Супата , която сваля 7кг. за 7 дни!

  • 84 548
  • 350
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 423
мъжа ми първия път като я направи свали 6 килограма ,сега вече явно е свикнал защото не му действа.по приятно мирише ако  се сложи един дафинов лист при зеленчуците,да си ври с тях.

# 46
  • Мнения: 398
А можели да се прилага, когато кърмим? newsm78

# 47
  • Мнения: 398
Извинете - сега прочетох че е отговорено на такъв въпрос Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 377
Покрай тази тема се навих и от утре пак почвам на тази супичка.   chef
Седем дена все се изкарва.

# 49
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
току що я сварих. взех рецептата на Мамма, но я направих с праз и май прекалих с кърито и стана малко пикантна. дано не ми навреди на стомаха newsm78. ина4е не е зле.
 с японското не стигнах дале4е, със Скарсдейл се заку4и и сега ще пробвам тая. аз съм така- или на глад или ако ми дадат избор-изскушенията са много.
 Twisted Evil

# 50
  • Мнения: 485
Благодаря за отговорите.
Аз днес съм на лунната диета , но като приключа с гладуването се включвам и аз.

# 51
  • Мнения: 3 698
И аз започвам от днес.Предишният път свалих с нея 4 кг., седмицата след диетата обаче качих 5 от лакомия Crazy , сега ще внимавам повече след като приключа. Стискам палци на всички.

# 52
  • Мнения: 4 546
и на за мен днес е дан 1ви  Simple Smile
чудя се какви зеленчуци да ям утре  newsm78 сещам се само за моркови и домати  newsm78

# 53
  • Мнения: 547
и на за мен днес е дан 1ви  Simple Smile
чудя се какви зеленчуци да ям утре  newsm78 сещам се само за моркови и домати  newsm78
Ние с мъжа ми днес сме на третия ден - плодове и зеленчуци. Освен домати взех краставици. В салатката слагам още печен пипер и лук. Добре се получава Simple Smile

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Спазвала съм тази диета "Зелева супа" 14 дни, свалих 5кг.
Това ми беше най-изстраданата диета.
Супата е меко казано - отвратителна, ядеш и плачеш.
Дори единия ден я пасирах, направо стана отврат и право в тоалетната.

# 55
  • Мнения: 4 546
продължавате ли диетата?  Laughing
по колко пъти на ден ядете от супата? едва издържах вчера, не знам как ще изтрая още 6 дни - много е гадна тая супа  Sick

# 56
НА мен днес ми е 5 ден. Спазвам я. За зеленчуци хапвах  - маслинки, печени чушки, царевица. Супата е готина .Аз си сварих още една, но сложих и червено цвекло в нея и тя придоби красив червен вид/ за дъщеря ми- Вампирската супа/. Даже ми е вкусна  Peace  Готвя спокойно  друга храна за моето семейство и  дори не ме съблазнява да я опитам. Свалих 2 кг. Дано до петък да сваля поне още 2. То пък от днес е и цикълът на луната, с която Дъновистите започвали да си хапват само жито- 10 дни. Мисля направо да продължа диетата ми.  Ако ви кажа и нещо друго-  снощи рязах луканка на мъжа ми- никога не ми е ставало неприятно от мирис на месо, като вчера..Май минавам към групата на Мадона и Лили Иванова.
Стискайте палци.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 724
Днес ми е трети ден, свалих 3 килограма, но ходя и на масажи, парна баня и инфрачервена сауна.
Не виждам кой знае каква разлика в дрехите, така, че мисля, че е повече вода сваленото.
Ще карам 7 дни после 2 почивка после още 6.
Редувам истинската супа с таблетки.

# 58
  • Мнения: 377
Втория ден ми беше труден, защото нямах зеленчуци. Два морковоа и зеле. Но утре ще си хапна ябълки и портокли. От супата ям по два пъти на ден. Струва ми се, че нещо си е променила вкуса. Дали може да вкисне за два дни и то в хладилника????

# 59
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
втори ден приклю4и! 2 кг! супата не ми е гадна, само ми е постно вси4ко и все съм гладна! днес щом не се изкуших ще я изкарам до края. успех на вси4ки!
царевицата не беше ли от забранените зелен4уци???

Общи условия

Активация на акаунт