Халит Ергенч "Великолепният век"(Muhteşem Yüzyıl) и новите проекти на екипа-82

  • 76 588
  • 731
  •   1
Отговори
  • Мнения: 683










Продукция: Tims Production-Timur Savcı
Режисьор: Nihat Durak
Сценарист: Meral Okay

Yılmaz Şahin

Жанр: Исторически/Драма

Излъчва се всяка сряда по Star TV от 20:00 часа

Любовна история, която предопределя съдбата на една цяла империя. Направен по действителен случай, "Великолепният век" ще повдигне завесата на изпълнения с тайни и интриги живот в султанския харем по времето на най-величествения период на Османската империя. Дошла като робиня от най-крайните земи на империята, Роксолана успява да спечели сърцето на султана. Благодарение на блестящия си ум, необикновената сила на волята и привлекателната си външност от безправна робиня тя става жена на султан Сюлейман Великолепни — най-могъщият султан в Османската империя.


 


   


                       













   


Добре дошли
в новата 82 тема  на "Великолепният век"
Приятни  мигове с любимия сериал


Последна редакция: ср, 04 дек 2013, 19:56 от anna3com

# 1
  • Мнения: 4 402
Макар че не съм от редовно пишещите, съм от редовно четящите и радващи се на вашите творения, коментари и разсъждения. Благодаря на хората, които отделят от свободното си време, за да ни радват с превода на епизодите, качването на фрагманите, създаването на колажите, превода на статиите и всичко друго, с което допринасяте за темата като крадете от личното си време!
Надявам се в новата тема фокусът да е върху любимия сериал, а не върху лични търкания!
Ани, благодаря за новата тема   bouquet

# 2
  • Мнения: 105
  Здравейте момичета, аз също съм от тези които висят по балкона. Не се включвам в спорове и дискусии,но ви следя от самото начало, и винаги съм влизала с интерес и любопитство. Благодарности за новата темичка на любимият сериал   bouquet    bouquet Обещавам, че и в тази нова тема ще ви следя с интетес и няма да ви напускам  Laughing  Laughing

# 3
  • Мнения: 79
Присъединявам се към последните две мнения!
Тази тема е свеж полъх в трудния ни бит и нека бъде толерантна.
  bouquet Благодаря на всички които отделят от собственото си време
за да имаме добри преводи, като и добро настроение с чудесните вметки, стихове и колажи!

Хубав ден!

# 4
  • Мнения: 896
За да не е просто запис:отговарям на въпроса на Ани:да,бялата кола горе вляво! Hug

# 5
  • Мнения: 13 432
Ани, блгодаpя за новата тема!  Hug

От днешната пpеса - едно кpатко видео с Халит. Peace
Ако някой поясни за какво става дума, ще съм му пpизнателна Praynig


Защо бърза Халит Ергенч?

http://www.ayakligazete.com/cnt/gece-hayati/halit-ergenc-neden-acele-etti.html

# 6
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 0
Мисля.че бърза да дойде да види новата ни тема. Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 228
Присъединявам се към последните две мнения!
Тази тема е свеж полъх в трудния ни бит и нека бъде толерантна.
  bouquet Благодаря на всички които отделят от собственото си време
за да имаме добри преводи, като и добро настроение с чудесните вметки, стихове и колажи!

Хубав ден!


Тази тема БЕШЕ свеж полъх, вече е едно мъртвило.
Разни криви ракети и доносници дадоха всичко от себе си за това положение.
"Злобарките", дето бяха живеца на темата вече почти или изобщо не пишат. Поздравявам ги всички, те ще се познаят и няма нужда да ги изреждам поименно. За времето прекарано тук с тях  винаги си спомням в усмивка и лека носталгия.  Heart Eyes Аз самата вече влизам тук изключително рядко.

# 8
  • Мнения: 14 571
А защо трябва да оставим темата наистина да се превърне в думата,която дори не искам да изрека?? Много бързо се предадохте! Върнете се всички и ще видите как ще възкръсне в последните 3 месеца! Заслужава си! Hug Hug Hug

# 9
# 10
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Готови ли сте днес за новата серия ?  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 79
Присъединявам се към последните две мнения!
Тази тема е свеж полъх в трудния ни бит и нека бъде толерантна.
  bouquet Благодаря на всички които отделят от собственото си време
за да имаме добри преводи, като и добро настроение с чудесните вметки, стихове и колажи!

Хубав ден!


Тази тема БЕШЕ свеж полъх, вече е едно мъртвило.
Разни криви ракети и доносници дадоха всичко от себе си за това положение.
"Злобарките", дето бяха живеца на темата вече почти или изобщо не пишат. Поздравявам ги всички, те ще се познаят и няма нужда да ги изреждам поименно. За времето прекарано тук с тях  винаги си спомням в усмивка и лека носталгия.  Heart Eyes Аз самата вече влизам тук изключително рядко.


Не ме иронизирай, поста ми бе по-скоро апел към това
непонятните за мен постоянни препирни да престанат!
И пожелателен, доброто настроение да се върне.
Аз чета и рядко пиша, защото не се чувствам комфортно в такава среда.
Cледя сериала и благодарение на доброволния труд на момичетата успявам да му се насладя!
Хубав ден!

# 12
  • Мнения: 9 739
Привет, великолепни

АНИ
благодаря за новата тема Hug
С много интересни  снимки и гифчета си освежила старата  тема Peace

Темата ще я има ,разбира се Wink
лошотията като призрак броди из всички теми- къде не е имало сътресения Mr. Green
едни си отиват,други идват, а трети  устояват стоически на всички бури и са тук от самото начало Heart Eyes  


# 13
# 14
  • Мнения: 290
Много отдавна някой беше публикувал тук материал за Роксолана на английски. Трябва ми спешно, и ако някой случайно го има много моля да ми го прати или на лични, или да го публикува в темата. Доколкото си спомням, файлът беше .pdf формат.  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт