Серенити Бей 2014

  • 45 295
  • 452
  •   1
Отговори
# 420
  • Sofia
  • Мнения: 9 732
Паркингът е коментиран доста, върни се да видиш. Към хотела има много малко места (ние имахме голям късмет да си намерим там), останалите места са наблизо в нещо като нива. Имаше доста оплаквания от нея при дъждовете миналата година, иначе ако е сухо времето е ОК.

# 421
  • Мнения: 3 391
Запис и от мен в темата. Колебая се между този хотел, Дюни и Еврика бийч. Тук определено цената ми допада най-много  Laughing Връщам се да чета отзиви в темата назад.

# 422
  • Мнения: 17 994
Запис и от мен в темата. Колебая се между този хотел, Дюни и Еврика бийч. Тук определено цената ми допада най-много  Laughing Връщам се да чета отзиви в темата назад.


Еврика Бийч не беше ли с водни пързалки?
Бих избрала него ако е така  Peace

# 423
  • В.Търново
  • Мнения: 6 691
Така е.Той е с аквапарк и май беше на плажа.

# 424
  • Мнения: 3 278
Така е.Той е с аквапарк и май беше на плажа.
Но и цената му не е от ниските

# 425
  • Мнения: 17 994
Така е.Той е с аквапарк и май беше на плажа.
Но и цената му не е от ниските

За съжаление, иначе много ми харесва

# 426
  • София
  • Мнения: 23 098
Запис и от мен в темата. Колебая се между този хотел, Дюни и Еврика бийч. Тук определено цената ми допада най-много  Laughing Връщам се да чета отзиви в темата назад.
Ако ще правиш компромис с цената - Серенити много ясно.
Аз все още не мога да се престраша за Серенити, но го държа под око вече трета година.

# 427
  • Мнения: 3 391
tonkabonka, аз и миналата година исках да отседнем там, но в май нямаха нищо свободно за и около желаните от нас дати. Ако сме с компанията от миналата година, категорично ще сме в него, защото те не дават излишни пари за почивки /въпреки че финансово не са по-зле от нас, просто приоритети/, докато аз съм склонна да похарча и малко повече за море и окото няма да ми мигне  Crazy. Ще говорим пак с тях и ще решим. Но определено с компания е по-добре  Laughing

# 428
  • Мнения: 136
Хмммм... докато бяхме /Серенити бей/ там аниматорите ни споделиха малко вътрешна информация - а именно,че хотела го е купил руснак, сега зимата щели ремонт да му правят и не се знае дали изобщо ще има all inclusive, че дори и дали ще има места за българи....  А и най-вече 99% аниматорите няма да са същите....

# 429
  • Мнения: 321
Хмммм... докато бяхме /Серенити бей/ там аниматорите ни споделиха малко вътрешна информация - а именно,че хотела го е купил руснак, сега зимата щели ремонт да му правят и не се знае дали изобщо ще има all inclusive, че дори и дали ще има места за българи....  А и най-вече 99% аниматорите няма да са същите....


 Аууууууууууу дано това не е истина за ОИ. Ние вече запазихме места там. Но ни казаха че ще  е ОИ. Щом предлагат на хората сигурно ще има.

# 430
  • В.Търново
  • Мнения: 6 691
Не може да няма ол инклузив и в същото време агенциите да го предлагат с тази услуга.
Ако там се напълни предимно с руснаци няма да е същото.

Попаднах на един коментар във Визит, че имало малка пързалка додетския басейн, а никъде в темата не са споменавали за това.Може ли някой да сподели , който е бил това лято там да каже или ако има и снимка още по-добре. Simple Smile

Последна редакция: ср, 17 дек 2014, 17:25 от rosinau.

# 431
  • Sofia
  • Мнения: 9 732
Редактирам се - да, има пързалка до басейна.
Не е такава, с която се пускаш в басейна, а просто пързалка. Първоначално помислих, че питаш за пързалка, с която се пускаш в басейна.
До басейна наистина има малка площадка за игра с една пързалка и удароустойчиво покритие. Ще опитам да намеря снимка.

# 432
  • В.Търново
  • Мнения: 6 691
Явно това е нещо ново.

# 433
  • София
  • Мнения: 593
Да, от миналата година е пързалката. Подарък е от visit.bg.
Миналата година много се издразних на това, че управата на хотела и момчетата на плажа не могат да се справят със запазването на чадърите. Имало е големи скандали след като са правили опит за въвеждане на ред, някакви туристи викнали дори полиция затова, че са прибрали висящите по чадърите на плажа хавлии.
Знам, че така е навсякъде в БГ, но това не ме успокоява.

# 434
  • Мнения: 17 994
Хи-хи, ако щете вярвайте първата година отидохме там точно заради пързалката, която се оказа само на снимките  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт