Има ли фенове на The good wife ("Добрата съпруга")?- тема 4

  • 56 107
  • 537
  •   1
Отговори
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990






Сериалът в сайта на CBS- http://www.cbs.com/shows/the_good_wife/

Сериалът в IMDb- http://www.imdb.com/title/tt1442462/

Архив:
ТЕМА 1 ТЕМА 2 ТЕМА 3



ВЕЧЕ ВИДЯХМЕ 10 ЕПИЗОДА ОТ НОВИЯ СЕЗОН И ИНТРИГАТА СЕ ЗАПЛИТА, ДА СИ ПОЖЕЛАЕМ ВСЕ ТАКА ПРИЯТНИ МИНУТИ ПРЕД ЕКРАНА!

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 230
Запис. Изгледала съм само 2 серии от новия сезон (мъжО рече, че ще ги гледаме накуп  Tired), но не се въздържам и ви чета спойлерите.  Embarassed Станало е много интересно!  Crazy

# 3
# 4
  • Мнения: 2 255
След толкова време, най-сетне се наканих да започна сериала. Не бях чела подробности за него, знаех го замо като заглавие, че е с Дж. Маргулис и това беше. Така и не си направих труда да отворя имдб и да изгледам един трейлър, дето се вика. Исках един ден, като намеря време за него, да си запазя елемента на изненада.
 Е, изненадах се че е адвокатски.  Laughing Laughing Не че съм го удряла на размисли и съм имала предположения на каква тематика е, де. Но все си мислех, че ще е нещо друго. Сигурно заглавието ме е подвеждало.

Преполових четвърти сезон вече, настигам ви.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 210
Преполових четвърти сезон вече, настигам ви.
Значи изненадата е била приятна  Grinning.

Благодаря за темата! Ще изчакам да станат готови субтитрите и тогава ще гледам новия епизод.

# 6
  • Мнения: 2 255
Значи изненадата е била приятна  Grinning.
Признавам си, че бях малко разочарована. Първата реакция ми беше "мбла, адвокатския вариант на Анатомията на Грей. Грей го прецакаха след първия сезон, докато Съпругата задобрява и ти задържа вниманието.
  Вярно, едно и също си мелят, дела, уау момента в който Алиша изключителната оправя положението и т.н., но е приятен сериала, хубав кастинг.
 Харесвам много Илай Голд аз.  Grinning И Калинда, разбира се. Имам проблеми с Тузаря (много ми е смешно т'ва Тузаря) аз, там положението е "ох, повръща ми се", но се преглъща. Не може без дразнител.

# 7
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Тине, добре дошла Hug

За мен приковаващото в "Съпругата" не са делата (макар че имат и много добри попадения там), а развитието в персонажите и отношенията им. Там, за разлика от "Анатомията", няма слаби места- не сладнеят, не досаждат, не се повтарят. Много интелигентен сериал Heart Eyes.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 210
Да, и аз това харесвам в сериала. Интересни образи, засукани дела, любовни истории, дори политиката ми допада, а не смятах, че точно тази тема ще ми е интересна. Авторите са успели да вмъкнат щипка от различни сюжети и елементи. Факт е, че го следя с интерес.

# 9
  • Мнения: 2 255
Така де, по подразбиране и мен това ме накара да продължа да го гледам. Въпреки че обичам и  наддумването в съда.  Grinning
  Kато гледам наведнъж и се забелязва как сериалът започва тромавко, после живва. Алиша в началото беше такава суха пръчка, после се раздвижи леко и сега в четвърти сезон една намахана, не изглежда фригидна вече...

# 10
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 718
Е, Тине, той Тузаря не е много присъстващ Grinning Аз май след теб ще ходя, понеже го позарязах, трябва да наваксам със сериите.

# 11
  • София
  • Мнения: 230
Алиша в началото беше такава суха пръчка, после се раздвижи леко и сега в четвърти сезон една намахана, не изглежда фригидна вече...

 Laughing Joy  201uu

# 12
  • Мнения: 261
Чудесно оформена нова тема  Peace И аз в отбора на чакащите субтитри.

# 13
  • Мнения: 967
Благодарско за новата тема . Отивам да гледам новия епизод, явно и тоя път няма да дочакам бг субс, просто не ми достига търпението.  Blush, а искам да съм го гледала преди да изчета коментарите.

Някой да е гледал The Deep End, отзиви?


P.S. 

Скрит текст:
ой, ама Уил как страда още, стана ми жал за него

Последна редакция: вт, 03 дек 2013, 12:44 от Rila

# 14
  • Мнения: 9 144
ОМъГъ  Two Hearts

Матю идва в сериала в major recurring role като нов приятел и колега на Алиша

Скрит текст:
Matthew Goode (Watchmen, Leap Year) is joining Season 5 of The Good Wife in a major recurring role, TVLine has learned exclusively.

The English actor will play a prosecutor who befriends Julianna Margulies’ Alicia after having a crisis of faith and deciding to chart a new direction for his career. His first episode is slated to air in the spring.



Предлагам Уил и Питър да ходят в пенсия

Общи условия

Активация на акаунт