На пазар във Варна - 32

  • 53 012
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Къде сменят батерии на ръчни часовници в района на Чаталджа, Спортна зала, з-д Дружба?

# 706
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 490
Виждали ли сте в някой хранителен магазин да продават Одрински кори за баница?

В Карфур преди два месеца имаше. Баницата става супер.

# 707
  • по морето
  • Мнения: 201
Къде сменят батерии на ръчни часовници в района на Чаталджа, Спортна зала, з-д Дружба?
На ул. Битоля има един много свестен часовникар.

# 708
  • Варна
  • Мнения: 2 105
Виждали ли сте в някой хранителен магазин да продават Одрински кори за баница?

В Карфур преди два месеца имаше. Баницата става супер.
Завчера също ги имаше.
Къде сменят батерии на ръчни часовници в района на Чаталджа, Спортна зала, з-д Дружба?
От Карфура като се пуснеш към пазар Чаталджа, от дясната страна има кафеви барачки-магазини. Малко преди да влезеш в пазара има часовникарско ателие.

# 709
  • Мнения: 1 656
Здравейте! Къде във Варна мога да открия голямо разнообразие от обувки за прохождане? обиколих моловете, но нищо не ми допадна .   bouquet

# 710
  • Варна
  • Мнения: 10 806

От Карфура като се пуснеш към пазар Чаталджа, от дясната страна има кафеви барачки-магазини. Малко преди да влезеш в пазара има часовникарско ателие.

Имаш предвид павильончетата на бул. Чаталджа, срещу които се нареждат бабите, дето продават разни неща?

# 711
  • Варна
  • Мнения: 1 423

От Карфура като се пуснеш към пазар Чаталджа, от дясната страна има кафеви барачки-магазини. Малко преди да влезеш в пазара има часовникарско ателие.

Имаш предвид павильончетата на бул. Чаталджа, срещу които се нареждат бабите, дето продават разни неща?
До тоалетната е часовникарското ателие

# 712
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 761
Здравейте! Къде във Варна мога да открия голямо разнообразие от обувки за прохождане? обиколих моловете, но нищо не ми допадна .   bouquet

На образцов дом по Владислав - срещу Била има магазин с много детски обувки,мисля че на някаква марка Ортопедика предлагаха  Peace Също без да пресичаш на същото кръстовище като тръгнеш по банковски към пазара отдясно има една бяла барачка с детски обувки и много мили продавачки  Peace незнам за прохождане колко голям избор има,предимно на Колев и Колев буйките май предлагат,а тези на Ортопедика бяха към 70лв преди 5г като питах  Peace

# 713
  • Варна
  • Мнения: 2 105

От Карфура като се пуснеш към пазар Чаталджа, от дясната страна има кафеви барачки-магазини. Малко преди да влезеш в пазара има часовникарско ателие.

Имаш предвид павильончетата на бул. Чаталджа, срещу които се нареждат бабите, дето продават разни неща?
Не, по уличката на която е входа на Карфур и детския дом от другата страна. Излиза точно до тоалетните и едно чейндж бюро на ъгъла.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Да-да, сетих се за къде ми говориш. Даже съм сменяла там едно време, но не бяха ли го преместили?

# 715
  • Мнения: 5 255
 Бихте ли ми препоръчали магазин за щори, където квадратния метър да е на по разумна цена?

# 716
  • Мнения: 1 167
Бихте ли ми препоръчали магазин за щори, където квадратния метър да е на по разумна цена?
Щори Алекса

# 717
  • Мнения: 1 045
Знаете ли къде правят магически чаши със снимка,но веднага не да чакаш с дни?И снимката само от едната страна на чашата ли е? newsm78

# 718
  • Варна
  • Мнения: 815
Знаете ли къде правят магически чаши със снимка,но веднага не да чакаш с дни?И снимката само от едната страна на чашата ли е? newsm78
Аз съм правила няколко пъти в мола - срещу Карфур, доволна съм и става за около 30 мин. Снимката може да бъде както ти искаш разположена - може и от едната страна, може и върху цялата чаша Peace

# 719
  • Мнения: 1 045
Знаете ли къде правят магически чаши със снимка,но веднага не да чакаш с дни?И снимката само от едната страна на чашата ли е? newsm78
Аз съм правила няколко пъти в мола - срещу Карфур, доволна съм и става за около 30 мин. Снимката може да бъде както ти искаш разположена - може и от едната страна, може и върху цялата чаша Peace
Където правят тениски с щампи там ли, Wild art мисля че беше,а цена можеш ли да ми кажеш?Гледам тъкмо в сайта им,но виждам само обикновени чаши със снимка,а на мен ми трябва магическа,която като налееш нещо топло тогава се появя снимката.

Общи условия

Активация на акаунт