На пазар във Варна - 31

  • 50 942
  • 719
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 10 790
В Мат Стар, който е в сградата на Кауфланд до Мол Варна, случайно да има намаление на обувки?

# 706
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Цитат
Къде се намира шивачът Жельо на центъра - някъде срещу църквата Св.Никола ми обясняваха?Имам да скъся офицялна сатенена рокля СПЕШНО  (в неделя съм на сватба),да ме насочите на друго място където правят невидим шев?

С/у "Св. Никола" е. Във входа, където е ателието му лятото продават тениски, шапки и др разни подобни. Много позитивен човек е. Ако не бъркам имаше табела. Но когото и да попиташ там ще ти каже, всички го познават.
Има табела над входа за ателието,но е сложена малко по-горе и не се вижда много.Трябва да се огледаш добре

 Hug Благодаря,намерих го,оставих си роклята,дано стане добре подгъва,че е по-особена материята.Малко се изненадах,че нитономер на поръчка записват,нито талонче дават,а доста оставени дрехи има,незнам после как ги познават кой на кого е  Mr. Green

# 707
  • Мнения: 3 971
В Мат Стар, който е в сградата на Кауфланд до Мол Варна, случайно да има намаление на обувки?
Днес намаляха цените на много модели!

# 708
  • Мнения: 1
Може ли да ми препоръчате бюро за продажба на самолетни билети
Руал Травъл , на улица Стефан Стамболов с/у баня "Гъбата" Професионалисти са и цените им са добри .

# 709
  • Мнения: 13
И аз да попитам - нощници подходящи за кърмене или за в родилното.
Ако знаете ще се радвам да споделите  Simple Smile


Купих си една от Мадара и една от едно магазинче за бельо на пазарчето на Левски, в повечето магазини за бельо имат поне по един модел.

# 710
  • Варна
  • Мнения: 10 790
В Мат Стар, който е в сградата на Кауфланд до Мол Варна, случайно да има намаление на обувки?
Днес намаляха цените на много модели!

Мерси!

# 711
  • Мнения: 456
От къде да си купя джинджифил?И как се  приготвя?Благодаря ви предварително! Peace

# 712
  • Мнения: 48
И аз да попитам - нощници подходящи за кърмене или за в родилното.
Ако знаете ще се радвам да споделите  Simple Smile


Купих си една от Мадара и една от едно магазинче за бельо на пазарчето на Левски, в повечето магазини за бельо имат поне по един модел.

  bouquet

# 713
  • Мнения: 26
От къде да си купя джинджифил?И как се  приготвя?Благодаря ви предварително! Peace

В повечето големи вериги го има. В Пикадили и Карфур със сигурност. Слага се като подправка. Основно в таиландски и други подобни ястия, или маринован към суши. Или може да се направи като чайче: настърган джинджифил+ лимон и трябва да престои известно време.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 283
От къде да си купя джинджифил?И как се  приготвя?Благодаря ви предварително! Peace

Във всички по-големи супермаркети или магазини за плодове и зеленчуци. Използва се по много начини - в сосове, маринати, печива, на чай или настърган с мед и лимон като противогрипно средство.

# 715
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Moже да направиш джиджифилки  chef

# 716
  • Мнения: 456
От къде да си купя джинджифил?И как се  приготвя?Благодаря ви предварително! Peace

Във всички по-големи супермаркети или магазини за плодове и зеленчуци. Използва се по много начини - в сосове, маринати, печива, на чай или настърган с мед и лимон като противогрипно средство.


Мнооого ви благодаря!Искам го предимно за чай! Peace

# 717
  • Някъде там
  • Мнения: 886
И аз да попитам - нощници подходящи за кърмене или за в родилното.
Ако знаете ще се радвам да споделите  Simple Smile


Вътре в пазара на чаталджа има магазин за бельо и там има нощници за кърмене, които са много хубави и с весели картинки. Обаче как се казва магазина не знам  newsm78 Подобни са на тези и цената е горе долу същата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=705944.330

# 718
  • Варна
  • Мнения: 1 412
Здравейте, чували ли сте за тази марка Music Bulgarche cafe, подариха ми дреха с такава марка, но е неудобно да питам къде е купена?
Българчето беше заведение в МОЛ варна, до кино Арена, но отдаааааавна го затвориха. Вероятно са ти подарили нещо рекламно. Бяха от типа Хард Рок Кафе.

Благодаря за отговора!   bouquet Жалко, че ги няма вече. Питах откъде е, защото ми хареса дрехата и смятах да разгледам и други техни неща.

Преди години етикети с тази марка правих за "На тъмно" - можеш да провериш там.

И аз да попитам - нощници подходящи за кърмене или за в родилното.
Ако знаете ще се радвам да споделите  Simple Smile


Вътре в пазара на чаталджа има магазин за бельо и там има нощници за кърмене, които са много хубави и с весели картинки. Обаче как се казва магазина не знам  newsm78 Подобни са на тези и цената е горе долу същата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=705944.330
Най-вероятно става въпрос за магазина на "Златев". Имат гаражче и до Ботевата градинка, но тази продавачка е доста по-любезна  Mr. Green

# 719

Общи условия

Активация на акаунт