Мнения за Wizzair?

  • 6 235
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14 661
Бихте ли споделили мнения за Wizzair,може ли да им се вярва,какво значи ''без такса обслужване'' ?Ще ми бъде много полезно да прочета опит,препоръки и всичко,което се сетите.

# 1
# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 955
Много хиляди българи вече са летели с тях , а и ние няколко пъти.
Хубава лоукост компания , а и в другата тема има толкова много инфо.

# 3
  • Мнения: 0
Страхотна лоукост компания, на година летя по два пъти с тях и са доста точни и учтиви. Имай предвид че отскоро има два вида ръчен багаж, по-големият от които се заплаща. Но като цяло съм доволен от тях, важното е да е евтино и бързо Laughing

# 4
  • Мнения: 1
ефтиното си е ефтино . самолетите вибрират и скърцат като стари каруци ,при кацане на един такъв самолет " колесника изтропа на откачане ,местата са ужасно тесни , е кой ме  е карал да ставам 1,80. да си бех стоял 1,20 щеше да ми е добре .няма безплатна вода . шишенцето е 4 лв .
   ОТВРАТ
   който не може да си позволи да се вози като човек да се качва там .

# 5
  • Мнения: 642

а скАпото си е скАпо сигурно...

Стари самолети имат и Bulgarian Air, и Austrian Airlines, Wizz са си съвсем прилични.

# 6
  • Мнения: 3 300
Тук да не са платени писачи на уиз??
Много хубава, страхотна лоу кост компания...
Ама като говорите така, качвали ли сте се на друга лоу кост, че сравнявате? Ако да, кои са по-зле от тях? Според мен, точно уиз е най-умрялата лоу кост, дори за ръчен багаж се искат пари, което никъде другаде го няма.
Да не коментирам, колко често се сменят полетите, това е нещо нормално за тях.

# 7
  • Мнения: 19 023
така е, най-тъпият и скъп лоу кост са
ама завзеха пазара от София и май отърване няма

иначе самолетите мисля, че са доста стабилни, проблем са нагъчканите седалки

# 8
  • Мнения: 3
Здравейте , как да си взема билет онлайн с DiscountClub за мен и семейството ми ?

# 9
  • Мнения: 3 300
Здравейте , как да си взема билет онлайн с DiscountClub за мен и семейството ми ?
като влезеш в сайта/апликацията им

# 10
  • Мнения: 3
Да именно от 2 години си купувам билетите Онлайн , но сега ударих на камък . Влизам в профила си но ....!

Общи условия

Активация на акаунт