Мнението ви за доктор Тончев от Шейново

  • 3 263
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
Мамчета някой има ли мнение за този лекар- препоръчали са го на моя позната която е бременна- а аз не знам кой е?
Споделете ако го познавате или имате сведения- дали е добър да ражда при него
Благодаря от нейно име

изключителен акушер и човек:)!  newsm10 newsm10

# 16
  • Мнения: 5 647
Велев, Тончев и Мишел- СТОЙ ДАЛЕЧЕ ОТ ТЯХ!
В Шейново има толкова други добри специалисти, защо точно към него си се обърнала? newsm78

# 17
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Страхотен доктор, невероятен специалист newsm10 newsm10; да е жив и здрав и все така да се грижи за родилките.
Препоръчвам ти го с две ръце.
Все още е завеждащ отеделение;

# 18
  • Мнения: 2 123
Велев, Тончев и Мишел- СТОЙ ДАЛЕЧЕ ОТ ТЯХ!
В Шейново има толкова други добри специалисти, защо точно към него си се обърнала? newsm78

защо пък и Велев?

# 19
  • Мнения: 2 471
Велев, Тончев и Мишел- СТОЙ ДАЛЕЧЕ ОТ ТЯХ!
В Шейново има толкова други добри специалисти, защо точно към него си се обърнала? newsm78

за Мишел съм съгласна, но от престоя ми в Шеиново знам, че Велев е перфектен

# 20
  • Мнения: 59
Д-р Тончев е завеждащ 3-то родилно в Шейново.Спокоен,внимателен и авторитетен.Това са мои лични впечатления,никого не ангажирам с тях.Не го познавах,не съм си го избирала,така се случи просто,че вследствие усложнение след раждането(отвориха ми се шевовете,гной,полипи,възпаление,вдигах т,бях много зле,не знаех на кой свят се намирам) ме пратиха в неговото отделение.3 дена бях там и после ходех всеки ден на процедури известно време.Изчисти ме,заши ме.За сравнение-1вия път бях ужасно шита направо кърпена и накриво,шевовете бяха захванати и по краката #Crazy и д... даже и дупките от иглата Shockedогромни,а той като ме ши после се чудех къде точно е шито,нищо не личеше беше перфектно просто и белег нямах даже.А екипа му е супер просто!На много високо ниво са,само ще ти кажа,не ми се пише повече сега.Не съм чула или видяла той да е повишил тон или да не е обърнал внимание на някой затова пък бях свидетел как момиче роди при него без ох бебе 4 100.за 15мин.Акушерката казва:д-ре идвай,че ще раждаме!Той:сега ли тя;е не веднага след 5 минути!Дойде,влезе в ридилната и единственото,което се чуваше беше как кротко обяснява"добре,дишай, напъвай..."точно 5мин,след което се чу браво...мома..."Ако можех да избирам,щях да родя при него.

# 21
ЗДРАВЕЙТЕ АЗ СЪЩО ХОДЯ ПРИ ДР ТОНЧЕВ НА КОНСУЛТАЦИИ И СЪМ МНОГО ДОВОЛНА ОТ НЕГО МИЛ ЛЮБЕЗЕН И Т.Н.СПОРЕД МЕН ЧОВЕК ТРЯБВА ЛИЧНО ДА СЕ УВЕРИ ЗА ЗА КОЙТО И ДА БИЛО ЛЕКАР НЕЗАВИСИМО ДАЛИ ТОНЧЕВ ВЕЛЕВ СТАНКОВ ЗА ВСИЧКИ ИМА КАЗАНИ И ЛОШИ И ХУБОВИ НЕЩА.НОРМАЛНО Е НЯМА БЕЗГРЕШНИ ХОРА. ЦЕЛУВКИ ДАНИ

# 22
  • Мнения: 242
Раждах на 27 януари 2006г. в ШЕЙНОВО. Д-р Тончев ме оперира, след като се оказа, че бебето се задушава.Нямах уговорка с него, не съм му платила нито лев, а той се държа великолепно с мен и благодарение на навременната му и компетентна помощ сме живи и здрави аз и бебето ми. Искам да спомена също, че случайно минаваше по коридора по време на раждането ми, около мен се въртяха двама стажанти, аз ревях в несвяст и човекът ми се притече на помощ без дори да предполагам за съществуването му.След това идваше да ме вижда и се държеше все едно съм му много близка.Операцията е перфектна, бебето ми също е кат по учебник. Peace Благодаря му от все сърце и съм щастлива, че има толкова добри и внимателни лекари!  Mr. Green Grinning

# 23
  • Мнения: 18 542
НЕ! НЕ! НЕ!
Няма да стъпя при тоз касапин гаден! При това имаше наглоста да ме заплашва!

Общи условия

Активация на акаунт