Има ли фенове на The good wife (Добрата съпруга)2

  • 33 298
  • 747
  •   1
Отговори
  • Мнения: 631
   
   

Инфото не е мое

В драмата "Добрата съпруга", носителката на награда Еми - Джулиана Маргулис е съпруга и майка, която смело поема отговорност за семейството си и се връща на работа, след като съпругът й е уличен публично в корупция и секс скандал, който го довеждат до затвор. Оставяйки настрана предателството и публичното унижение на своя съпруг Питър, Алиша Флорик започва наново работа като адвокат-защитник. Като младши сътрудник в престижна адвокатската кантора в Чикаго, тя се присъединява към приятеля си от ученическите години и съдружник във фирмата Уил Гарднър, който с интерес гледа как ще се представи Алиша след 13 години извън съдебната зала. Тя е благодарна, че най-добрия юрист във фирмата - Даян Локхарт, предлага да й бъде ментор, но открива, че предложението има условия и тя ще трябва да успее благодарение на собствените си заслуги и тежък труд. Основния опонент на Алиша за място във фирмата е младият двадесет и няколко годишен Кари, завършил Харвард - любезен на вид, но решен да победи на всяка цена. За щастие Алиша намира съюзник в лицето на частния следовател на фирмата - Калинда.

Трупайки самоувереност с всеки изминал ден, Алиша се превръща от опозорена жена на политик в гъвкава бизнес дама, най - вече с идеята да може да осигури на двете си деца - 14 годишния Зак и 13 годишната Грейс, стабилен дом. За пръв път от години Алиша изменя на амплоато си на "добра съпруга" и поема контрол над съдбата си.



към тема 1

Последна редакция: чт, 07 апр 2011, 17:06 от penmari

# 1
  • София
  • Мнения: 5 828
В очакване на субтитри, благодарности за темата и субтитрите    bouquet

# 2
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Благодаря за новата тема  bouquet

# 3
  • Мнения: 6 618
И аз в очакване на субтитрите .

# 4
  • Мнения: 1
БГ Субтитри за 19 епизод  http://bgsubs.webs.com/

# 5
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
Благодаря!   Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 6 210
Диаболично,  много благодаря bouquet!
ПП: ама си точна та точна   Hug! По теб мога да си сверявам времето - щом има субтитри, значи сме четвъртък вечер  Laughing!

# 7
# 8
  • Мнения: 1
Диаболично,  много благодаря bouquet!
ПП: ама си точна та точна   Hug! По теб мога да си сверявам времето - щом има субтитри, значи сме четвъртък вечер  Laughing!
Хе хе да верно.Аз по-принцип си падам малко маниак на тема точност:)

# 9
  • Мнения: 862
И аз в новата тема  Grinning
Огромни благодарности на diabolichno за превода  Hug

# 10
  • Мнения: 967
мерси за превода   bouquet  bouquet  bouquet

# 11
# 12
  • Мнения: 776
Благодаря за превода и за новата тема  bouquet Аз попрехвърлих серията Mr. Green и установих, че ББ закачката Алиша-Уил явно няма да се развие, както на мен ми се иска Cry

# 13
  • Мнения: 2 545
 Hug Ето къде сте били....  в Нова тема.
И аз вече съм в час. С нетърпение чакам коментарите за епизода.
Мислех си, че сценаристите трудно вече могат да ме изнанадат, а то... Успяват все още да поддържат огъня.
kiora, не губи надежда. Гледай внимателно епизода.  Сценаристите пак оставят вратата открехната (образно казано) Heart Eyes и дават храна на въображението ни. newsm78

# 14
  • Мнения: 39
И аз благодаря за новата тема и новата серийка с превода!  bouquet
Нямам търпение да я изгледам днес!Наистина се забелязва "раздвижване" на сериала, че малко бяха позаспали събитията Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт