Да се оплачем...

  • 7 256 496
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 6 495
  • UK
  • Мнения: 2 836
   Денят ми започна добре - спретнато и подредено , детето ме помоли да го заведа в един детски клуб където от доста време не бяхме ходили. Всичко беше супер , но като си затръгвахме такъв номер ми спретна , голямо тръшкане , бягане криене че ме натовари за дни напред.
 

# 6 496
  • София
  • Мнения: 38 476
О, любимата ми тема! Вчера ми беше изключително гаден ден.
Дойде ми. Тръгнах на 2ро интервю, за позиция която много исках. Забравих си телефона и се върнах. Изтървах метрото. Изтървах рейса, вървях пеша. Закъснях и ме отхвърлиха от вратата. На връщане ми се скъса сандала.  Опитах се да го залепя и си залепих пръста. Жегата като фон на всичко.
И какво още беше... още ми е кофти.

# 6 497
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Е, това вече си е за оплакване. L'Agent,  Hug

# 6 498
  • София
  • Мнения: 599
Оплаквам се от Български пощи.Служителите им правят всичко възможно да НЕ ти помогнат,при наличието на тяхна грешка.
Казвате им следното:Вижте...предполагам,че не ви плащат добре,но... пък аз искам да получа отношение...Ако отида да пусна една жалба,може да си загубите работата и тук следващия път да стои някой усмихнат човек,който да я върши....
Аз казах това на една продавачка в била...и оттогава мисля че си взе поука.

# 6 499
  • Мнения: 609
Оплаквам се от Български пощи.Служителите им правят всичко възможно да НЕ ти помогнат,при наличието на тяхна грешка.
Казвате им следното:Вижте...предполагам,че не ви плащат добре,но... пък аз искам да получа отношение...Ако отида да пусна една жалба,може да си загубите работата и тук следващия път да стои някой усмихнат човек,който да я върши....
Аз казах това на една продавачка в била...и оттогава мисля че си взе поука.

Не мога да се разправям с разни простакеси.
Говорих с тях.В крайна сметка, единственото,което се случи беше, че подателят на колета, който очаквах ,трябваше да заплати неустойка в тамошните пощи, при положение, че грешката беше изцяло на Български пощи.

# 6 500
  • Мнения: 13 188
За моя изненада, служителките в пощите вземат много ниски заплати. Наистина ниски.

# 6 501
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На мен ми стана любопитно каква е тази тяхна грешка, за която плаща подателя, а на получателя не му се разправя.

Ниската заплата не е оправдание.

# 6 502
  • Мнения: 609
За какво да се занимавам?Да не би случайно,ако вдигна скандал да му върнат парите на човека?Говорих,казаха,че нищо не могли да направят и се извиняват за грешката.Да пускам жалби за 20 лева ли?
П.п.Изпратила съм паричките на човека и съм поднесла извиненията си.Доста по-рационално ми се струва,пред това да ми изхвърлят жалбата в кошчето.

Последна редакция: нд, 02 авг 2015, 22:09 от /Pəˈtrɪʃə/

# 6 503
  • Мнения: 261
Оплаквам се от инфантилната си и ограничена колежка.Преди 2 часа дойде на работата и ми наговори такива глупости.че още не мога да ги осмисля и асимилирам #Crazy.Мразя интриганти и хора дето не използват главата си по предназначение.Сериозно започвам да се замисля върху думите на други лица имали по-близки отношения с нея и стигнали до извода .че и трябва лечение при специализирани доктори по психично здраве.Вярно е .че лятото в жегата лудите са повече.

# 6 504
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Никога не съм писала в тази тема, но днес се чувствам ужасно и няма с кого да споделя.

На път за работа премазах един гълъб. Минах през него, макар и с 15-тина км/ч. Чух как се смачква. И понеже закъснявах, и защото улицата, на която се случи, беше тясна и нямаше място да отбия в страни, продължих да шофирам, да го гледам в огледалото, и да вия като чакал в колата. И ревах по целия път към работа.

Отвратително.

# 6 505
  • София
  • Мнения: 38 476
Мразя август! Вкъщи полудявам с децата, а ММ се чуди и мае дали да ходим на море.

# 6 506
  • Мнения: 4 892
Никога не съм писала в тази тема, но днес се чувствам ужасно и няма с кого да споделя.

На път за работа премазах един гълъб. Минах през него, макар и с 15-тина км/ч. Чух как се смачква. И понеже закъснявах, и защото улицата, на която се случи, беше тясна и нямаше място да отбия в страни, продължих да шофирам, да го гледам в огледалото, и да вия като чакал в колата. И ревах по целия път към работа.

Отвратително.
Съчувствам ти. Аз така веднъж сгазих една катеричка на село  Tired
Пътят е обграден с борове, буквално до самото платно. Изскочи направо под колата. После навръщане минах оттам със затворенш очи  Hug

# 6 507
  • Мнения: 725
Искам да напусна работа, писна ми!

# 6 508
  • Мнения: 4 303
Доста време бях сама в офиса и си мечтаех за колежка.
Сега дълбоко съжалявам, че желанието ми се сбъдна.

# 6 509
  • Варна
  • Мнения: 123
Ден 25 откак се запознах с туберкулозата, а от 23 съм в болница. Давам си кураж, но сълзите  нямат край.....

Общи условия

Активация на акаунт