Серенити Бей 2014

  • 45 290
  • 452
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 589
Преди години тази пързалка я нямаше на нито една снимка  newsm78 Тази е нова, до големия басейн, в края му. На снимките имаше пързалката, която е на пясъка, не тази.

# 436
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
А дървената катерушка на пясъка смениха ли е или е все още тази старата със стърчащите пирони тук-таме?

# 437
  • Мнения: 17 987
Преди години тази пързалка я нямаше на нито една снимка  newsm78 Тази е нова, до големия басейн, в края му. На снимките имаше пързалката, която е на пясъка, не тази.

Не знам за каква пързалка става дума сега, нямам намерение да ходим пак там и не следя, но преди години имаше снимка с една малка пързалчица по средата на бебешкия басейн. Тогава децата ни бяха малки и беше точно като за тях  Peace Уви, нямаше я на живо  Mr. Green

# 438
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Тази снимка стоеше и през 2013г., когато и ние резервирахме, но вече след запитване разбрахме, че просто такава пързалка няма, а снимката не е свалена нито от сайта на Серенити, нито от снимките на тур.агенциите.

# 439
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Намерих една снимка, на която се вижда част от пързалката, съжалявам, но нямам по-добра, дано добиете представа:

# 440
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Пак е нещо.Който е ходил там може да придобие представа някаква. Simple Smile

# 441
  • Мнения: 160
И аз резервирах за Серенити от 28 август апартамент море, та ще следя темата. Преди това 5 дни в някой от РИУ верига, ама още се двоумя м/у Хелиос и Парадайз.

# 442
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
И аз имам възможност да резервирам от края на август, но ме притеснява времето.Ако и идното лято е като това студено и дъждовно ще е провалена почивка за нас.Не знам дали да рискувам, децата искат там.
2013г. беше страхотен септември, но 2014г беше ужасен....

# 443
  • Мнения: 321
И аз имам възможност да резервирам от края на август, но ме притеснява времето.Ако и идното лято е като това студено и дъждовно ще е провалена почивка за нас.Не знам дали да рискувам, децата искат там.
2013г. беше страхотен септември, но 2014г беше ужасен....



 2014 септември бяхмв на море от 29 август до 6 септември. Бяхме на Лозенец,но си пътувахме до Нестинарка и сме пропуснали само 1 плаж. Аз също бях с предубеждения за септемврийско море,но останахме доволни.ТАзи година пак сме от същите дати на Нестинарка.

# 444
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Ние бяхме за 5 нощувки от 23 август на Приморско.Три от тези 6 дена бяха облачни и ветровити.Спомням си, че моя колежка бяха началото на септември на Китен.Точно като са си тръгнали в Китен и Приморско бяха заляти за втори път от пороите.Аз и докато реша да резервирам може и да са изчерпани местата.Това може да стане края на януари.Ще видим...А и края на сезона е по-слаб инклузива.Сигурно пак ще е скучно и всичко прибрано в Царево.Ще видим...

# 445
  • Мнения: 321
Ние бяхме за 5 нощувки от 23 август на Приморско.Три от тези 6 дена бяха облачни и ветровити.Спомням си, че моя колежка бяха началото на септември на Китен.Точно като са си тръгнали в Китен и Приморско бяха заляти за втори път от пороите.Аз и докато реша да резервирам може и да са изчерпани местата.Това може да стане края на януари.Ще видим...А и края на сезона е по-слаб инклузива.Сигурно пак ще е скучно и всичко прибрано в Царево.Ще видим...

 ние на 6 септември си тръгнахме и наистина стана наводнението,защото пътят за Бургас беше затворен и минахме по обходен маршрут. За ол инклузива незнам дали ще е по - слаб,но ние сме от тези всеядните така че мене това не ме притеснява. Детето ще е на близо 3 години,но и да няма анимация той се заиграва и сам и н яма проблем,достатъчно му е да има пясък една пързалка ако може и една топка. Надявам се да избереш идеалната почивка за вас.Успех и късмет:)

# 446
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Благодаря ти много!Късмет и на вас!  Grinning

# 447
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Намерих една галерия с много снимки от Серенити от миналата година, може да се добие представа за стаите и обстановката:
http://www.holidaycheck.com/hm/d45725be-5c7e-37a4-99b1-afc7f3e82c51#paging-anchor

# 448
  • Мнения: 3 386
Намерих една галерия с много снимки от Серенити от миналата година, може да се добие представа за стаите и обстановката:
http://www.holidaycheck.com/hm/d45725be-5c7e-37a4-99b1-afc7f3e82c51#paging-anchor

Благодаря! Ние това лято ще сме там. Ще следя темата за отзиви и като му дойде времето, ще дам своите.  Peace

# 449
  • Мнения: 187
Здравейте, и ние сме в Серенити от 1,08 за 7 нощувки. Нали в апартамент парк е тихо и не се чуват аниматорите? Наоколо нали няма шумни дискотеки, кръчми, механи? Детето спи леко, та затова питам  Simple Smile
Има ли достатъчно разнообразна храна за дете на 2,8 г. супи, яхнии, картофки, мляко? Мерси!

Не е ли време за  нова тема за лято 2015?  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт