На пазар във Варна - 32

  • 52 990
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 815
Знаете ли къде правят магически чаши със снимка,но веднага не да чакаш с дни?И снимката само от едната страна на чашата ли е? newsm78
Аз съм правила няколко пъти в мола - срещу Карфур, доволна съм и става за около 30 мин. Снимката може да бъде както ти искаш разположена - може и от едната страна, може и върху цялата чаша Peace
Където правят тениски с щампи там ли, Wild art мисля че беше,а цена можеш ли да ми кажеш?Гледам тъкмо в сайта им,но виждам само обикновени чаши със снимка,а на мен ми трябва магическа,която като налееш нещо топло тогава се появя снимката.
Да, за него става въпрос, обаче, не съм прочела, че търсиш магическа. Правила съм само обикновени, не знам дали правят магически. Нищо не пречи да попиташ. Иначе, цената за обикновена чаша е 12 лв.

# 721
  • Мнения: 1 041
Знаете ли къде правят магически чаши със снимка,но веднага не да чакаш с дни?И снимката само от едната страна на чашата ли е? newsm78
Аз съм правила няколко пъти в мола - срещу Карфур, доволна съм и става за около 30 мин. Снимката може да бъде както ти искаш разположена - може и от едната страна, може и върху цялата чаша Peace
Където правят тениски с щампи там ли, Wild art мисля че беше,а цена можеш ли да ми кажеш?Гледам тъкмо в сайта им,но виждам само обикновени чаши със снимка,а на мен ми трябва магическа,която като налееш нещо топло тогава се появя снимката.
Да, за него става въпрос, обаче, не съм прочела, че търсиш магическа. Правила съм само обикновени, не знам дали правят магически. Нищо не пречи да попиташ. Иначе, цената за обикновена чаша е 12 лв.
Благодаря ти!

# 722
  • Мнения: 11 378
Колко пари е самолетният билет Варна- София?

# 723
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 446
Колко пари е самолетният билет Варна- София?

различно, зависи колко време преди полета ще го купиш и за точно кой полет е. Има цени от 60-тина лева до 200 (поне аз в този диапазон съм виждала)

air.bg - е тук може да провериш. Понякога интересни оферти има и тук: [urlhttp://www.usitcolours.bg/][/url]

п.с. Преди 3-4 години като Wizzair летяха Варна-София се намираха билети и по 15-20лева, но вече няма такива.

# 724
  • Мнения: X
Тук излизат най-евтините самолетни билети http://www.esky.bg/?gclid=CI26yoq1rb0CFY_ItAodZXwAvg

# 725
  • Варна
  • Мнения: 10 591
Най-евтино съм купувала билет за самолет от офисите за самолетни билети, които са в банките ЦКБ, ако не се лъжа. Конкретно от офисът, който е до Пийп Шоу Бара, до Общината.

Моя позната отиде до летището от там да си купи, защото там се оказа най-евтино, а тя много проучва, но това беше преди 4-5години.

# 726
  • Варна
  • Мнения: 239
Някой търсеше стъклено шише със стъклен капкомер на капачката. Има една фирма за лабораторни консумативи-Гея 99, там видях такива шишенца. Намира се на ул. Поп Харитон, близо до у-ще Цар Симеон. Цената беше около 3 лева.
Момичета, помагайте, че г-жата в яслата ми извади душата. Искали цветни макарони, ама прави, да стават за нанизване. Не трябвало да са на фигурки или спирали ooooh!. Карфур, Кауфланд, Била -няма. Много моля, ако някой е виждал или купувал такоз чудо, да сподели къде да търся.

# 727
  • Мнения: 910
Ооо, толкова познато... ooooh! Ние ги оцветихме предварително с флумастери. Rolling Eyes

# 728
  • Мнения: 1 046
Цветни макарони съм правила сама - някъде имаше рецепта, http://krokotak.com/2010/03/kak-da-si-napravim-golemi-tsvetni-ma … ista-ot-makaroni/ отвори линка на крокотак и ще видиш 
"спирт, боя за яйца и найлонови пликчета, които да се затварят отгоре ( предпазват от цапане). Първо, поставете боята в пликчето, а след това изсипете малко спирт, за да се разтвори. Поставете в плика и макароните. Затворете го отгоре добре. С ръка  размачкайте плика. След това, го отворете, за да може по-бързо да се изпари спирта."

# 729
  • Варна
  • Мнения: 239
Благодаря ви. Много хитро това със спирта, ще взема да пробвам. И на мен ми мина през ума да ги боядисам, но се притесних, че много ще цапа боята.

# 730

Общи условия

Активация на акаунт