Има ли фенове на The good wife ("Добрата съпруга")?- тема 4

  • 56 123
  • 537
  •   1
Отговори
# 525
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Последните 2,3 серии всичко беше натагадък, затова идва и недоволството, все едно за 1 вечер се промени.
Не е отведнъж, започна да действа много неморално още откакто създадоха фирмата с Кари. Не константно, но когато ножът опреше до кокал (нейният) умееше да бъде страшно безскрупулна. Затова и я намрази Уил, а тя дори нямаше смелостта да си признае, че напълно е заслужила честта. И не е вярно, че е действала кофти винаги само заради Питър, в много ситуации беше кофти и спрямо него. И всичките тези принципи, противопоставени на действията, от поне няколко сезона адски кънтят на кухо.
Докато и Кари, и Даян, и Илай бяха положителни герои, въпреки че не се биеха в гърдите като Алиша колко са морални. Имаха си свой етичен кодекс, с който се съобразяваха в живота, и бяха последователни в поведението си. Затова и Кари накрая се обърна против Алиша- защото след толкова много години тя не си беше дала труда да разбере, че отвъд декларациите има и нещо друго, а то е да бъдеш реално етичен.

# 526
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Мен ме издразни, как през цялото време ни даваха група идиоти, които подслушват телефонът й и накрая зарязаха тази сюжетна линия, мислех, че от тази идея ще излезе някаква интересна интрига, но уви...
Също така много глупава беше реакцията на децата спрямо развода.
Боже, какъв шок, какъв ужас, сякаш тези големи деца не знаеха, че родителите им не живеят заедно от сто години.
Май аз останах единствената недоволна накрая. Mr. Green

# 527
  • Вестерос
  • Мнения: 38 363
Съгласна съм , че и преди действаше от време на време така, но даваха, че сякаш се разкайва, че до там се е стигнало, а сега без да й мигне окото. По едно време войната им с Уил наистина загрубя, но и той често я удряше по кокалчетата. За мен убийството му беше добре измислено, за да спрат тази линия и да се фокусират върху нещо ново. Аз си мисля, че трябваше да отиде при Канинг.


Много ме е яд и мен, че зарязаха линията с подслушването, така исках няколко серии , в които да съдят държавата, хич не е лесно де, но все пак  Twisted Evil Twisted Evil


Така и не разбрах къде изчезна и русата детективка Робин май беше  newsm78

# 528
  • Мнения: 6 636
И кво сега ,Алиша остана зарязана вече "кучка" , на която ще предложат да се канидидатира я за губернатор или направо за президент ?
Така си го тълкувам аз финалът .
И не ми харесва .
В един момент казва на Даян ,че " вече не и пука за развитието на делото " в следващия я прецаква гадно без въобще да е сигурна ,че това ще има 100% ефект за положителен край .

# 529
  • Мнения: 4 936
И последно какво стана с "Петър" - само с пробация ли се размина?

# 530
  • Вестерос
  • Мнения: 38 363
да  ooooh!

# 531
  • Мнения: 1 144
Здравейте.
Някой знае ли дали сериала ще има нов сезон или е спрян?

# 532
  • Вестерос
  • Мнения: 38 363
Сериала свърши за съжаление

# 533
  • Мнения: 10 926
Ще има спин оф догодина пролетта,  с главни участници Даян и Лука, както и дъщерята на Илай ще има постоянна роля.

# 534
  • Вестерос
  • Мнения: 38 363
 Rolling Eyes Rolling Eyes може ли повече инфо, това от кога е излязло?

# 535
  • Мнения: 10 926
Ето един по-интересен линк.  Има вече доста инфо
http://www.hollywoodreporter.com/lists/good-wife-spinoff-burning … tal-status-905185

# 536
  • Вестерос
  • Мнения: 38 363
 bouquet

# 537
  • Мнения: 1 253
Между другото, част от създателите на сериала сега направиха Brain dead. Нищо общо с The good wife, но аз много го харесах. Действието се развива във Вашингтон, има политика и буболечки, които изяждат половината мозък на политици. Много е забавен.

Общи условия

Активация на акаунт