Успешно "олежани" бебета - тема 12

  • 28 742
  • 755
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 965
Аз съм също от ранобудните, сън нещо не ме хваща пак....
Деси, Кристините празнуват на 14/09, но вие като сте решили, може и по Коледа пак подарък да й купите  Laughing Аз имам имен ден на 24/12, много тъпо, никога не съм го празнувала като хората, но пък все подаръци получавам преди Коледния
Фусти, аз не съм очарована от тези кравайчета, но Сияна и Димитър ги харесаха. На тях им сложих цяло яйце по грешка вместо жълтък само  Mr. Green
Като гледам как ми се мята прането на полузатворен прозорец на терасата, умирам от студ

# 676
  • Мнения: 355
Ей калпазанки незнам сладки дали ще пращате,ама един чувал салфетки задължително,че лигите ми са до земята вече
Ние сме добре в понеделник ще махаме лепенката
Снощи бяхме на едно коледно тържество малкия беше много щастлив
Леле други ден влизам в 8 месец чак немога да повярвам,неусетих как мина то дойде време да раждам
Фусти за акото не се притеснявай в памперса няма как да разбереш как е нали е размазано все пак,Мартин когато ака в кукото му е нормално,а като е в памперса е като на бебе все едно рядко

# 677
  • Мнения: 576
Аз от туй Сано не съм доволна, ко го хвалят толкоз не знам, само цената му е красива. Персила ми харесва, тео бебето с алое също е хубаво.

Лаленце, за сестричката какъв ти е бюджета? Ако не са ти много 300 лв., може нещо рафтинг, скок с парашут, бънджи или делтапланер. Май бънджито е най-евтино и достъпно, последно около стотина лева беше май. Също може билети за някой концерт догодина, ако има някой любимец който ще идва  Peace  По-уникално от туй здраве му кажи. Аааа, може и полет с балон  Mr. Green

Фусте, аз си купих хубави форми за курабийки от Джъмбо, джинджифилов човек, елха и дед мороз, три лева. Имаше и други комплекти, с повече фигурки, но тези бяха най-големите като размер и според мен ще се украсят най-лесно. Мани ги тез фондани гадните, то за ядене не става...

# 678
  • Мнения: 576
жени, не се коси за имения си ден. Гледай моята програма и тогаз се оплаквай:
25,12 Коледа
27,12 Рожден ден
31,12 Нова година
1,12 Имен ден

Ха сега да те видя как ще го биеш това:)

# 679
  • Мнения: 1 270
За прасенцето снощи забравих да спомена, че и аз много обичам чорба топчета от праснина. Ама ние отдавна не сме правили такива заколения. Дядо ми е на 82г. и не гледат такива животни. Иначе новата ми баба/все така я наричам, а живеят повече от 28г. заедно/ готви прекрасно при все, че и тя е на толкова. Като си ходихме на сбора просто си облизах пръстите, беше направила невероятни сладкиши и селска торта. Така и не успях да разбера рецептата, но слага лимонада, сода и разни такива в блатовете. Е, естествено домашното мляко и дом. яйца придават допълнителният вкус на крема. В интерес на истината след нейните гозби винаги съм с р**во обаче е много вкусно - факт.
Жени веднага ме нави да не правя кравайчетата   hahaha
Дрън честити ти празници. В семейството на братовчедка ми е нещо такова, просто се редуват с мъжа си през няколко дни. За силиконовите форми за курабии ли ми говориш или за резци? Защото аз си купих силиконови - насекоми и направо нямат изчистване ooooh!
Деси малките коледовци са много сладки, а на твоето коремче пак завидях. Хайде не останало.

Последна редакция: пт, 13 дек 2013, 12:47 от Снежанка с Фуста

# 680
  • Мнения: 576
Цитат на: Снежанка с Фуста link=topic=746172.msg26935822#msg26935822 В семейството на братовчедка ми е нещо такова, просто се редуват с мъжа си през няколко дни.
[/quote

Мдам, сестра ми е на 28,12, и 70% от всички приятели и колеги са се нацвъкали през януари. Направо фалит!

За силиконовите форми за курабии ли ми говориш или за резци? Защото аз си купих силиконови - насекоми и направо нямат изчистване ooooh!

За резците. А за формите за печене имаше метални - тефлонови.

Бях във снимката. Аля, близнаците Тео и Кай, и Марто са големи сладурковци. Но Десито не я видях видях с тумбата, що тъй?

# 681
  • Мнения: 1 270
Щото Десито е във ФБ

# 682
  • Мнения: 1 179
Привет майчета!
Оказа се, че не е кътник. Вчера следобед Стилиян пак вдигна 38,7 температура. Отидохме на УНГ, но последният който го преглежда си беше тръгнал и беше някакъв друг, а тази при която ходихме първият път отказа да го приеме, защото й бил запълнен графикът. Този беше малко груб, а аз тръгнах колкото притеснена, толкова и бясна, защото детето ми не се подобрява и явно някой не си е свършил работата. Онзи го прегледа и каза, че нещо работи в лявото ухо и предложи пукане на тъпанчето и ако излезе гной ще я изследват. С едно изречение ми обясни, че естествено има риск ако не го държа добре и мръдне да оглушее. Аз отказах, но ММ каза да го правим. Писъците няма да ви описвам, аз се разревах, защото гледах как ММ едвам го удържа, а болката не смея да си помисля каква е. Като приключи му потече кръв от нослето. Имах чувството, че ще се свлека на пода. Сега е на трети антибиотик и всеки ден трябва да ходим да му изтеглят гнойта. Направо вече не знам какво става..........  Cry

# 683
  • Мнения: 558
Олеее,Аера, направо настръхнах, докато те чета и без малко и сълзите ми тръгнаха  ooooh! Ужасс, дано да минава вече, че вие се поболяхте като за световно вече. То си е и за ядосване, това малко дете от толкова време и с тези антибиотици, нямам думи просто  Hug Hug Hug

# 684
  • Мнения: 1 298
Feq_na_z1bkite, тя не спи много много през нощта, а колики още нямаме, но чакам включване и от тях всеки момент, тогава ще стане по-зле. Лягам, когато мога през деня с нея, но не всеки път имам възможност.
Снежанка с Фуста, да, опитвам се да спя с нея  Simple Smile
И нашата Кристина има имен ден на Коледа и на Кръстовден също. Имената с Х са българския вариат на тези с К, това го четох в една статия.
Да ви попитам ползвали ли сте от тея помпички обикновените за нос, личния каза да купя, ама нещо не мога да изтегля нищо с нея, а й свири нослето, аз ли не мога да разбера как става, дайте съвет  Simple Smile
Aera, дано скоро се оправи малкия ти мъж  Hug  bouquet

# 685
  • Мнения: 1 270
Оле Аера какви ги пишеш ти? Как е му спукат тъпанчето, нещо друго е било да не би в уплахата си да не си разбрала. Мале ужасно е направо. Да потърсиш сметка на предната д-рка. Ту един ту друг аккви са тези глупости, какво е това чудо. Малее да не ти се налага да търсиш помощ..Дано няма последствия, дано поне този си е свършил работата.

# 686
  • Мнения: 747
Аерчееее,  Hug миличките ми те  Hug много преживяхте  Sad Гушкай Стенли, колкото можеш повече, дано скоро забрави за неприятната случка. За боледуванията просто нямам думи  Cry много ви е трудно. Извинявай за невежеството, сега като е спукано тъпанчето да изтече гнойта то ще зарасне ли само? На мама преди са и правили операция заради спукано тъпанче. Предполагам дупчицата е мъничка и ще зарасне като се излекува  newsm78 Да оздравява ушенцето и да не ви хващат подобни проблеми, че се измъчихте
Къдровачка, не става нищо с обикновенните аспиратори. Купи си на Маример, ето този http://apteka.framar.bg/30016236/маример-бебешки-аспиратор-за-нос. С него ти засмукваш  секретите. На бейбивак също е добра, тя се ползва с помоща на прахосмукачка, но като поотрасне малко има вероятност да се плаши от шума. Старай се да използваш аспиратора възможно най-рядко, че се раздразна носната лигавица. Капи физиологичен разтвор и след минутка издърпай с аспиратора. Понякога бебенцата кихат след като из капнеш от разтвора и няма нужда да издърпваш.

# 687
  • Мнения: 1 298
Стефи, благодаря за информацията  Hug

# 688
  • Мнения: 1 179
За съжаление информация получавам от интернет, защото явно лекарите са твърде заети да се обясняват. Фусти, пробиха тъпанчето, защото гнойта е навътре и по думите на тоя е могло да стигне до мозъка. Стеф, по това, което четох в интернет тъпанчето зараства, но 1 година трябва пазене от вода. И една капка да попадне.....може ....... да стане много лошо.  Sad

# 689
  • Мнения: 181
Къдровачка аз ползвам такъв аспиратор и си дърпа добре.Обаче както са ти казали момичетата първо трябва раствор ако не са достатъчно течни.А техниката е показана на кутийката- запусваш едната ноздра, стискаш аспиратора и пъхаш в нослето и леко отпускаш да издърпва.Незнам на мен поне ми е лесно пък на теб незнам, другите може пък да са по-лесни не съм пробвала.

Общи условия

Активация на акаунт