Çalıkuşu/Чучулигата с Бурак Йозчивит и Фахрие Евджен - тема 8

  • 46 130
  • 743
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 432





Всеки вторник по Kanal D от 21,45 часа

Начало: 24 септември 2013 година


Продукция:

Продуцент: Тимур Савджъ

Режисьор: Чаян Ърмак/Доан Умит Караджа

Сценарист: Севги Йълмаз


АНОНС:

"Чучулигата" e урок по търпение и поддържане на надеждата жива. Това е куражът, силата на тези, които едва сега тръгват на път в едно пътешествие, пълно с неизвестни. Това е юмрукът в гърлата на влюбените... В същото време това е и чувството за цялост и хармония. По-висше от принадлежността. По-висше от чувството за откъснатост, от чувството за намиране на себе си и накрая от чувството да станеш "един". Разказ за дългоочакваното събиране... "Чучулигата" е разказ за порастването на едно момиче, което е загубило родителите си много рано, разказ за живота и себеопознаването. Заедно с историята за пътешествието на едно момиче с разбито сърце, ще станем свидетели и на историята на една държава. Всичко това се случва по време на масови трансформации, в епоха на нововъведения. Нито консервативни , нито модерни времена... Нито нови, нито стари... Годините на прехода, годините на "болката"... Също като това момиче, което е разпокъсвано между сърцето и ума си, нито още жена, нито дете... Като детето-жена Фериде... И докато цяла една държава се строи наново, това дете-жена ще се възкръсне от пепелта. "Чучулигата" е история за един път, за едно пътуване. Фериде, в което и да е кътче на Анадола да отиде, всички пътища водят към любовта, към Кямран. "Чучулигата"- тази неповторима само по себе си творба на турската литература е позната на почти всички жени, много от които вземат Фериде за пример!



СНИМКИ ОТ СЕРИАЛА:




# 1
  • Мнения: 1 872
Пу първа,  

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 353
Записвам се и в 21.45 пускам ТВ-то и засядам   bouquet

# 3
  • Мнения: 5

                    Снежи, големи благодарности за прекрасната тема. Точно навреме, преди началото на епизода.


# 4
  • Мнения: 14 497
                                                      Снеже Heart Eyes ,отново е чудесно тук  - в темата. Hug

                                                                                    Благодаря ти!

                                      

                                               
                    


                                 


  

Последна редакция: вт, 14 яну 2014, 21:14 от sebilMM

# 5
  • Мнения: 5 781
Снеже,  за темата       newsm51
 

# 6
  • Мнения: 623

Снежи, точно навреме!  Heart Eyes



Диди, погледа на Кямран от гифчето ми е неясен. Прилича ми малко на гузен, но не съвсем. А това, дето Себи го е видяла, хич не го почувствах.  Embarassed


и аз като Себи -  доволство, желание, обич, даже някакъв намек за похотливост, въпреки, че тук е ясно и най-вече на него, че нищо повече няма да се случи ... Аз нищо, свързано с гузно не виждам.
 Hug

# 7
  • Мнения: 2 155
Снеже, благодаря за темата!


# 8
  • Мнения: 5 781
Момичета, изобщо не искам Фериде отново да е с онази пришка на устната - само глупости измислят, кой тоя влюбеният мъж, който ще зацелува такива устни?   Sick


Знаете ли- може да ни подготвят, много нежна  целувка по вратлето й  Party /// съгласна съм Heart Eyes


# 9
  • Мнения: 3 451
Момичета, някой преди даваше отделен линк за руския форум, където вървеше преводът. Може ли пак, щото с това рестартиране е мъка. Praynig

# 10
  • Мнения: 640
Момичета, някой преди даваше отделен линк за руския форум, където вървеше преводът. Може ли пак, щото с това рестартиране е мъка. Praynig

http://korolek.com/forum/onlinetv/ аз гледам едновременно и превода

# 11
  • Мнения: 4
Момичета, някой преди даваше отделен линк за руския форум, където вървеше преводът. Може ли пак, щото с това рестартиране е мъка. Praynig

Аз си отварям два прозореца в единия върви филма,а в другия превода и само рефрешвам.

http://korolek.com/forum/taigachat/ -  това е чата

Момичета приятно гледане.
Благодаря за новата тема.

# 12
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Благодаря за темата   bouquet

# 13
  • Мнения: 3 451
Мерсииии  Hug
Все пак в 10 ч.си започва... Wink

Последна редакция: вт, 14 яну 2014, 22:02 от Katya_I

# 14
  • Мнения: 8 432
Момичетаbouquet

Е, нали уж в 21, 45 започва.  ooooh! Много са некоректни Канал Д, ще ги намразя вече. #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт