АНАЛНА ФИСУРА - операция!!!

  • 38 340
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 55
Благодаря мими
Обнадеждаващ ме. Много съм притеснена защото имам две операции на хемороиди, с много поражения, а сега и това.....В момента ползвам един крем, мисля  че е немски, но може и да бъркам. Дано има ефект. Защото както каза хирурга стигат ми толкова операции.

# 46
  • Мнения: 28 472
Благодаря мими
Обнадеждаващ ме. Много съм притеснена защото имам две операции на хемороиди, с много поражения, а сега и това.....В момента ползвам един крем, мисля  че е немски, но може и да бъркам. Дано има ефект. Защото както каза хирурга стигат ми толкова операции.
Докато е прясна фисурата има шанс да мине
Аз практикувам щом усетя три дни почти само на течности, един ден да прескочи и да не се разцепи и на следващите вече минава....много добре ми действа доксипрокта, но не долкопрокт а доксипрокт.....или цикатридина!
Ако не мине ми пиши на лични ще ти кажа доктор дето дава крем от който минава....

# 47
  • Мнения: 1
СЛЕД МНОГО БОЛКИ СЕ ПРЕСТРАШИХ И ПРЕКРАЧИХ КЛИНИКАТА НА Д-Р МАТЕВ. НЕ СЪЖАЛЯВАМ . ЗА СЕГА НЯМАМ БОЛКИ И СЕ ЧУВСТВАМ ДОБРЕ.

# 48
  • Мнения: 2
Здравейте! Преди една година при мен се образува фисура, за която използвах мехлема на доктор Матев и помогна много- болките отшумяха и постепенно изчезнаха. Една година по-късно обаче фисурата отново започна да боли следствие на продължителен запек.  Днес бях при доктор Матев за безкръвна интервенция на фисурата, като процедурата продължи 15 мин с пълна упойка. Сега боли малко, но се надявам това да затихне идните дни.Подкрепям хората, които по- нагоре посочват правилното хранене и  режим като фактори,които са основни за спокоен живот.

Пожелавам на всички с този проблем бързо оздравяване!

# 49
  • Мнения: 28 472
Мария, успех! Hug Дано всичко отшуми! Аз в момента също съм с фисура, обмислям посещение при Матев! Както съм писала по нагоре операцията на фисурата ще е за втори път! Предният път беше преди десет години! Sad

Общи условия

Активация на акаунт