето само ще откаже това хранене в скоро време.

# 16
  • Мнения: 1 383
Според мен в 5 е много по-добре от 6. Поне е рано и после можете и двамата да си доспите, а в 6 вече е късничко за доспиване. Ние се храним през цялата нощ, но в 5 му е последното нощно хранене, и после спим до 8. И вълка /бебо/ сит, и агнето /аз/ наспана.

# 17
  • Мнения: 1 440
А моята мила дъщеричка като яде понякога и около 3 часа?Храня си я когато си поиска.Много рядко спим от 21:00 до 6:00.
Така че се присъединявам към другите мами,храни си детето и забрави за водата,когато е гладно.

# 18
  • Мнения: 144
Моята дъщеричка яде и в 1 часа и в 5 - 5,30 часа, защото вечер яде рано - към 20 - 20,30 часа вече е изкъпана и е в хоризонтално положение. Опитвала съм и с повече храна като грамаж, но не иска да яде повече от необходимото. Иска да си се събуди към 1 часа и пак да се храни newsm78, после към 5-5,30 след това заспива и към 8,30 се събуждаме. Напоследък започнах да удължавам - като се събуди към 5 часа я преобувам първо, после правя храната и така до към 5,45, а хапне ли по-късно, после и по-късно става  Laughing

# 19
  • Мнения: 2 220
Ако се събуди към 5 си го вземам в леглото при нас, храня си го и продължаваме да спим до 9-10 часа! Това става без да се разсънваме и е много по-добре според мен. Все пак яде за последно към 9, колко повече да издържа без храна? Така и двамата сме спокойни и щастливи.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 019
Леле, а какво да кажа аз, като я кърмя на всеки два часа през нощта и за промяна и дума не може да става, а я ми виж лентичката?

# 21
  • Мнения: 136
Ако пробваш да преместиш последното вечерно хранене малко по-късно. Аз си лягам  към 1-2 и тогава храня за последно, спи си до към 8-9 (макар, че тя по начало си е поспалива, де, като майка си, и прави големи паузи от малка)

Общи условия

Активация на акаунт