Сериали - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural / тема V

  • 63 266
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • София
  • Мнения: 412
 Нещо ми свършиха нещата за гледане и реших най-после да взема да изгледам True blood. Още съм на втори епизод, но нещо стабилно ме изнервя. Тоя сериал пародиен ли е или просто ми е тъп?

# 707
  • София
  • Мнения: 44 120
явно ти е тъп.

# 708
  • София
  • Мнения: 412
 Joy Явно... Реших, че е със скрит замисъл, обаче тва май идва от прекаленото гледане на такива сериали  Mr. Green

Последна редакция: пн, 24 ное 2014, 12:51 от kitty_ls

# 709
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Според усещане,щом не ти е допаднал в началото,няма смисъл да продължаваш  Peace

# 710
  • София
  • Мнения: 412
Ще го помъча май поне един сезон - може да е като Breaking bad - първия сезон го влачих повече от месец, почнах втория и за десетина дена целия сериал опуках  Joy

# 711
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Ще го помъча май поне един сезон - може да е като Breaking bad - първия сезон го влачих повече от месец, почнах втория и за десетина дена целия сериал опуках  Joy

И аз така с ББ. Този първи сезон е голям препъни камък.

Истинска кръв и на мен не ми допадна и го зарязах.

# 712
  • София
  • Мнения: 44 120
Ще го помъча май поне един сезон - може да е като Breaking bad - първия сезон го влачих повече от месец, почнах втория и за десетина дена целия сериал опуках  Joy
Няма какво да го мъчиш, все си е така, последните  няколко сезона си бяха мъка дори за мен, при все че в началото го харесах, в крайна сметка го зарязах Simple Smile

Виж обаче стотицата втория сезон ми е все по интересен, а на първият имах пориви да го оставям Simple Smile

# 713
  • София
  • Мнения: 27 181
Нещо ми свършиха нещата за гледане и реших най-после да взема да изгледам True blood. Още съм на втори епизод, но нещо стабилно ме изнервя. Тоя сериал пародиен ли е или просто ми е тъп?

всъщност е пародиен, но не като пародия на вампирски филми и сериали, а на американското общество в наши дни. в никакъв случай не е тъп, но от HBO изтърваха златен шанс да направят мега класика след феноменалния първи сезон, а пилотката си остава класика за всеки един телевизионен сериал. Но щом още сега в началото ти е тъп, по-добре го зарязвай, че нататък изтърваха нишката и задълбаха в друга посока, а последните 2 сезона си бяха истинска мъка.

# 714
  • София
  • Мнения: 412
Е, значи не съм напълно побъркана  Grinning  Точно първият епизод много ме озадачи, особено русокоска се държеше толкова...русокоски  Joy

# 715
  • Мнения: 6 493
Ако не се лъжа, в шеста серия се появява един русокоско, който ни накара да тикаме сезоните до края  Wink

(и не само той, де  Laughing)

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 09:04 от Cafelate

# 716
  • София
  • Мнения: 412
Ааа, това ли била причината да е толкова гледан Laughing Ще изчакам да видя.
На няколко места видях препоръки за 100, да взема освен него да пробвам  newsm78

# 717
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Пробвай има хляб в него  Peace

# 718
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
според мен щом не те е грабнал от първи епизод няма кво да го мъчиш  Peace аз си спомням, че стоях с отворена уста през тоя епизод, не бях гледала нещо подобно никога  Peace

# 719
  • София
  • Мнения: 3 581
Доста е различен от другите вампирски, а русокоско е по-хубав във втори сезон, когато е с къса коса. Crazy Русокоска е адски дразнеща, добре че има доста други герои в тоя сериал, че иначе и аз нямаше да го добутам.

Общи условия

Активация на акаунт