Има ли фенове на The good wife ("Добрата съпруга")?- тема 4

  • 56 097
  • 537
  •   1
Отговори
# 15
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
 smile3544 smile3544 smile3544
Ще забравя да точа лиги по Кари май Mr. Green.

# 16
  • До морето
  • Мнения: 7 063
Тук съм иа з, настигам ви. Бях събрала 6 епизода, сега ми остава само последния.

Обожавам Уил и Даян заедно. Кери и Алиша нямат този чар! Радвам се, че има друга фирма, интересни са ми битките, но като цяло каквито и да са съображенията на Алиша за напускането, аз съм на страната на Уил  Crossing Arms

Честно, ако тази сътрудничка е бременна от Питър, зарязвам сериала! Егати бозата!

ПП. Забравих да кажа - Обичам Илай Голд!!!!

# 17
  • Мнения: 2 545
Дали има вече БГ субтитри за последния епизод?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 135
Има субтитри в адикта.Хубава серийка.

# 19
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
Обичам го този Илай!  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 545
Има субтитри в адикта.Хубава серийка.
Може ли линк?
Смятам утре да изгледам епизода.

# 21
# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 4 133
Калинда изкара реплика за свалка  Mr. Green

Сцената с Уил и писането на въпросите беше много силна, страхотен е

# 23
  • Мнения: 916

Обожавам Уил и Даян заедно. Кери и Алиша нямат този чар! Радвам се, че има друга фирма, интересни са ми битките, но като цяло каквито и да са съображенията на Алиша за напускането, аз съм на страната на Уил  Crossing Arms

Честно, ако тази сътрудничка е бременна от Питър, зарязвам сериала! Егати бозата!

ПП. Забравих да кажа - Обичам Илай Голд!!!!

+1, не мога да го формулирам по-добре  Mr. Green

Уил сума тръшкане се изтръшка, на Алиша обаче и оченцето не мигна  Mr. Green Кой беше казал, че в природата женските са по-свирепи от мъжките  Joy

Не мисля, че оназ с етичните проблеми ще да е бременна от Питър, но мисля, че ще има съспенс по въпроса кой е бащата.. Каквото и леке да е Питър, все няма как да не си е научил урока и поне да се замисля какви следи оставя и как да не прави деца. еле пък сега, когато амбициите му и залогът са по-големи.

# 24
  • Мнения: 2 545
Уил както се "тръшка" по Алиша, така и "тръшка" разни мацки в леглото си без оченцето му да мигне. Малко нереалистично ми се вижда, но явно такива са му реакциите на човека.

Вече ще си знаем - има ли Уил нова мацка, значи се "тръшка" по Алиша  Joy Joy Joy

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 747
Уил както се "тръшка" по Алиша, така и "тръшка" разни мацки в леглото си без оченцето му да мигне. Малко нереалистично ми се вижда, но явно такива са му реакциите на човека.

Вече ще си знаем - има ли Уил нова мацка, значи се "тръшка" по Алиша  Joy Joy Joy

 Joy

# 26
  • До морето
  • Мнения: 7 063
Момичета не забравяйте, че сексът също е начин агресията да избие  Simple Smile Не виждате ли, че всеки път като набере на Алиша и отива да "изчеластри" оная русата мърла (много ми е противна)  Laughing

Дет' се вика "Любовта е само чувство!"   Wink

# 27
  • Мнения: 2 545
Много ми хареса последния епизод... Hug

Особено ме трогна изражението на Уил на моменти - погледът му е точно като на тъжно кученце пред празна паничка Grinning. Толкова скръб, а на моменти имах чувството, че ще му потекат лигите по Алиша.

Според мен Уил е пред емоционален срив. Толкова се е депресирал, че на моменти трудно се владее, дори в съдебната зала. А и погледите, които си размениха с Алиша по време на разпита бяха твърде красноречиви. Нещата между тях са ясни и за двамата. Уил наистина е събрал много гняв, но очаквам в най-скоро време той да придобие нови качествени измерения. Вече не съм много сигурна, че ще има скандал между тях. По-скоро ми се струва, че Алиша ще се съжали над него. Просто няма жена, която да не омекне при подобно скръбно изражение на мъжа, към когото все още има чувства.

И да споделя, че за пореден път съм възхитена от Питър и разбирам, защо Алиша продължава да се държи за него. Не е само от интерес, мисля, но тя продължава да е привлечена от него... Питър умее да прави жестове на внимание към жена си (и то от висотата на служебното си положение, което им дава допълнителна цена) и то така, че да печели максимален брой точки пред нея само с един удар. Мога само да му стисна ръката Peace.
Уил има още на какво да се учи. В любовта се печелят точки когато даваш, а не когато чакаш да ти дадат.

# 28
  • Мнения: 640
Много ми хареса последния епизод... Hug

Особено ме трогна изражението на Уил на моменти - погледът му е точно като на тъжно кученце пред празна паничка Grinning. Толкова скръб, а на моменти имах чувството, че ще му потекат лигите по Алиша.

Според мен Уил е пред емоционален срив. Толкова се е депресирал, че на моменти трудно се владее, дори в съдебната зала. А и погледите, които си размениха с Алиша по време на разпита бяха твърде красноречиви. Нещата между тях са ясни и за двамата. Уил наистина е събрал много гняв, но очаквам в най-скоро време той да придобие нови качествени измерения. Вече не съм много сигурна, че ще има скандал между тях. По-скоро ми се струва, че Алиша ще се съжали над него. Просто няма жена, която да не омекне при подобно скръбно изражение на мъжа, към когото все още има чувства.

И да споделя, че за пореден път съм възхитена от Питър и разбирам, защо Алиша продължава да се държи за него. Не е само от интерес, мисля, но тя продължава да е привлечена от него... Питър умее да прави жестове на внимание към жена си (и то от висотата на служебното си положение, което им дава допълнителна цена) и то така, че да печели максимален брой точки пред нея само с един удар. Мога само да му стисна ръката Peace.
Уил има още на какво да се учи. В любовта се печелят точки когато даваш, а не когато чакаш да ти дадат.


+1 за Питър.

# 29
  • Мнения: 9 144
Интервю със сем. Кинг
има интересни отговори как пишат ролите

http://www.vulture.com/2013/12/good-wife-robert-and-michelle-king-interview.html

Общи условия

Активация на акаунт