Çalıkuşu/Чучулигата с Бурак Йозчивит и Фахрие Евджен - тема 7

  • 44 253
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 502
Валя  Heart Eyes, ако имаме целувка довечера аз черпя  beer3 cheers Wine Glass.

Ще има да се чукаме-....... Laughing Laughing Laughing
Павлина  Hug вярвам ти естествено! Иначе какво правим тук всяка свободна минута.

А , аз гледам  сцената с памука за 10-ти път.Че , той.....захарният памук си имал истори на качествата си отвън и отвътре ,а докото Фериде му я разказваше ,на него му се разказа играта.Изумителна работа на ВСИЧКИ- актьори, режисьор, сценаристи ,стилисти ,оператори.СТРАХОТНО.Аз спирам ,че ми свършиха суперлативите и продължавам с другите сцени между Фериде и Кямран ,но тази води в класацията. smile3501

Няма са слагам  гифче ,то подписът ми е достатъчен Wink Wink Wink

# 31
  • Мнения: 640
Защо Селим след като се върна сутринта от Нериман ,отиде да завие Наджмие? Нали се чуди ,
как ще живее с нея ,нали не иска да са като съпрузи?! Този жест ми беше доста странен.

# 32
  • Мнения: 14 502

 Аз още се вълнувам от детелината   newsm78 "Професионалният любовник" както го нарече Фериде , реши да я  измами  с детелината и с ядеца , но нашето момиче е бетон!

Павлина като стигна до къщата н Селим ще пиша Grinning

Аз   ..... Thinking плавно навлизам в сюжета преди  14-а серия Party Party Party

Последна редакция: вт, 07 яну 2014, 18:02 от sebilMM

# 33
  • Мнения: 14 502

 Е , стигнах и до истинската 4-на детелина. Фахрие се зарадва истински и така се гушна в Кямран ,че на него свят му се зави , а милата тя даже му се извини  Rolling EyesЗа какво  newsm78, че му достави поредното удоволствие newsm78

Сладък беше Кямран когато сподели желаният си от детелината.
-Искам те!
-Много те искам!

И между другото  от Сейфетин ага-Няма  живот без проблеми!!

А ,сцената с парфюмите му......
Миришеше и на него , на Кямрн  , а дивчето   не знаеше как да излезе от ситуацията и изтърси- миришеше на лошо Laughing Flutter

Последна редакция: вт, 07 яну 2014, 18:06 от sebilMM

# 34
  • Мнения: 4
Павлина, и на мен това ми направи впечатление, уж не я искаше, а после грижовно я завива.
Може би някакво чувство се заражда в него, нали преди, когато бяха в болницата, той и каза, че му било хубаво а се чувства обичан, поне някакъв такъв спомен ми се върти в главата, ако някой се сеща къде точно е този момент да сподели. Та си мисля, че той просто не осъзнава нещата, до сега не е обичан от никой и не знае какво е. А и ми се струва, че не изпитва нищо към Фериде, че всичко е под въздействието на Левент. Нооо ще видиме довечера.

# 35
  • Мнения: 136
Защо Селим след като се върна сутринта от Нериман ,отиде да завие Наджмие? Нали се чуди ,
как ще живее с нея ,нали не иска да са като съпрузи?! Този жест ми беше доста странен.

Нериман нали го посъветва да се държи мило с Неджмие, защото тя все още е неговата гаранция. Иначе може да я ядоса и тя да разкаже на кадията всичко.
Предполагам, че нежният жест на завиване е породен и от тези думи, но не само. Според мен, не искаше да я гледа разголена, както сам каза на Нериман - "не мога да я понасям"  Wink

# 36
  • Мнения: 3 458
Момичета! Супер сте! Настигнахте на бърза ръка рускините с превода!!! Искрени благодарности!!! newsm51 smile3525

# 37
  • Мнения: 5 781
Здравейте, дами!

Голяма радост - имаме си превод, сърдечни благодарности, за което!  bouquet

Селим зави Наджмие, за да не го притеснява голотата й, така мисля аз, че на него  и това не му е приятно. За сега имам усещането, че го е гнус от нея, той е луд бе хора, какви симпатии, абсолютен психопат е той.

# 38
  • Мнения: 14 502


  Изгледах внимателно сцената със завиването  на Неджмие от Селим.
  Да! Той е отвратителен в действията си , но раним в душата си.
  Иска да си отмъсти на Кямран ,който в неговите очи е преуспял във всичко  , а в същото време няма   живо същество, което  да  го обича .Всичко е шантаж и отмъщение  около него -
Единствена Неджмие му създаде дом и уют и сигурно се е събудило нещо в него  което му показа ,че е единствена, която може да го приюти .

# 39
  • Мнения: 640
Не иска да я гледа разголена - ми просто не поглежда към леглото.
Съветвала го Нериман да се държи добре - нали Наджмие спи ,как ще разбере ,че е мил newsm78
Предполагам ,че може да ни изненадат с нещо.

sebilMM  ,аз съм на същото мнение.


# 40
  • Мнения: 5 781
Дано сте прави, но според мен той ще става по-луд, няма да се възстанови, милият Joy Ако беше нормален човек можеше да оцени любовта на Наджмие, но и Нериман призна, че е луд.

И аз няколко пъти гледах сцената, първо помислих, че е загрижен да не изстине, но после ми направи впечатление как я зави до ушите,  newsm78 странно ми се стори и  не ми навява загриженост- и оня го завиваха и лекуваха, та чак го умориха Joy Joy(дано да греша)

Последна редакция: вт, 07 яну 2014, 19:18 от lilitoKoleva

# 41
  • Мнения: 14 502



  Не коря много Селим. Close
Той е момче   с качества - професионални.Не е красив като Кямран ,но е с чар и професия..... за много момичета Party Party

На всеки нормален мъж му се иска да е красив като Кямрн !
Добър лекар като него!
И да притежава болезнено  красив  и неустоим   чар и харизма!

# 42
  • Мнения: 1 872



  Не коря много Селим. Close
Той е момче   с качества - професионални.Не е красив като Кямран ,но е с чар и професия..... за много момичета Party Party

На всеки нормален мъж му се иска да е красив като Кямрн !
Добър лекар като него!
И да притежава болезнено  красив  и неустоим   чар и харизма!

И най-важното Кемрян му взе най-милото Фериде...Без да положи някакви усилия дори...

# 43
  • Мнения: 136


  Изгледах внимателно сцената със завиването  на Неджмие от Селим.
  Да! Той е отвратителен в действията си , но раним в душата си.
  Иска да си отмъсти на Кямран ,който в неговите очи е преуспял във всичко  , а в същото време няма   живо същество, което  да  го обича .Всичко е шантаж и отмъщение  около него -
Единствена Неджмие му създаде дом и уют и сигурно се е събудило нещо в него  което му показа ,че е единствена, която може да го приюти .

Себи  Hug
А дано, ама надали  Wink

Не мисля, че на този етап изпитва каквото и да е друго чувство към Неджмие, освен неприкрита досада, избиваща в агресия. Но пък може да очовечят малко образа му, т.е надявам се, защото понастоящем е завършен злодей.

А и..... Неджмие не е по стока от него, лика-прилика са си. Идеално се намериха.  Peace
Единствената разлика между тях е, че тя е упорито глупава и с минимално чувство за самосъхранение. Омъжи се за един отровител.

# 44
  • Мнения: 1 109
За превода и новата тема!

Общи условия

Активация на акаунт