Çalıkuşu/Чучулигата с Бурак Йозчивит и Фахрие Евджен - тема 7

  • 44 244
  • 745
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 418





Всеки вторник по Kanal D от 22 часа

Начало: 24 септември 2013 година


Продукция:

Продуцент: Тимур Савджъ

Режисьор: Чаян Ърмак/Доан Умит Караджа

Сценарист: Севги Йълмаз


АНОНС:

"Чучулигата" e урок по търпение и поддържане на надеждата жива. Това е куражът, силата на тези, които едва сега тръгват на път в едно пътешествие, пълно с неизвестни. Това е юмрукът в гърлата на влюбените... В същото време това е и чувството за цялост и хармония. По-висше от принадлежността. По-висше от чувството за откъснатост, от чувството за намиране на себе си и накрая от чувството да станеш "един". Разказ за дългоочакваното събиране... "Чучулигата" е разказ за порастването на едно момиче, което е загубило родителите си много рано, разказ за живота и себеопознаването. Заедно с историята за пътешествието на едно момиче с разбито сърце, ще станем свидетели и на историята на една държава. Всичко това се случва по време на масови трансформации, в епоха на нововъведения. Нито консервативни , нито модерни времена... Нито нови, нито стари... Годините на прехода, годините на "болката"... Също като това момиче, което е разпокъсвано между сърцето и ума си, нито още жена, нито дете... Като детето-жена Фериде... И докато цяла една държава се строи наново, това дете-жена ще се възкръсне от пепелта. "Чучулигата" е история за един път, за едно пътуване. Фериде, в което и да е кътче на Анадола да отиде, всички пътища водят към любовта, към Кямран. "Чучулигата"- тази неповторима само по себе си творба на турската литература е позната на почти всички жени, много от които вземат Фериде за пример!



СНИМКИ ОТ СЕРИАЛА:




Последна редакция: пн, 06 яну 2014, 17:24 от ·٠•Snejka•٠·

# 1
  • Мнения: 1 870
За да не е само запис..

# 2
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Снежи, благодаря!     bouquet  bouquet





Скрит текст:

Последна редакция: пн, 06 яну 2014, 23:19 от mama_an_ji

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 353
Я да се запиша да не остана по-назад. 2 седмици без епизод доста ми дойде, но пък утре ще си гледам с кеф.  bouquet

# 4
  • Мнения: 107
естествено, записвам се, как ще пропусна  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 8 418
Лека нощ. Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 14 497



                                                     Снеже  Heart Eyes
Както винаги си се погрижила за нас да имаме уютно местенце да  гледаме и споделяме за  любимците си
                                      .Благодаря ти!


# 7
  • Мнения: 14 497



   Лека нощ и от мен Hug



# 8
  • Мнения: 1 870
Нашата красавица-доста по-млада ми се вижда



И от мен лека и спокойно нощ Peace

# 9
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Себи, Снеже, Терзиева, момичета и Марти, лека нощ!

Това ни очаква утре - след няма и 24 часа  Laughing Laughing Laughing




Естествено и това:

Последна редакция: вт, 07 яну 2014, 00:34 от mama_an_ji

# 10
  • Мнения: 4


Колко се е разхубавил Кямран през годините.

# 11
  • София
  • Мнения: 51
Изненада!!!


Честит Имен ден на всички именици!   ura

Специални благодарности на Гери Филипова за бързия превод!  Hug

# 12
  • Мнения: 4
Добро утро, прекрасна изненада, мноооооого благодаря! По едно кафе и сладкиш от мен,
да ви е сладко и приятно гледане
  bouquet  bouquet  bouquet Joy

Последна редакция: вт, 07 яну 2014, 07:27 от nadeva

# 13
  • Мнения: 14 497
 HugДобро утро-ДОБРО Е Laughing,благодарение  на-

      Филипова Hug и Алекс Hug

Момичета ,много ви благодаря и ви черпя с кафенце ,защото като гледам часа на постване на преведената тема почти не сте спали.
Аз не помня такъв случай в друг сериал да  преведените серии  да са в крак с новоизлъчваните smile3508 smile3508 smile3508



    

Наде Hug благодаря за кафето  bouquet/постнох моето и не видях  че и ти си ни почерпила


Приятен ден с новия преведен епизод и в очакване на 22ч довечера с новата 14-та серия Hug

Последна редакция: вт, 07 яну 2014, 09:36 от sebilMM

# 14
  • Мнения: 0
Добро утро Hug
Днес ще гледаме  и 13, и 14 еп. СУПЕР... Много, много благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

Снежи,   bouquet за новата темичка..
Мони, Heart Eyes Hug



Общи условия

Активация на акаунт