Халит Ергенч "Великолепният век"(Muhteşem Yüzyıl) и новите проекти на екипа-87

  • 55 709
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 683










Продукция: Tims Production-Timur Savcı
Режисьор: Nihat Durak
Сценарист: Meral Okay

Yılmaz Şahin

Жанр: Исторически/Драма

Любовна история, която предопределя съдбата на една цяла империя. Направен по действителен случай, "Великолепният век" ще повдигне завесата на изпълнения с тайни и интриги живот в султанския харем по времето на най-величествения период на Османската империя. Дошла като робиня от най-крайните земи на империята, Роксолана успява да спечели сърцето на султана. Благодарение на блестящия си ум, необикновената сила на волята и привлекателната си външност от безправна робиня тя става жена на султан Сюлейман Великолепни — най-могъщият султан в Османската империя.


 


   
                       














   


Добре дошли
в новата 87 тема  на "Великолепният век"
Приятна ваканция и до нови срещи


Последна редакция: пт, 11 юли 2014, 19:04 от anna3com

# 1
  • Мнения: 2 177
Страхотна тема.

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Благодаря за новата тема  Hug

Има ли информация, дали ще се снима игрален филм "Великолепният век" ?

# 3
  • Мнения: 267
Благодаря за новата тема! Страхотни сте !  bouquet


p.s За дамата която пита за игрален филм за ВВ - в предишната тема има пост на друга форумка , която пише , че "екипът се е отказал" от снимките на игрален филм.

И добре , че е така .Колкото и да ми липсва вече продукцията на ВВ - видях с очите си колко тъпо се получава след сериал да се снима игрален филм .......Голяма боза ...под името "Имението с лозите" ..Сериала не беше чак толкова лош , но като изгледах игралния филм и се разочаровах.
Великия ВВ не заслужава подобна съдба , защото той е класика !!! Hug Peace

# 4
  • Мнения: 927
Ани, страхотна е новата тема. Специално ти благодаря за линковете към Тайният свят. Надявам се скоро да попълним колекцията  Hug Линковете са наред. Аз накрая мисля да пусна торент и с всички епизоди.

Последна редакция: пт, 11 юли 2014, 20:11 от BaMbIto

# 5
  • Мнения: 9 745
АНИ  smile3525 благодаря за новата тема и актуализацията й  Peace Grinning

Всяка приказка - и най- хубавата, и най- дългата, имат край...за съжаление и нашата приказка свърши  Rolling Eyes

Нашите любимци са в заслужена ваканция  sport027  Laughing Heart Eyes










# 6
  • Мнения: 13 451
Ани, благодаpя ти за новата тема! Hug Hug Hug
Кpасива, подpобна, изчеpпателна - дано скоpо я напълним с най-стpахотните снимки с любимците ни от сеpиала! Peace
И, pазбиpа се, дано час по-скоpо да видим любимия филм с английски субтитpи в НВО! Peace Peace





(колекцията ми с любими снимки е толкова обемиста, че не знам коя по-напpед да пусна!)

# 7
  • Мнения: 28 088
Анна, благодаря за новата тема и линковете за Великолепният век - Тайният свят  bouquet
Благодаря и за превода
 бамбито и Невин   bouquet  bouquet
Из турската преса има публикации за искане от NBS и  HBO за закупуване правата за излъчване на ВВ. Поискали са и да участват в заснимането на киноверсия. Ако преговорите са успешни / а под успешни аз разбирам участие на Халит и Мерием  newsm78 / не очаквам сценарият да наподобява този на сериала. В киното има мегапродукции от 2 части с историческа тематика с огромен успех по световните екрани. Сюжетните линии в подобен филм ще бъдат най - много 2 - любовта и войните. Остава ни да чакаме и да се надяваме...

# 8
# 9
  • Мнения: 9 745
Селим Байрактар  е избрал да летува на остров Санторини - ГЪРЦИЯ  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 683
Малко летни снимки и от мен





# 11
  • Мнения: 683
И зад кадър





# 12
  • Мнения: 2 177
Малко летни снимки и от мен







Много ти благодаря за снимките.  bouquet

# 13
  • Мнения: 2 177
Може ли да ви попитам за Сафие султан? Знам за нея само, че е съпруга на Мурат 3 и майка на следващия султан Мехмет 3, като при възкачването му става Валиде султан.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт